Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Jennie Yine Nef*Et Alıyor

stanley

Trainee
Tepki
19
Üyesi olduğum telegram gruplarında kaos çıktı. Videoları atacağım.Bir taraf peygamber gibi savunuyor,bir taraf artık istekli olmadığını söylüyor. Siz ne düşünüyorsunuz?
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Videoları link olarak atabiliyorum

Son düzenleme:

sunnfloweer

Rookie Idol
Tepki
841
ya açıkçası bu zamana kadar jennieyi şarkılarını tarzını beğendiğim için çok abartmadan savunmaya çalıştım ama jennieyi gerçekten anlamıyorum evet 1 2 5 hatta 10 konser hasta olabilir ama geçen seneden beri verdikleri tüm konserlerde illaki bi isteksizliği bir hatası dans etmediği bir yer illaki var belki ciddi sağlık bir sorunu vardır bunu açıklamak istemiyordur dicem ama ciddi ve çok da ciddi olmasada sağlık sorunu olan biri etkinlikten etkinliğe gitmez ya konser için kendini dinlendirir ne biliyim idolluk onun mesleği konserleri daha ön planda tutmalı yani demek istediğim ama etkinliklerde yüzü gayet gülüyor konserlerde aşırı halsiz duruyor evet çok fazla ülke değiştiriyorlar evet zayıf bir bünyesi var ama diğer üyelerinde onunki kadar yoğun bir programı var onunki canda diğerlerininki patlıcan mı yani ve jennie bpnin kilit üyesi olduğu için kendini göstermediği zamanlarda bp bp olmuyor yani çok uzun bir yazı oldu ama neyse bu gd olayından beri uzaklaşmıştım ona karşı oysa çok ama çok potansiyeli olan biriydi bence bu potansiyeli göstermek çaba harcamak istemiyor belli bu dizi olayından sonrada iyice soğudum artık diğer 3 kızı tek takip ederim artık benim takip etmememle tabiki bir şey kaybetmez onu hala deli gibi seven çok fanı var ama hayranlarına işine saygı duymayan birini takip edende ne biliyim yani

Konu Sahibi
S

stanley

Trainee
Tepki
19
Bence Jennie de efsane bir potansiyel vardı. Çıkış yaptıkları yıl bir ödül töreni performanslarında ana dansçıyı Jennie sanmıştım o derece iyiydi. Rapini çok beğeniyorum çok temiz ve tarzlı okuyor vokali de iyi. Ama yıllardır boşlar ve kız bir tane bile cover atmadı. Atsaydin şöyle kapı gibi rap coverlar deselerdi ki boşuna linçlemişiz bu kız harpi rap yapıyor be. Karakteri de maalesef çok sorunlu. Dansı,rapi salmasaydiı,karakterine çeki düzen verseydi şu an girmek için çırpındığı batıya hiç çaba harcamadan girerdi.

52Hertz

2025'e kadar depresyonda
Trainee
Tepki
993
Ben ilk başlarda kızın üzerine çok gidiyorlar ne olacak ki bir insan sürekli aynı performansı yapamaz belki regl falandır diyordum ki sürekliği olmasa hala bu şekilde korurdum ama bariz belli olan bir şey var ki kızın sadece canı istemiyor valla başka bir şey değil ben ne fanıyım ne de deli gibi performanslarını izler veya müziklerini dinlerim beni jenniye çeken tek şey magazin kaos ihtiyaçımı karşılıyor müziği de hiç dikkatimi çekmiyor hayranı olanlar düşünsün şahsen o kadar para verip konserine giderek salak yerine konuluyorlar kızda hayran sevgisi denen bir şey de yok etkileşim desen yok canlı yayın açmaz moda etkinliklerinde ve tartışmalı konuların göz bebeği halinde fanlar memnunlarsa ve deli gibi korumaya kararlılarsa ne diyeyim ben daha bu şekilde mutluluklar

Taylorswift

Trainee
Tepki
4
Belkide bunlardan bıkmıştir her adımını eleştiriyorlar, daha serbest bir hayat istemesinde sorun yok.

Hellobaby

Fanbase Starter
Tepki
838
Belkide bunlardan bıkmıştir her adımını eleştiriyorlar, daha serbest bir hayat istemesinde sorun yok.
O zaman ayrılsın ya da konserlere katılmasın. Oraya para ödeyerek giden insanlar bir hizmet almak için gidiyor. Hiçte ucuz değil konser fiyatları hatta taylorla yarışır düzeyde. Madem sahneye çıkıp bir gülümseyip dans edecek enerjiyi bulamayacaksın o zaman çıkma senin solo stanlerin ya da seni görmek için hevesle bekleyen blinkler boşuna üzülmesin. Artık yaptığı fanlara değil kendi grup arkadaşlarına saygısızlığa geldi. Kalabalık grup değiller biri hata yapınca diğerleri idare etsin. Mesela bir videoda lisa uyarmaya çalışıyor ama kendi partı gelince hemen yerine dönmek zorunda kalıyor. Biri mutsuzken ortama negatif enerji doldururken diğerlerinin modunu yüksek tutması çok zor
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

O zaman ayrılsın ya da konserlere katılmasın. Oraya para ödeyerek giden insanlar bir hizmet almak için gidiyor. Hiçte ucuz değil konser fiyatları hatta taylorla yarışır düzeyde. Madem sahneye çıkıp bir gülümseyip dans edecek enerjiyi bulamayacaksın o zaman çıkma senin solo stanlerin ya da seni görmek için hevesle bekleyen blinkler boşuna üzülmesin. Artık yaptığı fanlara değil kendi grup arkadaşlarına saygısızlığa geldi. Kalabalık grup değiller biri hata yapınca diğerleri idare etsin. Mesela bir videoda lisa uyarmaya çalışıyor ama kendi partı gelince hemen yerine dönmek zorunda kalıyor. Biri mutsuzken ortama negatif enerji doldururken diğerlerinin modunu yüksek tutması çok zor
Lisayı çok eleştirdim zamanında söylemiyor diye ama kız şu konserlerin başından sonuna modunu düşürmeden yorulmadan üstüne düşeni yaptı. Rose da yanı şekilde eventlere de gitti. Sürekli uçtu da ama yine onunda modu iyiydi arada jisoo ve rose da hata yapıyor ama sonrasında toplamaya çalışıyorlar en azından

İyi Düşün

Trainee
Tepki
246
ya açıkçası bu zamana kadar jennieyi şarkılarını tarzını beğendiğim için çok abartmadan savunmaya çalıştım ama jennieyi gerçekten anlamıyorum evet 1 2 5 hatta 10 konser hasta olabilir ama geçen seneden beri verdikleri tüm konserlerde illaki bi isteksizliği bir hatası dans etmediği bir yer illaki var belki ciddi sağlık bir sorunu vardır bunu açıklamak istemiyordur dicem ama ciddi ve çok da ciddi olmasada sağlık sorunu olan biri etkinlikten etkinliğe gitmez ya konser için kendini dinlendirir ne biliyim idolluk onun mesleği konserleri daha ön planda tutmalı yani demek istediğim ama etkinliklerde yüzü gayet gülüyor konserlerde aşırı halsiz duruyor evet çok fazla ülke değiştiriyorlar evet zayıf bir bünyesi var ama diğer üyelerinde onunki kadar yoğun bir programı var onunki canda diğerlerininki patlıcan mı yani ve jennie bpnin kilit üyesi olduğu için kendini göstermediği zamanlarda bp bp olmuyor yani çok uzun bir yazı oldu ama neyse bu gd olayından beri uzaklaşmıştım ona karşı oysa çok ama çok potansiyeli olan biriydi bence bu potansiyeli göstermek çaba harcamak istemiyor belli bu dizi olayından sonrada iyice soğudum artık diğer 3 kızı tek takip ederim artık benim takip etmememle tabiki bir şey kaybetmez onu hala deli gibi seven çok fanı var ama hayranlarına işine saygı duymayan birini takip edende ne biliyim yani
Bence Jennie idol olmayı popüler olmayı seviyor ama Kore idol temposunda çalışmaya uygun değil kaldıramıyor. Aslında grubunda en iyi ses o normal bir idol gibi olsa daha çalışkan ve ciddi olsa şimdiden Cl gibi olurdu ama kız bence idol temposunu sevmiyor kaldıramıyor.