Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Ive - I've Mine Şarkı Listesi

Nora

Rookie Idol
Tepki
1,431
IVE'ın yayınlanacak mini albümü I'VE MINE için tracklist yayınlandı. Geridönüşlerini bekleyenler için başlık açmak istedim :)

6 yeni şarkı geliyor. 3 title var.
OTT'nin sözlerini Wonyoung yazmış.
Epey meraklandım ben gelecek şarkılar için.

IVE Tracklist.jpg

Ayrıca RGB renk paleti konseptine devam ediyorlar, albümle ilgili gelen içerikler hep pembe ağırlıklı olucak sanırım.
Görsel bi sonraki dönüş için spoiler olsun.

RGB Triology.png

Konu Sahibi
Nora

Nora

Rookie Idol
Tepki
1,431
Baddie ile çalışan kişi SKZ ile çalışmış ve şimdiden kızları lincliyorlar 😒
Umarım güzel bir dönem geçirirler yinede

Sudan sebeplerle ne terörize ettiler şu kızları ya. CL'le de çalışmış. CL'in fanları da SKZ'e mi sarsın. Ne yapmaya çalışıyorlar hiç anlam veremiyorum artık ben.

marin

Trainee
Tepki
639
Ay ay ay I'VE IVE albümünün pabucunu dama atacak o albüm geliyor mu acabaa 😍 Çıkışlarından beri beğenmediğim şarkıları olmadı doğrusu. Grubu çok yakından takip etmesem de müziklerini yakından takip ediyorum. Çünkü tam benim zevkime uygun müziği yapıyorlar. O yüzden aşırı heyecanlıyım yeni albüm için. Renk paleti olayı da çok hoşmuş bu arada. Bir sonraki albümün rengi için sarıyı düşününce Wony'nin I'm So Curious sarı kıyafetli hali canlandı gözümde. O gibi bir şarkıyla ilkbaharda fresh ve sarı yoğunluklu bir albüm güzel gider 🤗