Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

İdollerin Promosyon Dönemini Mahvetmeye Çalışan K-Fanlar

soleil

Trainee
Tepki
319
Neden böyleler anlamıyorum. Empati yapma konusunda iyi olduğumu düşünüyorum ama bu insanlarla empati kuramıyorum. Mantıklı tek bir yanı bile yok ama bu insanlar gözleri kör olmuş bir şekilde amaç edindikleri saçma fikirler uğruna savaşıyor.

Az çok takip edenler bilir, enhypen 22 Mayıs tarihinde yeni albümü DARK BLOOD ile geri dönüş yaptı. Başlık parçası "Bite Me" koreografi açısından hayranları ikiye böldü. Uluslararası fanlar olarak kadın dansçıların eşlik ettiği çift koreografisine tutulmuş haldeyiz, herkes performans için sabırsızlıkla beklediğini dile getiriyor ancak söz konusu koreli fanlar için aynı durum geçerli değil.
20230524_081920.jpg

Koreli fanlar albümün yayınlanmasından bir gün sonra şirkete koreografinin değişmesi için mailler atmaya başladı. Sadece bu da değil, üyelerin hayranlar ile iletişim kurmak için kullandığı weverse uygulamasında da koreografi hakkında kötü yorumlar yapıyor ve değiştirilmesini istediklerini dile getiriyorlar.

Ve bahane olarak kullandıkları şey ni-ki'nin(05) reşit olmaması. Aynı kişiler ni-ki henüz 15 yaşındayken yayınlanan "Fever" şarkısına tek bir itiraz bile etmezken şimdi ni-ki'yi düşünüyormuş gibi bunu bahane sunmaları çok komik. Çünkü bu insanlar aynı zamanda havaalanında ni-ki'nin yüzüne karşı "çirkin" diyen insanlar, havaalanında çocukları ezen, taciz eden ve onlara dokunduklarından nasıl hissettikleri hakkında korkunç söylemlerde bulunan insanlar. Ni-ki çocuk yaşlarından beri(ki hala bir çocuk) kızlarla dans eden, kız grubu koreografilerini en iyi şekilde coverlayan ve dansa profesyonel açıdan yaklaşan bir çocuk. Aynı zamanda "Bite Me" koreografinin oluşturulmasında katkı sağlayan kişi ve Korelilerin mazeret olarak ni-ki'yi kullanmaları can sıkıcı.

20230524_080740.jpg 20230524_080741.jpg

Promosyonun ikinci günü ve şimdi de şirketin önüne koreografinin değişmesi için protesto kamyonu yolladılar. Ve bu kişilerin söylemleri hep şu tarzda; "şirket bizi görmezden gelirse yeniden saldıracağız." , "bizi dikkate almazlarsa devam edeceğiz."

IMG_20230524_083601.jpg 20230524_083444.jpg IMG_20230524_083614.jpg IMG_20230524_083627.jpg 20230524_083507.jpg
Enhypen 10 ay aradan sonra geri dönüş yapma konusunda ne kadar endişeli olduklarını, çok çalıştıklarını ve heyecanlı olduklarını showcaselerinde dile getirdi ama bu kişiler yüzünden promosyon dönemi başlamadan kavgalar başladı.

Kafa yapılarını gerçekten anlamıyorum. Koreografide aşırı olan bir şey yok ama değiştirilmesi konusunda inatçılar. Bunun sadece kıskançlıktan ötürü olduğunun farkındayız ama kıskanmalarının mantıklı bir yanı yok. Koreliler her ne kadar çok gelişmiş ve kültürlüymüş gibi davransa da geri kafalı insanlar. 10 aylık emeği görmezden gelip sadece kadın dansçılar detayını takıntı yapıp her yerde kötü yorumlar yapmaya devam ediyorlar.
Bugün enhypen show champion'da ilk sahnesini alacak. Umuyorum ki şirket azınlıkta olan ve enhypen'a hiçbir başarı sağlayamayan k-engene(!)leri dinlemek yerine uluslararası fanlara kulak verir ve koreografiyi olduğu gibi bırakır. 20230524_084531.jpg

CumberLay🔥

Cumhurbaşkanı
Yönetici
Tepki
20,427
Tam da bu konuyu yazmaya geliyordum. Sabah uyanınca görmek istediğim ilk şey bazı manyakların şirketin önüne kamyon göndermesi değildi.
Enhypen'in sosyal medyada ne kadar aktif olduğunu, orda olup biten her şeyi bildiklerini biliyoruz zaten. Bir de üstüne daha da net görsünler diye burnunun dibine kamyon göndermiş aptallar.
Kim bilir ne kadar üzüldü bizimkiler.. sen kalk 10 ay bunun için çalış , bu albüm için ne kadar uğraştığından bahset , en sevdiğin albüm olduğunu söyle ve bazı kıskanç aptallar yüzünden tüm emeğin boşa gitsin
Çok sinirliyim elimden gelse gider ordaki kamyonu tekmelerim
Duyduğuma göre tay Engeneler de kamyon göndermiş ama Koreografiyi desteklemek için. Diğer i-engeneler de göndermeyi düşünüyor

Kamyon savaşları resmen başladı ☠️

Konu Sahibi
soleil

soleil

Trainee
Tepki
319
Tam da bu konuyu yazmaya geliyordum. Sabah uyanınca görmek istediğim ilk şey bazı manyakların şirketin önüne kamyon göndermesi değildi.
Enhypen'in sosyal medyada ne kadar aktif olduğunu, orda olup biten her şeyi bildiklerini biliyoruz zaten. Bir de üstüne daha da net görsünler diye burnunun dibine kamyon göndermiş aptallar.
Kim bilir ne kadar üzüldü bizimkiler.. sen kalk 10 ay bunun için çalış , bu albüm için ne kadar uğraştığından bahset , en sevdiğin albüm olduğunu söyle ve bazı kıskanç aptallar yüzünden tüm emeğin boşa gitsin
Çok sinirliyim elimden gelse gider ordaki kamyonu tekmelerim
Duyduğuma göre tay Engeneler de kamyon göndermiş ama Koreografiyi desteklemek için. Diğer i-engeneler de göndermeyi düşünüyor

Kamyon savaşları resmen başladı ☠️
i-engene karşıt bir kamyon için bağış topluyor. şaka gibi bir şey yaşıyoruz 🤡

CumberLay🔥

Cumhurbaşkanı
Yönetici
Tepki
20,427
i-engene karşıt bir kamyon için bağış topluyor. şaka gibi bir şey yaşıyoruz 🤡
Üyelerin bunu görünce ne kadar üzüleceğini düşün
Korelilere Gidin biraz şarkıyı dinleyin de yardımcı olun desek zamanları yok ama bunun için kamyon gönderebiliyorlar ☠️☠️

attaccachan

Fanbase Starter
Tepki
1,598
bir comeback yuzunden su hallere gelmek ne bicim bir sey ya? engenelerden baskasi basaramazdi zaten.

Konu Sahibi
soleil

soleil

Trainee
Tepki
319
Üyelerin bunu görünce ne kadar üzüleceğini düşün
Korelilere Gidin biraz şarkıyı dinleyin de yardımcı olun desek zamanları yok ama bunun için kamyon gönderebiliyorlar ☠️☠️
Bu çabayı enhayı kore listelerine sokmak için harcasalar çok daha iyi bir noktada olurduk
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

bir comeback yuzunden su hallere gelmek ne bicim bir sey ya? engenelerden baskasi basaramazdi zaten.
her zaman korelilerden çıkıyor bu sorunlar, şaşırtmadılar

Son düzenleme:

CumberLay🔥

Cumhurbaşkanı
Yönetici
Tepki
20,427
Bu çabayı enhayı kore listelerine sokmak için harcasalar çok daha iyi bir noktada olurduk
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

her zaman korelilerden çıkıyor bu sorunlar, şaşırtmadılar
İlk defa Kore listelerinin dışında kalmışız?! Ben bu kadar üzgün hissediyorsam üyeleri düşünemiyorum bile off

CumberLay🔥

Cumhurbaşkanı
Yönetici
Tepki
20,427
bu gidişle seneyi ödülsüz kapatacakmışız gibi bir his...
Hayır hayır öyle bir şey olmayacak
Hiçbir zaman Kore listelerinde iyi değildik ama Spotify, oylamalar , albüm satışları filan iyiydi ve ödüller aldık. Bu sefer de öyle hatta Spotifyda geçen cblere göre daha iyi bir durumdayız. Ödül alacağımıza inanıyorum ben
Ama keşke keşke şu koreliler de bir şeyler yapsaydı. Bu güzelim şarkıyı , albümü harcayacaklarina inanamıyorum

He bu arada listeye geri girmişiz 🥺

digustingshaat

Trainee
Tepki
303
of şu kamyon işi cidden aşırı gereksiz ve cringe çocuklar saçma sapan üzülecekler deli gibi çalışıp comeback yapıyorlar iki günde zehir ettiler hybe bi çözüm bulsun boş oturmasın

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
3,448
Bunun düşüncesi bile komikken kfanlar?!... Allah en büyük derdi onlara vermiş.

Sisi

Trainee
Tepki
414
Cb'de en dikkat çeken hatta ikonik ola bilecek dansı geri kafalı kore fanlar yüzünden değiştirmesinler lütfen.