Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Hyunlix Mafya Sevgilim - 4.1

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Geçen sezonların son bölümleri:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Bunu duyduğum an tüm kanım vücudumdan çekilmiş gibi oldu. Olduğum yere çivilendim. İçimde kötü bir his var demiştim. Gerçekten onu aldattığımı mı düşünüyordu? Hem de onu bu kadar çok severken.
F: Hyunjin, bak. İnan açıklayabilirim.
H: Neyi açıklayacaksın Felix? Allah aşkına!
Sonra telefonum çaldı. Arayan Jisung'tu. Açtım.
F: Alo?
J: Felix, sen Minho ile mi sevgilisin?
F: Sen de mi Jisung? Bak, durum düşündüğün gibi değil.
J: Göreceğiz bunu Felix!
Sonra kapı sert bir şekilde çaldı. Açıldığı zaman Jisung daldı içeri. Minho da peşinden geliyordu.
J: Aferin sana Felix! Bundan sonra da arkadaş değiliz! Ne biçim insanmışsın?
M: Aşkım bak vallaha billaha, Allah Kur'an çarpsın düşündüğün gibi değil olaylar.
J: Hâlâ aşkım diyor ya!
H: Felix, ne oluyor bütün bunlar böyle?
M: Açıklayalım mı artık?
F: Bence de. Hyunjin, bak. Jisung'un doğum günü vardı haftaya. Minho ile birlikte sürpriz yapacaktık. Sana anlatmak istemedik çünkü sen hemen anlatırdın Jisung'a.
H: Bu mu yani açıklamanız?
M: Evet. Bal gibi de bu. Kanıt da var hatta. İsterseniz alışveriş yaptığımız mağazalara da sorarız. Bunlar da alışveriş yaptığımızın kanıtı.
Sonra fişleri gösterdi. Jisung ve Hyunjin biraz da olsun ikna olmuşa benziyordu. Neyse ki.
H: İyi bakalım. Öyle olsun. Sonrasında arkasından başka bir gerçek çıkarsa bu sefer kesin bozuşuruz.
J: Yaaa, siz benim için sürpriz mi hazırlayacaktınız?? Canlarım benimm
M: İki dakika önce öyle demiyordun ama.
J: Tamam ya, sürpriz var ortada sonuçta.
F: Nasıl bir sürpriz yapacağımızı bilmiyorsun sonuçta. Ayrıca Hyunjin sana da bir sürprizim var.
H: Ay cidden mi? Hikaye bozulmasın diye damatlık olduğunu bilmiyormuş gibi davranacağım.
Bu durumdan kurtulduğumuza sevinmiştim gerçekten.
F: O zaman yarın Minho ile buluşabilir miyim? Artık özel şoförün gelebilir.
H: Gidebilirsin tabii Felix'im.
F: Ay sağ ol kocişkolettalişkolettam.
J: Chan nerede ya? Aksiyon olsun biraz.
M: Hiç sorma Jisung, kaç kere karşılaştık onunla. Bari ismini üç kere söyleme de gelmesin.
J: Chan, Chan, Chan.
C: Biri beni mi çağırdı?
M: 🤦🏻
H: Hayır.
Harika yine gelmişti Chan.
J: Chan'ın kulaklarını "çan" diye çınlattık 😆 güzel espriydi, kabul et.
C: 😐
J: Aman bir şeyi de beğensen şaşarım zaten.
C: Ben buraya size iyi haberler vermeye geldim. Yeji ile yeniden barıştım ve artık Zebani'ye karşı sizin tarafınızda savaşacağım.
H: Hiç inandırıcı değil.
Y: Yoo, doğru söylüyor. Hatta evlendik bakın.
F: Ya siz bile evlenmişsiniz bir biz evlenemedik Hyunjin ile.
ZE: Düğününüze ben de davetli miyim Felix?
F: Onu söyleyemiyoruz maalesef 😁
ZE: 😑
F: Sen yaparken iyiydi ama.
H: Git işine Zebani. Eğer çok istiyorsan düğünümüze gelmek dışarda bize düşman olanları korkutup kaçırman için korkuluk olarak gelebilirsin.
ZE: Haha çok komik. O zaman gel bir anlaşma yapalım. Dövüşelim. Sen kazanırsan düğüne korkuluk olarak gelirim ve bir daha da size sataşmam. Ben kazanırsam kölem olursun.
J: Ay olur valla kavga dövüş, ben çekirdek kapıp geliyorum.
Sonra Hyunjin ve Zebani karşı karşıya geldi. Sonra bir anda birbirlerine doğru koştular ve...