Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Ive Yujin’in Son Günlerdeki İmajı

peamiess

Trainee
Tepki
279
Yujin’in gün geçtikçe geliştiğini ve kendi tarzını bulduğunu düşünüyorum.

Iz*One zamanları başka fandomlar tarafından pek ilgi görmese de de IVE ile olan çıkışından sonra edindiği imajla herkesin dikkatini çekmeye başladı.

Eğlenceli kişiliği ve imajıyla Kore’de büyük bir kitle edinmişken aynı şekilde global olarak fazlasıyla yükselme potansiyeli taşıyan bir isim.

Son günlerde karşıma çıkan videolarını/fotoğraflarını aşağıya bırakıyorum.

photo-output.jpeg
IMG_0705.jpeg
IMG_0709.jpeg
IMG_0701.jpeg

IMG_0707.jpeg

K-Pop Love GIF

Kendisini Çekici/Tatlı bir tip olarak görüyorum ‘Pretty Savage’ başlığının tanımı gibi.

IVE’ın elegant tarzını rahatlıkla taşıyor ve ayrı olarak grubunun tarzına ters sayılabilecek güçlü/sert imajlarda da müthiş duruyor.

Ayrıca kendisi gün geçtikçe performans konusunda kendisini gerçekten de geliştiriyor. Grupta Liz ile birlikte en güzel ses rengine sahip olan üyeler olduklarını düşünüyorum ve kendisi yoğun programına rağmen işi ses rengine bırakmayıp tekniğine de çalışıyor gibi.

Geçenlerde gerçekleştirdiği 'Born The Way' performansından sonra fazlasıyla dikkat çekmişti ve bu şekilde ilerlerse ileride daha da yüksekte olacağını düşünüyorum.

Ben aynı havayı Red Velvet üyesi Seulgi’de de buluyorum. Hem feminen hem de maskülen çekici bir havayla baya dikkat çekiyorlar.

Son düzenleme:

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Bende çok beğeniyorum daha ilk Ive tanıtımlarından beri dikkat çekiyor umarım ilerde kendini geliştirip oyunculuk da yapar .

Konu Sahibi
peamiess

peamiess

Trainee
Tepki
279

Nora

Rookie Idol
Tepki
1,482
Produce izlediğimde ilgimi çeken tek stajyerdi. Çok büyük potansiyeli var bu kızın kesinlikle çıkış yapmalı demiştim. Hem tatlı biri hem de maskülen bi havası var bu yüzden çok çekici buluyorum Yujin'i. Sahneye ve ekrana çok yakıştırdığım idollerden.
Grubun müzikal anlamda çok yoğun programı oluyor + bireysel olarak da programı yoğun ama keşke oyunculuk deneme şansı da olsa (benim açgözlülük 😅). Merak ediyorum nasıl iş çıkarır oyunculukta.
Ses rengini de Taeyeon'a benzetiyorum bazen.

Konu Sahibi
peamiess

peamiess

Trainee
Tepki
279
Produce izlediğimde ilgimi çeken tek stajyerdi. Çok büyük potansiyeli var bu kızın kesinlikle çıkış yapmalı demiştim. Hem tatlı biri hem de maskülen bi havası var bu yüzden çok çekici buluyorum Yujin'i. Sahneye ve ekrana çok yakıştırdığım idollerden.
Grubun müzikal anlamda çok yoğun programı oluyor + bireysel olarak da programı yoğun ama keşke oyunculuk deneme şansı da olsa (benim açgözlülük 😅). Merak ediyorum nasıl iş çıkarır oyunculukta.
Ses rengini de Taeyeon'a benzetiyorum bazen.
evett cok iyi gercekten buyudukce daha da iyi oluyor