Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Nct Johnny'i Tanıyalım

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,888
Moon Taeil için: https://netizenturkey.net/forum/konu/nct-moon-taeili-taniyalim.2586/
Lee Taeyong için: https://netizenturkey.net/forum/konu/nct-taeyongu-taniyalim.337

Nct'te 2. büyük üye Johnny. 9 Şubat 1995 doğumlu. (Kova burcu)
Tam adı: Johnny suh.
Korece adı: Seo Youngho
Pozisyon: Baş rapçi, Alt vokal
johnnny-4-1024x683.jpg

Johnny Şikago doğumlu. ve ilesi de Şikago'da yaşıyor. Bu yüzden de iyi derecede İngilizce biliyor.

Johnny, 2007'de Sm'nin Şikago'daki küresel seçmelerinde The Beatles'ın Yesterday şarkısını söyleyerek seçmeleri geçmiş ve stajyerliğe başlamış. Stajyerken Exo üyeleri ile birlikte stajyerlik yapmış. Nct üyeleri arasında en uzun süre stajyerlik yapan üye Johnny (9 yıl).
Taeyong gibi Johnny'de dizisinin posterinde yer aldı. (Kang ha neul'un arka sırasında en arkada. kris'in yanında)
İlk olarak 24 Aralık 2013'te sm rookies olarak tanıtılmış.
Exo'nun 90 2014 programında görünen rookielerden biriydi.
1 Ekim 2016 Spectrum Dans Müziği Festivali DJ'liği yapmış.
J-min'in klibinde yer almış.
5 Ocak 2017'de Limitless ile Nct 127'de çıkış yaptı.
12 Ekim 2020 de ise Nct U ile ilk çıkışını yaptı. (9 yıl stajyerlik yap. yıllarca rookie olarak tanıtıl. rookieler arasında da en çok öne çıkarılanlardan biri ol. ama çıkış birimi olan nct u ile çıkış yapma da ondan 4 yıl sonra ancak çıkış yap. Nct 127'nin ilk çıkış yaptığı zaman gruba alınmamış olması sonradan eklenmesini söylemiyorum bile. konuşulacak çok şey var da ağzımızın tadını daha fazla bozmayalım)

Johnny'de bazı şarkıların şarkı sözü yazımına katılmıştır. Nct 127'nin şarkısının bu kısmını kendi yazmış.
Johnny daha çok rapten sorumlu olsa da iyi bir vokali de var. Chen (ve o zamanlar rookie olan) Doyoung, Jaehyun ve Johnny'nin seslendirdiği şarkısında vokalini duyabilirsiniz. (bu şarkı ne için kaydedilmiş hiç bilmiyorum. uzun zaman önce şans eseri denk geldim ve arada açıp dinliyorum)
Johnny dışarıdan soğuk bir havası olsa da tanıyınca çok sevecen ve samimi biri olduğunu görüyorsunuz. Eğlenceli biri. Üyeleri her zaman destekleyen ve onları cesaretlendiren biri. Bir de her üyenin kafa dağıtmak istediğinde aradığında geleceğini bildiği üye bence johnny. bunu Nct'nin 24hr relay cam içeriğinde fark ettim. Birkaç üyenin videosunda johnny var. Ayrıca flörtöz biri.
Johnny en çok hayran olduğu kişiyi olarak seçmiş ve bunun nedeni de eğlenceli bir hayat yaşamaya çalışmasıymış ve her zaman ne yapmak istediğinin şu anda bile net olmasının harika olduğunu söylemiş. Johnny'nin annesi, Johnny'i başarılı olması konusunda cesaretlendirmiş ve ona güven vermiş. Johnny, belki de bu yüzden sık sık üyelere nazik ve onlara güven veren şeyler söylediğini düşünüyormuş.
üyelerden birincisi johnny. ona yapışmayı seviyor. ve en çok . (bu ikiliyi seviyorum)
Üyelere göre , Johnny'nin İngilizce ve Korece konuşurken kişilikleri farklıdır. İngilizce şaka yaptıklarında tamamen farklı insanlar olduklarını söylerler. Korece arkadaş canlısı ve çekici ise İngilizce alçak tonludur ve rahat ve esprili bir his verir. Bununla ilgili olarak, Bir hayran, imza töreninde Korece ve İngilizce konuşurken ses tonunun farklı olduğunu söyledi.Değişikliğin farkında olup olmadığı sorulduğunda, bildiğini ve kişiliğinin de değiştiğini söyledi. (bence de öyle). İngilizce konuşurken tam bir Amerikalı oluyor.
Benzersiz bir aegyosu var Sadece Korece kullanıldığında ortaya çıkan bir ton. Ekipte, genellikle ekipteki bir büyüğün olması nedeniyle belli olmuyor ancak kendisinden büyük insanlarla konuşurken bilinçsizce ortaya çıkıyor gibi görünüyor. (yalnız bunu şuan fark ettim. Taeille konuşurken gerçekten de böyle sanki çocuksu oluyor. ya çok tatlı bu çocuk :love:) Ortaokulda antrenmana geldiğinde stajyerlerin çoğunun ağabeyler olduğunu, bu nedenle Korece konuştuğunda en genç havanın doğal olarak ortaya çıktığını söyledi. (çok iyi ya)
Johnny'nin hobileri fotoğraf-video çekmek, şarap ve kahve. aynı zamanda youtube'a çektiği bir içeriği de var. (bu içerik baya güzel. diğer üyelerinde konuk olduğu çok fazla bölümü var.) çektiği bir o filmin da izleyin çok komik.
Ayrıca Johnny, üye arkadaşı Doyoung'un IU'nun Dear name şarkısına yaptığı çekti.
Johnny'nin fanlarına johfam deniyor.
Johnny dizi izlemeyi seviyor. önerdiği diziler: Black Mirror , Beauty Inside(bu diziyi izlerken çok bahsediyordu diziden), Strahger Things, Stranger,13 Reason Why.
Ayrıca Johnny, Netflix'in Bill Nye's Saves The World adlı dizisinin 9. bölümünde bir
Ayrıca belli bir dereceye kadar Çince, Japonca ve İspanyolca konuşabiliyormuş. Çinli NCT üyeleri arasında en iyi Çince konuşan üye olarak Johnny'yi seçmişler.
Johnny'nin Amerika Birleşik Devletleri'ndeki okul günlerinde voleybolcu olduğu ve iyi bir takım olduğu için kazanan bir takım olduğu söyleniyor. Pozisyonu orta blokçudur .
2023 yılında .
Aslında Johnny her gün spor yapıyor. Fiziğini korumak için beslenmesine de dikkat ediyor. Nct'de en güçlü üyelerden biridir. hatta 2 üyeyi(jaenyun ve haechan) birlikte kaldırdığı .
Genel olarak modayla ilgileniyor ve favori moda markaları olarak Bottega Veneta ve Celine'i seçiyormuş . Bunun yanı sıra sıklıkla tasarımcı markalarının kıyafetlerini giyiyormuş. Genelde taktığı güneş gözlüğü markası Gentle Monstermış.
Ellerini pantolon cebine koyma pozu hem bir alışkanlık hem de Johnny'nin
Şubat 2023'te, Thom Browne markasının kurucusu ve tasarımcısı Thom Browne'un doğrudan daveti üzerine , Thom Browne Sonbahar 2023 koleksiyonuna katılan tek K-pop erkek grubu üyesi oldu.
3 Mayıs 2022'de dünyanın en büyük moda yardım etkinliği olan 2022'nin teması Amerika'da: Bir Moda Antolojisi idi ve Johnny, tasarımcı Peter Do tarafından Johnny için özel olarak yaratılan bir kostümle katıldı.
ABD'deki Teen Vogue, 2022 Met Gala En İyi Giyinen 25'te Johnny'yi seçti.

Johnny 20 Mart 2017 - 27 Ocak 2019 arasında Jaehyun ile birlikte Nct night night radyo programı sundu.
Ayrıca DJ'lik konusundaki becerilerini de sergiliyor. Çaylak olarak 1 Ekim 2016'da sahnesine DJ olarak katıldı. ve 2020 Ve 2020'de solo DJ canlı yayını SUNNY SIDE UP'ı sundu.
NCT 2020 anketinde , NCT üyesi arkadaşı Kun, Johnny'yi kendisiyle birlikte beste yapan üye olarak göstermişti.
Ağustos 2022'de SM 'SHOWME' 2. Sezonuna katıldı ve çeşitli NCT 127 şarkılarının remixlerinde DJ'lik yaptı.
2023 SMTOWN SMCU PALACE @KWANGYA'da
Ayrıca (qtah) yapımcılığını ve video yapımını johnny yaptı. videosu.

NCT'de night night radyo konuğu olan Red Velvet'ten Irene'e göre 22 Kasım 2017'de Johnny, stajyerlik günlerinde kadın stajyerlerin oyladığı erkek stajyer popülerlik oylamasında birinci olmuş.

Johnny hakkında yazacaklarım da bu kadar. daha fazla şey öğrenmek isterseniz . (otomatik çeviri kullanırsınız)
Johnny, maalesef Nct üyelerinin arasında geriye atılan üyelerden biri. ilginçtir ki o kadar iyi dans etmesine rağmen ve yakışıklı, gayet auralı, fiziği de iyi biri olmasına rağmen fanı da az olan Nct üyelerinden. (fancamları da en az izleniyor. nct 127 fancamlarında en az Taeil sonra johnny. bunu aklım almıyor gerçekten.) daha da ilginç olan sm rookies üyeleri arasında en fazla öne çıkarılan üyelerden biriydi. ama ilk çıkış biriminde yoktu. ve nct 127'ye de ilk çıkışında konmadı. sonradan eklendi. arka planda ne döndü de hansol, ten ve johnny sabit birime konmadı. ya da johnny ve hansol nct u birimine konmadı çok merak ediyorum. bazı çıkarımlarım var ama artık bir önemi yok maalesef.
Neyse gözler bayram etsin biraz:

boy: 185 (bak bak bitmiyor)
7523189cf3d7b779737c62a1bd8447b0.jpg
32b51ce68c6f2059c9c279c6f55d561a.jpg
ccf48-16865703461821-1920.jpg

Son düzenleme:

haneull

Rookie Idol
Tepki
605
Hshshhshs başlık cok tatlı 😂😂tamamladığında okumak için yorum bırakıyorum 🌸😍

Konu Sahibi
Müstesna

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,888
üyelerden birincisi johnny. ona yapışmayı seviyor. ve en çok . (bu ikiliyi seviyorum)
birkaç Johnil fotoğrafı paylaşmak isterim.
DFHJC8IVYAAjQqF

EFpfSusU8AAdBQ-.jpg
5aa62366d02d6efa87e0955f04a36489.jpg
7496103369909ed6421c2811e179d7849c0fe382.gifv
johnny yine bildiğimiz gibi. 😁
47072537_1956607807707630_6015613189998247936_n.jpg
bu fotoğraf çok tatlı. taeil minicik. :love:
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

sırayla gittiğim için ten'e daha 3 üye daha var. (yuta, doyoung, kun) johnny ve taeyong hızlı oldu ama bundan sonrakileri ne zaman yapabilirim bilmiyorum. 🥺
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Her zaman Johnny Exo ile çıkış yapsa hayatında neler değişirdi diye düşünmüşümdür. Exo üyeleri ile de samimiydi ama nct ile çıkış yapmasından mutluyum
bunu ben de düşünüyorum ara ara. exo'ya da yakışırdı. ama Nct ile daha çok seviyorum. (alıştığımız için muhtemelen)