Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu İdollerin Ilişkisi Olması

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
658
Kim Sunggyu, 16 nisan öğleden sonra yayınlanan SBS'nin "Dolsing Fourmen" programına katıldı.
Dolsing Fourmen'de 'olmayanlara sahip olanlar' temalı yayında Tak Jaehoon'un istediği ama sahip olamadığı gençliğe sahip olarak tanıtılan Kim Sunggyu kendisi hakkında şunları söyledi:
"Sunggyu kadınları sadece annesi,ablası ve hayranları olarak seviyor."
Kim Sunggyu daha sonra;
"Bunun hayranlara karşı saygısız/kötü bir davranış olduğunu düşünüyorum çünkü ben bir idol grubunun parçasıyım." diyerek "hayranlar için aptal" imajını ortaya çıkardı.
Bana kalırsa pek inandırıcı değil.Sadece fanların ne kadar takıntılı sapık olduğunu bildiği için korkarak söyledi bunları.Yorumlarda "işte gerçek idol." Tarzı yorumlar görmem de beni bayağı güldürdü.Cidden şaka gibiler.
Screenshot_20240417-230447_Chrome.jpg

Konu Sahibi
JeyKey

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
658
İlişkinin bu kadar tabu olması korkunç bu arada. Hayır ne bekliyorlar 25-30 yaşına gelmiş insanların hiç kimseyle görüşmemelerini mi?
Bir dizi izlemiştim babası kızlarına sizi yüzünüz buruşunca evlendireceğim ondan önce olmaz diyordu şimdi durum aynısı sanırım🤕
Yorumlarda çoğu kişi sevgiliniz olabilir ama bunu belli etmeyin yazmıştı.Ya ne alaka? Kaç yaşına gelmiş insanlar pardon ama isterse kucak kucağa fotoğraf paylaşır.Fan kitlesi cidden aşırı toxic

Konu Sahibi
JeyKey

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
658
bana çok saçma geliyor böyle demesi, sen şarkıcı mısın benim sevgilim mi işin ne yani ? treasure dating show tarzı bişi yapmış ona bayıldım mesela ama gerçekten kızlarla datelemiyolar bu beni soğuttu çünkü kızları baya düzgün seçmişler çok yakıştırdım çoğunu dating show sevenler baksın netttt
Çok merak ettim ben bunu izlerim bu arada🧚‍♀️

comealongwthme

Trainee
Tepki
132
Nedeenn?? Ya bence çok saçma bir anlamda veremiyorum ki yani, tek bir kişiyle çıkması rahatsız ediyor ama aynı anda bilmem kaç bin kişiye siz benim sevgilimsiniz muamelesi yapmasi rahatsız etmiyor🤔🤔

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Kendi kuyularını kendileri kazıyorlar, yarın öbür gün illaki senin de sevgilin olur, sen de evlenmek istersin. E o zaman adama çıkıp sormazlar mı sen boyle boyle demiştin diye. Hayır yani böyle şeyler söyleyince ne oluyor, başınız göğe mi eriyor.

jiyej

Trainee
Tepki
8
Karşı cinsi etkilemek için kendi cinsine yalakalık yapanlara pick me denildiği gibi sırf hayranlara yaranmak için kendi meslektaşlarını zor duruma düşüren idollerede bir lakap bulunmalı