Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

İkonik K-Pop Ve Türkiye Etkileşimleri

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
-bazı türk fanlar lisanın kurban bayramını kutladığı zaman yabancı fanlar lisayı kurban ediceğimizi sanması

-exid in melek baykalın programına katılması

-V wervese de "ulan çarpıldım" yorumuna "ulan ne" diye cevap vermesi

-Hiçbir exo-l yapmasken içimizden birinin chen için "kızların çok şanslı,iyi bir babasın" demesi

-show haber Rosé nin kıyafet değiştirdiği editli how you like that fancamını haber yapıp global de dalga konusu olması

-türk bir fanın giselle ye aşko dedirtmesi

-Ace grubunun erik dalı oynaması

-Sehun nun türk fanlar ve türkiye hakkında konuşmasına sinirlenen fanları azarlaması

-depremden ölmeden önce hyunjine yazıldığı söylenen bir stay in mektubu birçok global fan arsında viral olduktan sonra herşeyin yalan olduğu ortaya çıkması

-melisa adlı suga bias lı bir army nin int*har etmesi birçok platformda viral olmuştu.Ortada gencecik bir kızın ölümü varken bazı yabancı fanlar bu olayı daha fazla konuşmayın suga duyarsa üzülür diye türk fanları azarlıyorlardı

-eski bir türk sasaeng in, sasaeng liğin arka yüzünü ifşa etmesi o zamanlar bu video çok popülerdi

-reyman nin jhope un klibini çalması dhbdhdbdhdbd

-kısmetse olur zeyd in yer aldığı grubun bigbang fantastic baby şarkısını çalması

-Acun'un psy Gangnam style döneminde yeteneksize getirmesi

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,086
Abi bunu aşamıyorum ya.. Rania da katılmıştı bu programa, aynı gün. Biz ne izledik ulan televizyonda? dlgfjdghfk deliricem çok komik değil mi? ne alaka yani?

Merak edenler için link ekleyeyim derken fark ettim. Arkada Melek Baykal'ın yanında duran adam da severek takip ettiğim bir aşçı. Şok oldum bu denk gelişe. dkjhşlkghş yemekcom insta hesabından takip ediyorum kendisini, tarifleri müttttthiş.

Ayrıca listeye eklemek istediğim şeyler:

- 2013 Music Bank in İstanbul konseri. Donghae'nin Türk bayrağını öpmesi.

donghae_kissed_turkey_s_flag__by_laravsdoppelganger_d6ls8uc-fullview.jpg

- Jaejoong'un Ankara'da fanmeeting düzenlemesi ve şanslı bir hayranla fotoğraf çekinmesi... Kız durduk yere linç yemişti.

481639.jpg

- Yine 2013 konserinde Ailee'nin Üskadar'a Gider İken şarkısını söylemesi. Müttthişti...

- 2012 K-pop Festival'inde Türkiye'den final yarışmacısı olarak Kore'ye gidip orada yarışan HoonSena ve fav grubu olan BTOB ile tanıştığı anlar... O dönem hangimiz HoonSena olmak istemedik ki? Mesela yaşadıklarını anlattığı yazıları okurken/videoları izlerken Hyuna'yı gördüğünü anlattığı kısımda ağlamıştım. kjsgkljdfgkdf Hyuna biased'dım ve 13 yaşındaydım, beni yargılamayın. lkjgfdkgf

AOPolaSgA4CKCX6Rf3TdLDnSkFL3LG1RfN5D56gjTzF0=s900-c-k-c0x00ffffff-no-rj

maxresdefault.jpg

tumblr_static_ssdwtl4w8tcgco8c8sswo8kg.gif

eirene

Rookie Idol
Tepki
370
-melisa adlı suga bias lı bir army nin int*har etmesi birçok platformda viral olmuştu.Ortada gencecik bir kızın ölümü varken bazı yabancı fanlar bu olayı daha fazla konuşmayın suga duyarsa üzülür diye türk fanları azarlıyorlardı

Bu konuda yabancıların tutumuna karşı hep sinirli olacağım

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,550
-bazı türk fanlar lisanın kurban bayramını kutladığı zaman yabancı fanlar lisayı kurban ediceğimizi sanması

-Hiçbir exo-l yapmasken içimizden birinin chen için "kızların çok şanslı,iyi bir babasın" demesi

-show haber Rosé nin kıyafet değiştirdiği editli how you like that fancamını haber yapıp global de dalga konusu olması

-türk bir fanın giselle ye aşko dedirtmesi

-Ace grubunun erik dalı oynaması

-Sehun nun türk fanlar ve türkiye hakkında konuşmasına sinirlenen fanları azarlaması

-depremden ölmeden önce hyunjine yazıldığı söylenen bir stay in mektubu birçok global fan arsında viral olduktan sonra herşeyin yalan olduğu ortaya çıkması

-eski bir türk sasaeng in, sasaeng liğin arka yüzünü ifşa etmesi o zamanlar bu video çok popülerdi

-reyman nin jhope un klibini çalması dhbdhdbdhdbd

-kısmetse olur zeyd in yer aldığı grubun bigbang fantastic baby şarkısını çalması

-Acun'un psy Gangnam style döneminde yeteneksize getirmesi
Giselle'e asko dedirten kız twitterda albüm goları açıyormuş (group order) çoğu kisiye albumunu yollamamis parasını alıp. Dolandirmis

Uaua

Trainee
Tepki
218

Bu konuda yabancıların tutumuna karşı hep sinirli olacağım
Bu olay hep yara benim için ya. Kızın yaşı benimki ile yakın diye kalmış aklımda. Ve babası ile problemi olan biri diye. Ben babama çok düşkün olduğum için benimle yaşıt birinin babası olacak bir alçak yüzünden o raddeye gelmesi beni çok etkilemişti. Ben kpop fanı değildim o zamanlar hatırlamıyorum global tepkiyi ama Türkiyedeki insanların kızın babasını değil de bts fanı olmasını daha çok konuşması çok zoruma gitmişti.

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,508
Hyoyeon & Ummet Ozcan işbirliği

ponywinx

Judith🩷
Dance Machine
Tepki
2,847
ne gerçek mi bu ahaha bunu sorması normal çevirisi yok o kelimenin ama sanki atarlanmış aniden sinirlenmiş gibi duruyor böyle bakınca
kesinlikle harika ve çok tatlı bir hareket 💕 💕 💕
Sehunun bu özelliğine bayılmıştım o zamanlar hala da bayılıyorum Kralsın Sehun
Bu insanların duygularıyla oynamak olduğu için çok sinir bozucu ve üzücü
Bunlar da azarlamaya yer arıyor gibi duyarsa tabi üzülmeli,üzülmezse sorgularım ben şahsen, yanlış anlaşılmasın ama insan olan duyguları olan her insan buna üzülür yani baya üzücü bir olaydı çünkü Sugaya lafım yok benim

ponywinx

Judith🩷
Dance Machine
Tepki
2,847
Fanlar arasında edit döndüğü için gerçek sanılıyo ya xkkfkff seokjinin annesinin güzellik yarışması birincisi olduğuna inanıyordu bir ara herkes. Seokjin fotonun altına bu kim yazana kadar
Bu arada cidden ben de öyle zannediyordum ahaahaha. Öyle bir edit oluyor ki bazen insan gerçek zannediyor
benim nana imjinah deiğim nana zaten başka yok oyuncu kız önceden idoldu afterschool ve orange caramel grubunda. ben kanıtlayabilirim. insta hesabım nana-imjinahtr sayfaya dm atarsan daha fazlasını anlatırım
Aaa tamam biliyormuşum. Eskiden güzel kpop ünlü birisi denilince aklıma en ilk gelen insandı hala da güzel buluyorum tabi ama eskiden (ben kpopu takip etmeye başladığım zaman kendisi aktif olmamasına rağmen) daha çok beğenirdim.