Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

İkonik K-Pop Ve Türkiye Etkileşimleri

ponywinx

Judith🩷
Dance Machine
Tepki
2,847
Sad I Feel You GIF by Studios 2016
🫂 :cry:

Nedesemkii

Trainee
Tepki
9
Abi bunu aşamıyorum ya.. Rania da katılmıştı bu programa, aynı gün. Biz ne izledik ulan televizyonda? dlgfjdghfk deliricem çok komik değil mi? ne alaka yani?

Merak edenler için link ekleyeyim derken fark ettim. Arkada Melek Baykal'ın yanında duran adam da severek takip ettiğim bir aşçı. Şok oldum bu denk gelişe. dkjhşlkghş yemekcom insta hesabından takip ediyorum kendisini, tarifleri müttttthiş.

Ayrıca listeye eklemek istediğim şeyler:

- 2013 Music Bank in İstanbul konseri. Donghae'nin Türk bayrağını öpmesi.

donghae_kissed_turkey_s_flag__by_laravsdoppelganger_d6ls8uc-fullview.jpg

- Jaejoong'un Ankara'da fanmeeting düzenlemesi ve şanslı bir hayranla fotoğraf çekinmesi... Kız durduk yere linç yemişti.

481639.jpg

- Yine 2013 konserinde Ailee'nin Üskadar'a Gider İken şarkısını söylemesi. Müttthişti...

- 2012 K-pop Festival'inde Türkiye'den final yarışmacısı olarak Kore'ye gidip orada yarışan HoonSena ve fav grubu olan BTOB ile tanıştığı anlar... O dönem hangimiz HoonSena olmak istemedik ki? Mesela yaşadıklarını anlattığı yazıları okurken/videoları izlerken Hyuna'yı gördüğünü anlattığı kısımda ağlamıştım. kjsgkljdfgkdf Hyuna biased'dım ve 13 yaşındaydım, beni yargılamayın. lkjgfdkgf

AOPolaSgA4CKCX6Rf3TdLDnSkFL3LG1RfN5D56gjTzF0=s900-c-k-c0x00ffffff-no-rj

maxresdefault.jpg

tumblr_static_ssdwtl4w8tcgco8c8sswo8kg.gif
Şu kızı o zamanlar ne kıskanırdım yaa caba şimdi neyağıuor djdkks

ponywinx

Judith🩷
Dance Machine
Tepki
2,847
Yılda bir kere herkesin yanlış bildiği bilgiler diye twitterda düzeltme yapılıyor skskdkf ben yanlış bildiklerimi oradan öğreniyorum 😭
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Yaa xkdkfkf tek değilsin valla seokjin diyene kadar bense annesi sanıyordum. Öyle diyince şok olmuştum xkskdkg
Başka yanlış bilgiler varsa lütfen bana da yaz ki ben de bilgileneyim takip etme konusunda kötüyümdür de