Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

İdolünüzün Size Cringe Geçirttiği Zamanlar.

gnabnahc

Mr. Bang
VIP Rapper King
Tepki
1,227
İdolünüzü izlerken cringe geçirdiğiniz anlar mutlaka vardır. Peki bunlar ne?
*Sanırım tam anlatamamışım. İdollerinizden birkaçının veya biasınızın size cringe geçirttiği anları paylaşmanızı istemiştim.
Benim şapşal:

Son düzenleme:

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,361
Tatlı tatlı haraket yapdıkları zaman

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,361
Haa şimdi tek tek aegyo yaptıkları videoları bulamam ama bunlar dışında Leeseo'nun konuşması var. Bunu dediğim için yanlış anlayacaklar olabilir ama bana göre cringe bir andı. Yine de linci hak ettiğini düşünmüyorum.
Bu konuşma banada baya cringe geliyor

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,361
Fjdksksks yanlış anlaşılmışsın.
İdolerinizin cringe olduğu zamanlar değil de onların hareketiyle sizin cringe geçirdiğiniz anları demek istemiş djdmsmsms
Ne farkı var cringe bir haraket yapiyor bizde iyyyyy yapıyoruz kshdiansifjwofnwifjsidhficjsid😅

Lili Beth

Fanbase Starter
Tepki
1,354
Knowing brosta heechula aegyo yaptiklari zaman kafama sıkıp gidesim geliyor bu hayattan
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Haa şimdi tek tek aegyo yaptıkları videoları bulamam ama bunlar dışında Leeseo'nun konuşması var. Bunu dediğim için yanlış anlayacaklar olabilir ama bana göre cringe bir andı. Yine de linci hak ettiğini düşünmüyorum.
Say it louderr

Flâner

Trainee
Tepki
100
İdolünüzü izlerken cringe geçirdiğiniz anlar mutlaka vardır. Peki bunlar ne?
*Sanırım tam anlatamamışım. İdollerinizden birkaçının veya biasınızın size cringe geçirttiği anları paylaşmanızı istemiştim.
Benim şapşal:

sorry yeonjuncum ama bunu her gördüğümde crince seviyem artıyo sonra gülmeye başlıyorum