Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

[Instiz] İdollerin 40'Lı Yaşlarında Promo Yapması Tiksindirici Mi?

Ü

Üye silindi 192

Bunu tiksinç bunları farkettim ㅠㅠ

1. Hayır hayır, bir kez idolsen her zaman bir idolsündür

2. Hayır hayır, havalı olduklarını düşünürdüm

3. Hayır, öldükleri güne kadar hâlâ idoller

4. Bu gerçekten onlara bağlı ama hâlâ aynı şekilde popüler olmayı bekleyemezler

5. 40'lı yaşlarında hala promosyon yapıyor olmaları, büyük tartışmalar yaşamadıkları ve kendilerini iyi idare edebildikleri anlamına geliyor ki bu çok havalı

6. Yaş kimin umurunda?

7. İnsanların uzun süredir promosyon yaptığını görmek güzel, bunu sadece gençken yapabileceğiniz gerçeği sadece bir önyargıdır.

8. Kimin umurunda ???? Dürüst olmak gerekirse, Dinner Show'a kadar biasımın bunu yapmasını diledim..

9. Evet, bundan nefret ederim

10. Bence harika?

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,551
Bunu tiksinç bunları farkettim ㅠㅠ

1. Hayır hayır, bir kez idolsen her zaman bir idolsündür

2. Hayır hayır, havalı olduklarını düşünürdüm

3. Hayır, öldükleri güne kadar hâlâ idoller

4. Bu gerçekten onlara bağlı ama hâlâ aynı şekilde popüler olmayı bekleyemezler

5. 40'lı yaşlarında hala promosyon yapıyor olmaları, büyük tartışmalar yaşamadıkları ve kendilerini iyi idare edebildikleri anlamına geliyor ki bu çok havalı

6. Yaş kimin umurunda?

7. İnsanların uzun süredir promosyon yaptığını görmek güzel, bunu sadece gençken yapabileceğiniz gerçeği sadece bir önyargıdır.

8. Kimin umurunda ???? Dürüst olmak gerekirse, Dinner Show'a kadar biasımın bunu yapmasını diledim..

9. Evet, bundan nefret ederim

10. Bence harika?
Birkac taraftan dusunecegim seyirci olarak beni sıkar açıkçası 40 yaşındakiler de eglenceli degil benim icin.

Ama 40 yaş idoller tarafından bakarsam bir sekilde para kazanmaları lazım sonuçta. Top gruplar tabii hayatları icin yeterince para kazanmıştır o yuzden genelde orta populeritede grup uyeleri yapıyordur diye dusunuyorum. Onlar da haklılar.

Diğer taraftan yeni nesil gruplar tarafından bakarsam zaten hybe jyp sm yg idol grupları ne cikarsa halk ilk onlar bakıyor (ben bile ilk önyargılı yaklaşıyorum) yani rekabet hiç yok diyecegim ateez xg gibi parlamak için çok ugrasmaları gerekiyor onlar da tanınmak için programlara kendilerinin çıkmalarını isterlerse onlar da haklılar yorum yapamayacagim yani