Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Johnny Ile Yaş Almak: Mutlu Yıllar Johnny 💚🥳

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,887
Bugün Nct Johnny'nin doğum günü. Kore saatine göre doğum günü çoktan bitti. Ama biz hala 9 şubattayız. O yüzden kutlayabiliriz 😁

Bugün Johnny doğum günü gönderisi attı: Altına 29 yazmış. Bunu görünce ilk önce kendi yaşımı da hatırlattığı için bir kızdım ona. Ama sonra duygulandım.
Ben Nct üyelerini ilk olarak 2014'te smrookies olarak tanıdım. Ve smrookies Johnny deyince de aklıma direk şu video geliyor:
Video 2015 yılından. Üyeler Johnny'e doğum günü sürprizi yapıyorlar. O kadar tatlı bir video ki.
O zamandan bu zamana 9 yıl geçmiş. Biz birlikte 9 yaş aldık. Birlikte büyüdük ve hatta artık yaşlanıyoruz diyebilirim.
Smrookies'te ilk dikkatimi çeken üyelerden biri Johnny olmuştu yaşı bana çok yakın olduğu için. (O zamanlar bütün fanı olduğum idoller, aktörler benden yaşça çok büyük olduğu için Johnny'i görünce yakın hissetmiştim kendime.) Birlikte 9.yaş...🥺

Doğum günün kutlu olsun Johnny. 🥳💚 birlikte nice yaşlara 🥰

images.jpeg images (3).jpeg images (4).jpeg images (5).jpeg images (6).jpeg images (7).jpeg images (8).jpeg images (9).jpeg

Son düzenleme:

Lili Beth

Fanbase Starter
Tepki
1,357
Bugün Nct Johnny'nin doğum günü. Kore saatine göre doğum günü çoktan bitti. Ama biz hala 9 şubattayız. O yüzden kutlayabiliriz 😁

Bugün Johnny doğum günü gönderisi attı: Altına 29 yazmış. Bunu görünce ilk önce kendi yaşımı da hatırlattığı için bir kızdım ona. Ama sonra duygulandım.
Ben Nct üyelerini ilk olarak 2014'te smrookies olarak tanıdım. Ve smrookies Johnny deyince de aklıma direk şu video geliyor:
Video 2015 yılından. Üyeler Johnny'e doğum günü sürprizi yapıyorlar. O kadar tatlı bir video ki.
O zamandan bu zamana 9 yıl geçmiş. Biz birlikte 9 yaş aldık. Birlikte büyüdük ve hatta artık yaşlanıyoruz diyebilirim.
Smrookies'te ilk dikkatimi çeken üyelerden biri Johnny olmuştu yaşı bana çok yakın olduğu için. (O zamanlar bütün fanı olduğum idoller, aktörler benden yaşça çok büyük olduğu için Johnny'i görünce yakın hissetmiştim kendime.) Birlikte 9.yaş...🥺

Doğum günün kutlu olsun Johnny. 🥳💚 birlikte nice yaşlara 🥰

Ekli dosyayı görüntüle 24732 Ekli dosyayı görüntüle 24733 Ekli dosyayı görüntüle 24734 Ekli dosyayı görüntüle 24735 Ekli dosyayı görüntüle 24736 Ekli dosyayı görüntüle 24737 Ekli dosyayı görüntüle 24738 Ekli dosyayı görüntüle 24739
Iyi ki dogdun chicagolu johnny reis

Konu Sahibi
Müstesna

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,887
NCT deki tek favori üyem (kaslarıyla hiçbir alakası yok) akdkkkskdk
Ay seviyorum Johnny i esprilerini kişiliğini ve çok da yakışıklı bi çocuk tam bir boyfriend kız arkadaşı olmak isterdim ama bildiğim kadarıyla çok güzel bi sevgilisi var dur atayım 🤧
Ekli dosyayı görüntüle 24764
İyi ki doğdun Johnny 🎊🎉
Sevgilisi var yazınca gözlerim açıldı "kimmiş ki" diye içimden geçirirken devamını okudum 😂