Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

İş Birliği Yapmasını Istediğiniz Kpop Grupları/Idolleri?

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,863
Seslerini aynı şarkıda duymak istediğiniz idoller/ gruplar kimler?

Ben Chen (Exo) ile Jungkook (Bts) eğer bir şarkıda çalışsalardı nasıl olurdu merak ediyorum. İkisinin de çok hoş bir ses tonu var. Güzel bi ballad şarkısı mükemmel olurdu bence.

Tenebris

CumberLay'in Fanboyu
Fanbase Starter
Tepki
3,955
Wendy, Yuju ve Taeyeon ile bir şarkı..

Arven

Fanbase Starter
Tepki
5,021
Baek+V veya Jk
Rosé+IU+Taeyeon
Jennie+Seulgi+jihyo
Jk+Rosé
Suho+Taeyeon+jeongyeon
Bi sürü kombinasyon geliyor aklıma ama sanırım gerçekleşme ihtimalleri düşük

Arven

Fanbase Starter
Tepki
5,021

Arven

Fanbase Starter
Tepki
5,021
Evt fark ettim zaten ama yine de çok hoşuma gitti keşke gerçek olsa...

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629

Ben Chen (Exo) ile Jungkook (Bts) eğer bir şarkıda çalışsalardı nasıl olurdu merak ediyorum. İkisinin de çok hoş bir ses tonu var. Güzel bi ballad şarkısı mükemmel olurdu bence.
Chanyeol Jennie aşşşşşırı iyi bir şey ortaya çıkardı.
Ayrıca Haechan ve Baekhyun da olsa tadından yenmez 😅

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
2,385
Nct taeil- baekhyun ya da chen (hatta tüm exo üyeleri olabilir.)
Nct renjun-d.o. (şarkı söyleme stillerini benzetiyorum. Bence ikisinin sesi yanyana güzel olurdu)
Taeyeon-baekhyun (imkansız bir hayal)
Btob eunwang- chen
Btob- hyunsik ve d.o. (aynı liseye gitmişler. Arkadaşlardı önceden ama hala görüşüyorlar mı bilmiyorum. Aynı dönemde çıkış yaptılar. Ama hiç işbirliği yapmadılar. Yanyana görsek dinlesek güzel olurdu)
jonghyun- xiaojun. (Seslerini benzetiyorum. Yanyana dinlemek nasıl olurdu diye düşünmeden edemiyorum. Ama bu da imkansız bir hayal maalesef😔)

marin

Rookie Idol
Tepki
1,087
Kai ve Momo 🍑🐻
Debut zamanlarında Momo sık sık EXO danslarını yapardı. Tarzını Kai ile çok benzetirdim ve o zamandan bu zamana hep hayalini kurardım. Bu sene Rover Challenge ile bir nebze hayalim gerçek olsa da Studio Choom benzeri bir dans mecrası aracılığıyla hazırlanmış bir dans performansı ile tatmin olabilirim sadece 😄 Taemin ve Momo'yu aynı sahnede görme hayalim gerçekleştiyse bu neden olmasın. 3.jenerasyonun iki dans devinin bu uyumunu daha fazla görmeye ihtiyacımız var diye düşünüyorum 💥

Ekli dosyalar

• images.jpeg
    images.jpeg
    34.6 KB · Görüntüleme: 6

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
7,650

Alexa ve Jungkook

Ü

Üye silindi 192

Yoongi ve Wendy çok iyi olurdu

Ü

Üye silindi 123

İki sevdiğim ses oldukları için Lee Si Yeon ve Lee Hong Ki diyorum. Ve bence iki uyumlu ses olurlardı. İkisinden şöyle düello yaparcasına bir düet görmek isterim dürüst olmak gerekirse. TMI: İkisi de aynı soy ada sahip. Bu yüzden LEE X2 de diyebiliriz. Ya da Lee x Lee

Ben kolaylık olması açısından süreli olarak ekledim linki ama siz tamamını dinleyebilirsiniz isterseniz. Yeşil üstlü, sağdan üçüncü olan Siyeon. Belki duo değilde trio olarak bile bir iş birliği yapılabilir Dami eklenerek. En sağda ki kişi kendisi. TMI2: Onun da adı Lee Yu Bin bu yüzden LEE X3 de denilebilir.

Burada da bir yarışmaya katılmıştı. Yaklaşık dört yıl önce ve şuan yaş almasıyla (yaşlı demiyorum sadece ses yaş aldıkça daha da oturur) sesi daha da oturmuş. Pesleri ve tizleri daha lezzetli (kanımca). EXO'dan Overdose:

Bu da Aladdin'in OST'sini söylediği bir kayıt (yine 4 yıl önceden):

Ve boynunda dövmesi bulunan, gerek sözleriyle gerek melodisiyle çok sevdiğim solo parçası (3 yıl önceden):

Ve eğlencesine seslendirdiği bu yüzden de çokça güldüğü Red Velvet'ten Psycho (29. saniyeden itibaren dinleyiş zevkim arşa çıkıyor desem abartmış sayılmam sanırım):

Lee Hong Ki'yi önceden bir yazımda bir çok kayıdıyla attığım için meraklısı bakabilir oradan ancak orada da attığım ve çok sevdiğim bir performansını buraya da atıp sonlandırıyorum:

Moderatörün son düzenlenenleri:

🍭SuGa 🍭

Trainee
Tepki
120
geçen sene görmüştüm netizenler rose ve suganın düet yapmasını istiyordu. o haberi gördükten sonra aklımın bir köşesinde kaldı hep bence suganın suran ve ıu da ki tarzını da düşünürsek çok güzel gider