Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Hyunlix Mafya Sevgilim - 4.2

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Geçenki bölüm:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
...birbirlerine çarptıkları anda beyaz bir ışık yayıldı etrafa ve Hyunjin ile Zebani bir tarafa savruldu. Işığın ortasında ise Lucifer duruyordu.
L: Ya siz ne yapıyorsunuz ya? Bu mu yani erkekliğiniz? Size gerçek gücü söyleyeyim. Para ve kadınlar, daha çok kadın.
H: Sen kimsin ya?
L: Sen değil, siz.
H: Ben bir kişi görüyorum.
L: Burda iki kişiyiz. Ben ve Allah. Sizi durdurmaya geldim.
NH: Hoppala, sen kimi durduracaksın acaba? Bırak dövüşsünler işte. Kaos, ne güzel.
M: Aaaa hocam!
NH: Git işine Zebani!
L: Ne, sen Zebani misin? Allah gibi yüce bir yaratıcı varken nasıl şeytana tapıyorsun?
ZE: Onu söyleyemiyoruz maalesef.
H: Heh işte sen de gel, üçlü olsun güçlü olsun. Zebani'yi yenelim.
C: Ben de varım, ne çabuk unuttun beni?
H: Aklımda hiç yoktun zaten. Neyse sen de gel çok istiyorsan.
Sonra Hyunjin, Chan, hoca ve Lucifer birlikte Zebani'ye daldı. Zebani yine o şeytanımsı büyülerinden yapıyordu ama bu sefer Nihat Hatipoğlu onu durdurmayı başarmıştı.
NH: Haydi hep birlikte hebele hübele duasını okuyalım.
Hep birlikte: Bismillahirrahmanirrahim. Hebele-i la-hübele. Hebel hübel, ve'l hebele hübele. Amin.
Sonra Zebani, Kaf Dağı'na gitti.
Y: Acaba korkuluk olarak nasıl olacak?
F: Minho artık doğum günü için hazırlıkları yapsak mı diyorum? Yarın doğum günü Jisung'un.
M: Evet artık bitirelim.
Y: Ben de geleceğim yardıma.
M: Gel gel belalı kuzenim. Sen eksik kalma zaten.
Sonra Hyunjin'in özel şoförüyle partiyi yapacağımız alana gittik. Etrafı süslemeye başladık. Zebani için bir yer de ayırdık. Her şey çok güzel olmuştu. Sonra eve gittik. Akşam olmuştu neredeyse.
H: Felix, Minho ile beni aldatmadığını öğrendiğime göre artık şu malum şeyi yapsak diyorum.
Yine üstüme gelmeye başladı. Gömleğinin düğmelerini açmaya başladı. O kadar ateşliydi ki, nefesim kesilmek üzereydi. Sonra beni duvarla arasına aldı ve bana yaklaştı.
H: Felix, gerçekten çok canım çekiyor. Yapalım artık şunu.
F: H-Hyunjin kaç kere sana bana böyle yapma demiştim. N-nefesim kesilecek.
H: Nefesini kesmeye hazırım bebeğim 😏 (Utandım burayı yazarken)
F: Hyunjin tamam bak bir evlenelim öyle. Uzaklaş benden hadi.
H: Peki, sen nasıl istersen.
Sonra benden uzaklaştı, neyse ki. Sonra uyumaya karar verdik. Yarın çok güzel olacaktı eminim. Sonra rüyalar alemine gittim.