Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Hyunlix Mafya Sevgilim - 3.5 (Sezon Finali)

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Önceki bölümler:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Sabah uyandım. Hyunjin'i kaldırdım sonra.
F: Kocişkolettalişkolettam. Sabah oldu, uyan artık.
H: Beş dakika daha.
F: Hyunjin, hadi. Hem erken kalkmak zinde tutar derler.
H: Brn hwr zsmqn zimdwyim.
F: Ney? Hyunjin, kalkarsan sana omlet yaparım.
H: Ne? Omlet mi? Hemen kalktım bak! Hadi nerede omlet?
F: Seni şaşkın şey seni. Yapıyorum omletini.
Hyunjin'e omlet yaptıktan sonra kahvaltı yaptık.
F: Hyunjin, biliyorsun ben yine gezmeye gideceğim bugün.
H: Biriyle buluşacak mısın?
F: Hayır Hyunjin. Neden sordun bunu?
H: Hiç, öyle. İyi eğlenceler sana.
Sonra hazırlandım ve evden çıktım. Minho ile buluşacağımız yer olan alışveriş merkezine giderken bir yerde durup kahve alayım dedim. Kahveyi aldıktan sonra bir şey gözüme çarptı. Hyunjin'in korumasını görür gibi oldum. Yakalanacağız diye fazla stres yaptığımdan boşverdim. Sonra alışveriş merkezine gittim. Minho'yu bekliyordum ama bir türlü gelmiyordu. Tam da ondan beklenecek hareketti. Sonra bir anda Chan geldi yanıma.
C: Merhaba Lee Felix. Hyunjin'den intikamımı almak için seni öldüreyim diyorum, nasıl fikir?
M: Çok kötü fikir Chan.
Sonra Minho, Iron Man'e dönüştü ve Chan ile savaşmaya başladı. Chan ona yumruk attı ama Minho yumruğu yakalayıp Chan'ı yere yatırdı. Sonra Chan, Minho'ya bir tekme savurdu.
M: Demir olduğumu unuttun galiba Chan.
Sonra Minho, Chan'ı tuttu ve havaya kaldırdı. Sonra birden Zebani Efe geldi.
M: Ramazan perisi!
Nihat Hatipoğlu geldi sonra. Yine Allah'tan haç istedi.
ZE: Haça karşı da şeytan bizi koruyor hoca.
NH: Hey Zebani hey, bende çare tükenmez demiştim. Ey Allah'ım! Sen bu gariban kuluna bir melek eyle.
Sonra gökten bir melek indi. Zebani'ye üfledi ve Zebani, fizana gitti. Sonra Minho ile hoca, hebele hübele duasını okuyup Chan'ı Kaf Dağı'na gönderdi. Sonra Nihat Hatipoğlu uçtu. Ben de Minho'ya sarıldım hayatımı kurtardığı için.
F: Çok teşekkür ederim Minho. Beni kurtardın.
M: Ne demek Felix. Gel şu malzemeleri alalım.
Sonra beraber içeri girdik. Dolaşırken bir kez daha Hyunjin'in korumasını görür gibi oldum. Bunu da boşverdim. Zihnimin bir yanıltmacasıdır diye düşündüm. Sonra acıkmaya başladım.
F: Minho, ben acıktım.
M: Ben de. Gel bir yere oturup pizza yiyelim.
Sonra oturduk bir yere. Hyunjin'in korumasını bir kez daha gördüm.
F: Minho, üçtür Hyunjin'in korumasını görüp duruyorum. Beni takip ettirmiş olmasın?
M: Olabilir. Çabuk halledelim işleri.
Yemek yedikten sonra Hyunjin'e hediye olarak damatlık bakmaya gittik. Damatlığı aldıktan sonra eve gittim. Kapıyı çaldım. Hyunjin açtı. Sinirli gözüküyordu. Bana telefonundan birkaç fotoğraf gösterdi. İnanamıyordum. Minho ile sarılırkenki, oturup yemek yerkenki, Hyunjin'e damatlık bakarkenki fotoğraflarımız vardı. Demek ki koruması başından beri fotoğraflarımızı çekiyordu.
H: Felix, ne zaman malum şeyi yapmak istesem hep erteliyorsun. Sana kimle buluştuğunu sordum, onu da söylemedin. Son zamanlarda da Minho ile fazla yakınsın. Yoksa sen beni, Minho ile aldatıyor musun?