Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Johnny Huynh

Wony🍄

Gül'ün pareler evrendeki hali
Trainee
Tepki
81
Ben bu adamın sesine aşığım. Çoğu kişi sesini beğenmese de ben çok beğeniyorum. Boğazdan gelen o sesi.. Harika bir şey! Aynı zamanda da çok yakışıklı.🙈

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,357
Seside kendisi de süperrr

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,357
Emre yücelenden öğrendiğim kadarıyla pek sağlıklı bir ses kullanış şekli değil fldldkdksk
Boğazını çok sıkarak söylediği için ses telleri çok çabuk tahriş olup uzun süreli performans sergilemesine engel oluyormuş.
Ayrıca dinlerken de ha şimdi sesi çatladı çatlayacak derken kulaklarım da çok bayram etmiyor maalesef bu tür sesleri dinlerken 🤷🏻‍♀️
Emre yücelenden öğrendiğim kadarıyla pek sağlıklı bir ses kullanış şekli değil fldldkdksk
Boğazını çok sıkarak söylediği için ses telleri çok çabuk tahriş olup uzun süreli performans sergilemesine engel oluyormuş.
Ayrıca dinlerken de ha şimdi sesi çatladı çatlayacak derken kulaklarım da çok bayram etmiyor maalesef bu tür sesleri dinlerken 🤷🏻‍♀️
Aslında doğru söylüyorsun ama bir yandanda hoşuma gitdi sesi.normalde kendini yırtanları sevmem ama nedense bunu sevdim.Belkide kendi yakışıklı olduğu içindir