Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Jennie × The Weekend × Lily İş Birliği Şarkısı Çıktı

Ü

Üye silindi 189

bu ucunun duet sarkisi olan one of the girls bugun cikti. sarki guzel gibi ama jennie ayni linei iki kez tekrarlamis, 4 dklik sarkida neredeyse hic soylememis gibi.

benim sadirdigim bir diger noktada lilynin sesi oldu. canlida falan nasil soyler bilmem ama sutudyo sesi bence bayaaa guzel. hatta jennienin sesinden daha cok hosuma gitti linclemeyin lutfen.

sarkinin sozleri benim zevkime gore biraz fazla cinsel icerikli ama ne bekliyorduk ki zayen dimi?

siz sarkiyi nasil buldunuz? link:

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,078
Tam bir The Weeknd şarkısı olmuş cidden. Şarkı başlar başlamaz o havayı aldım. Şarkıda en çok Jennie'nin kısımlarını sevdim ne kadar az olsa da bir de nakarat güzeldi bence. Dinlemeye devam eder miyim bilemiyorum dizinin olayları yüzünden diziyle içerikli şeylere çok olumlu bakamıyorum

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Su adam cennetten calinmis notalarla sarki yapsa yine dinlemem bu saatten sonra serefsiz ya
ilk bolumden sonra izlemedim ama tiktokta falan kesitler gordum cidden inanamadim castteki herkes o kadar gozumden dustu ki sok edici cidden

adada t*cavuze ugrayan cocuklar hakkinda saka yapmalari, siddet sahneleri, madde sahneleri, madde guzellestirmeleri, akil hastaliklarini cinsellestirmeleri akil alor gibi degil cidden

Hellobaby

Fanbase Starter
Tepki
838
ilk bolumden sonra izlemedim ama tiktokta falan kesitler gordum cidden inanamadim castteki herkes o kadar gozumden dustu ki sok edici cidden

adada t*cavuze ugrayan cocuklar hakkinda saka yapmalari, siddet sahneleri, madde sahneleri, madde guzellestirmeleri, akil hastaliklarini cinsellestirmeleri akil alor gibi degil cidden
Akıl hastalıklarını cinselleştirmek derken. Nasıl yaptılar onu? Yani şu diziye bakınca hiçbir yerde öyle aşırı abartılı bir tepki bile görmedim ben. İşte ona şaşırıyorum. Dizi şu dünyada en iğrenç şeyleri yapıp hiçbir şey yokmuş gibi izleniyor

Hasbully

Trainee
Tepki
154
Şarkıyı ben beğendim de 2:05-2:23 arasını jennie söyleseydi daha güzel olurdu bence. Abelin sesi o kısımda beni bi gıcık etti

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Akıl hastalıklarını cinselleştirmek derken. Nasıl yaptılar onu? Yani şu diziye bakınca hiçbir yerde öyle aşırı abartılı bir tepki bile görmedim ben. İşte ona şaşırıyorum. Dizi şu dünyada en iğrenç şeyleri yapıp hiçbir şey yokmuş gibi izleniyor
ilk bolumde lilynin menajeri akil hastaliklari seksidir bunu kullanalim gibi bir sey diyor