Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Jennie'nin Viral Videoları

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Twittera gunde 15 dakika falan giriyorum ama hep karsima bu videolar cikiyor

Jennie'nin su an bir hastaligi mi var yoksa artık idol hayatindan nefret mi ediyor?

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
jennie daha geçen hafta sahneden ayrılmadı mı sağlık sorunlarından ötürü? bence bayağı üstüne geliyorlar son zamanlarda. bp takip etmiyorum nötrüm. ama ben bile sıkıldım kıza söylenilen şeylerden artık iyice cozuttular.
Benim surekli karsima cikiyor her lazy videosu viral oluyor

Ü

Üye silindi 197

yine twittera atılan kesitler..konserlerin tamamında enerjisi çok yüksek sürekli sahnede eğleniyor gülüyor. kız sakat olmasına rağmen elinden gelenin en iyisini yapıyo sıkıldığını düşünmüyorum
ya bunu sadece jennie için demiyorum şimdi ona denk geldi ama ben şirketlerin böyle açıklamalarına inanmıyorum adları kötüye çıkmasın diye her şeyi yaparlar yalan mı yok zaten bi de mesela jennienin gözünün altında bişe olmuştu ya bana şey gibi geldi göz altı ışık dolgusu genelde bundan sonra gözün hemen altında ufak bi morluk olur

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
tum idoller icin atilan hate tweetleri viral oluyor cunku. 3-5 saniyelik kesilmis videolara bakarak yorum yapmak yerine tum konseri izlemek gerekiyor
Bilmiyorum ben genelde her idolunkini gormuyorum fanlari genelde spamlıyor o hesapları. Eunchaeninkini karinanınkini jungkook ve bang chan icin olanlari gordum bir de sık sık jennie icin olanlari

Ü

Üye silindi 25

ya bunu sadece jennie için demiyorum şimdi ona denk geldi ama ben şirketlerin böyle açıklamalarına inanmıyorum adları kötüye çıkmasın diye her şeyi yaparlar yalan mı yok zaten bi de mesela jennienin gözünün altında bişe olmuştu ya bana şey gibi geldi göz altı ışık dolgusu genelde bundan sonra gözün hemen altında ufak bi morluk olur
göz altı ışık dolgusunun konuyla alaka? kız kolunu kaldıramıyor yüzünde acı ifadesi oluyor abartıyosunuz cidden ya. 2018'de değiliz artık. sahnede jennie'nin çeyreği kadar varlık gösteremeyen idollere kimsenin sesi çıkmıyor koca konserde 3 dakika kötü olsa hemen başlanıyor linçlere

Ü

Üye silindi 197

göz altı ışık dolgusunun konuyla alaka? kız kolunu kaldıramıyor yüzünde acı ifadesi oluyor abartıyosunuz cidden ya. 2018'de değiliz artık. sahnede jennie'nin çeyreği kadar varlık gösteremeyen idollere kimsenin sesi çıkmıyor koca konserde 3 dakika kötü olsa hemen başlanıyor linçlere
hayır bahsettiğim şirketin açıklamasıydı düştü dediler ama yalan olabilir diyorum güvenmiyorum
onlara kimse bişe demiyo çünkü kimse onlar kadar az çalışıp bu kadar popüler değil

Ü

Üye silindi 25

hayır bahsettiğim şirketin açıklamasıydı düştü dediler ama yalan olabilir diyorum güvenmiyorum
onlara kimse bişe demiyo çünkü kimse onlar kadar az çalışıp bu kadar popüler değil
kız hasta olduğu için özür diledi geçen günlerde ya yalan mı söyleyecek size allahım..her bp postunda konuyu estetiğe, az çalışıp çok popüler olmalarına getirmen de çok obsesif duruyo sal valla kendi iyiliğiin için

Ü

Üye silindi 197

oyle bi konusuyosun ki idoller hic hasta olmuyo 😭😭 bp su an ara vermeden konser yapiyor hasta olmalari o kadar normal ki...
kesin hasta değil demedim ki sadece şirketlere güvenmiyorum dedim belki de hastadır
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

kız hasta olduğu için özür diledi geçen günlerde ya yalan mı söyleyecek size allahım..her bp postunda konuyu estetiğe, az çalışıp çok popüler olmalarına getirmen de çok obsesif duruyo sal valla kendi iyiliğiin için
dediğim gibi ben ünlülerin açıklamalarına gram güvenmiyorum
e onlara niye bişe demiyorlar dedin ben de sebebini söyledim yalan mı üstelik diğer ünlülerin estetiklerini de söylüyorum özellikle bp söylememin sebebi bazılarının ısrarla estetikleri yok demesi

• Beğen
Reactions: ask
Ü

Üye silindi 25

dediğim gibi ben ünlülerin açıklamalarına gram güvenmiyorum
e onlara niye bişe demiyorlar dedin ben de sebebini söyledim yalan mı üstelik diğer ünlülerin estetiklerini de söylüyorum özellikle bp söylememin sebebi bazılarının ısrarla estetikleri yok demesi
kimse bi şey demese de sen gelip diyosun zaten abarttığını düşünüyorum yani sen ve 3 -4 kişi dışında kimsenin umrunda da değil şurda performansla alakalı konu açılmış amacın eleştirmekse o konu üzerinden ne diyosan de konuyu buralara çekmen alakasız duruyor. sanki nefret etmek için nefret ediyosun gibi geliyor artık

Hellobaby

Fanbase Starter
Tepki
838
@bbequitedontcry yani başka idol olsa ilk eleştirecek kişilerden biri sensin. Şu savunma modunu açman saçma. Hiçbir idolü eleştirmiyor tek hatalarında yerden yere vurmuyor gibi davranma eski yorumları ortada olan birisin. Sen diğer idolleri rahat rahat eleştirebiliyorsan başka fanlarda bu videolarla jennie’yi eleştirebilir bence.

Ü

Üye silindi 25

@bbequitedontcry yani başka idol olsa ilk eleştirecek kişilerden biri sensin. Şu savunma modunu açman saçma. Hiçbir idolü eleştirmiyor tek hatalarında yerden yere vurmuyor gibi davranma eski yorumları ortada olan birisin. Sen diğer idolleri rahat rahat eleştirebiliyorsan başka fanlarda bu videolarla jennie’yi eleştirebilir bence.
bu videolar üzerinden çıkıp estetik konusuna girilmesini eleştiriyorum ben burda

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
kimse bi şey demese de sen gelip diyosun zaten abarttığını düşünüyorum yani sen ve 3 -4 kişi dışında kimsenin umrunda da değil şurda performansla alakalı konu açılmış amacın eleştirmekse o konu üzerinden ne diyosan de konuyu buralara çekmen alakasız duruyor. sanki nefret etmek için nefret ediyosun gibi geliyor artık
Biraz sakin olsana kız bir sey dememis ki

Ü

Üye silindi 197

şirketlerin açıklamaları yalan olabilir diye örnek verdim performansını da eleştirdim ısrarla konuyu oraya getirmedim örnekti adı üstünde istiyorsan tekrar eleştirim dans edemiyo canlı da yarım yamalak söylüyo zaten yüzünden de belli oluyo bu işi yapmak istemediği

• Beğen
Reactions: ask