Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber Kore Netizenleri, V Ve Min Hee Jin'in İşbirliği Haberine Nasıl Tepki Verdi?

Hinata

Trainee
Tepki
37
1690957866-v-x-min-hee-jin.jpg

Son birkaç yıl boyunca, BTS üyeleri sırayla solo projeler yayınlamış ve hayranlar da V'nin solo müzik haberlerini bekliyordu.

Son zamanlarda, ADOR'dan Min Hee Jin'in, V'nin solo projesinde yaratıcı yapımcı olarak yer aldığı ve müzik, koreografi, albüm tasarımı ve tanıtım yönlendirmesine katkıda bulunduğu bildirildi.

Kore netizenleri, bu şaşırtıcı haberi çevrimiçi bir toplulukta paylaştı:

"Wow, büyük bir hayran olmasam da ona dört gözle bakıyorum."

"Min Hee Jin ve V?????? Çılgın!!!!!!! Bu koşulsuz bir kombinasyon, deli oluyorum ㅠㅠㅠㅠㅠ"

"Wow, sonuçların nasıl olacağını gerçekten merak ediyorum."

"Wow, bu çılgınca, görsellerle ve müzikle, gerçekten dört gözle bekliyorum."

"Wow, sabah uyandıktan sonra gördüğüm ilk şey bu. Tamamen uyanığım hahaha Taehyung'un albümünü bekliyorum!!!!!"

"İki kombinasyonun bile hayalini kuramıyorum. Ne seçip getireceğini görmek için gerçekten sabırsızlanıyorum."

"Bu kombinasyonu merak ediyorum."

"Daha önce de çok iyiydiler, bu sefer nasıl olacak, gerçekten merak ediyorum! Muhtemelen çok etkileyici görünecek ama gerçekten sabırsızlıkla bekliyorum."

"Çok bekledim, sabırsızlıkla bekliyorum."

"V ve Min Hee Jin mi? Hangi konsept olacağını çok merak ediyorum."

"Resmi şey henüz çıkmadığı için emin değilim, ama V'nin yelpazesi o kadar geniş ki, onun Min Hee Jin ile çalıştığını görmek beni gerçekten meraklandırıyor."

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,779
beni öldürmeyecekseniz v hakkında sadece kendi kendime düsündügüm minik bir tahmini verebilir miyim??

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,779
bence v biraz popülerci 😰 popüler seylere otomatik olarak çekiliyor gibi. yani nasıl desem... bir şey popülerse kalitesine bakmadan, sadece popüler olduğu için iyi görüyor gibi. bu haberle de biraz daha yerleşti bu düşünce aklıma. bts üyeleri arasından bi türlü tam olarak anlayamadigim tek üye o. bu sebeple yanlış düşünüyor olabilirim😶🌫️😶🌫️

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,628
bence v biraz popülerci 😰 popüler seylere otomatik olarak çekiliyor gibi. yani nasıl desem... bir şey popülerse kalitesine bakmadan, sadece popüler olduğu için iyi görüyor gibi. bu haberle de biraz daha yerleşti bu düşünce aklıma. bts üyeleri arasından bi türlü tam olarak anlayamadigim tek üye o. bu sebeple yanlış düşünüyor olabilirim😶🌫️😶🌫️
V'yi çözememen normal ya eski bir Army olarak ben de çözemedim. Olgunlaştıkça sessizleşti. Özel hayatını çok paylaşmak da istemiyor bence. Biraz daha kapalı.