Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

K-Pop Aleminde Gördüğünüz En Saçma Linçler?

Konu Sahibi
kaorii

kaorii

Rookie Idol
Tepki
1,449
Sulli'nin kıyafetleri ve özgürlüğü hakkında fikirleri sonrası yaşadığı mahalle pardon ülke baskısı. Tüm ülke toplanıp her fotoğrafını inceliyordu. Bir erkekle fotoğrafı çıksa zaten öyle bir kız diye slutshaming yapıyordu herkes.
o zaman atılan haberleri hiç unutmuyorum, her giydiğine laf atılıyordu, dediğin gibi her fotoğrafını didik inceliyorlardı, deli gibi eleştiriyorlardı kızı...😞

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,195
çikolatayı böyle (🤏🏻)tuttu diye koreli erkeklerin minik pipileriyle dalga geçtiğini sanıp alınması ve bu kişiyi linçlemesi GKTLELSŞFLTLWLSLS
yarası olan gocunur desem beni banlarlar mı oawsdnpwfheouıabfYUWVDCFOWEYUVF
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Jungkook'un bacağında bir tanecik kıl olduğu için linçlemesi ve su içti diye linçlenmesi

Ayrıca Chen'in sevgilisini hamile bıraktığı için de Suho'nun sorumsuzluğu diyip Suho'yu linçlemiştiler 😭
Suhoyu bu sebepten linçlemelerini unutamıyorum ADAM NE YAPSIN YANİ SALEUWEIUFOWEIYFGWEIUD

marin

Trainee
Tepki
639
Gerçek adı Lily Morrow olan ve bu adla dünyaya gelen NMIXX Lily'e Lisa fanlarının 'o ismi kullanamazsın, Lisa'yı kopyalıyorsun' minvalinde attığı linç 🤦🏻‍♀️ İşin komik tarafı Lily'nin televizyonda Lily M. adıyla görünmesi Blackpink'in çıkışından çok çok önceydi. Saç ve kıyafetlerin aynı olmasından dolayı atılan linçlerin saçmalığını saymıyorum bile. Her hangi fandom yaparsa yapsın aşırı saçma geliyor bana 😑

ashelyaa

Trainee
Tepki
26
Jihyonun göğüsleri yüzünden linç yemesi, soyeonun gidle ın şarkılarını yazdıpı için linç yemesi 😫
Mesela ben Irene'nin feminist bir roman okuduğu için linçlenmesini unutamıyorum. Okuduğu roman "Kim Jiyeong Doğum: 1982", 2021 yılında Türkçeye çevrildi. Sırf bu yüzden koreli erkeklerin yaptığı bu linci hala aklım almıyor, şaka gibiydi.

Ekli dosyayı görüntüle 793

Tepki
297
linçleme kültürü inanılmaz boyuta ulaştı yeterli çoğunluk sağlandığında bir katili bile savunabilir hale getiriyorlar. kelimeleri cümleleri hareketleri cımbızla çekiyorlar en küçük hatada üstlerine çullanıyorlar. Hakedilmeyecek linçler yeniyor Sulli sütyensiz tahirt giymesi mesela kıza delirmiş falan dediler. Ve delirttiler ahlaksızlar.

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,483
Toxic staylerin ive'i tanınmıyor diye linclemesi.Oysaki wonyoung produce 48 birincisi.Love dive gibi bir hiti var grubun
Stayler çok toksik olabiliyor ya 😭 hiç sevmiyorum şu toksik fanları, her biri ayrı kötü
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Toxic staylerin ive'i tanınmıyor diye linclemesi.Oysaki wonyoung produce 48 birincisi.Love dive gibi bir hiti var grubun
Ayrıca gerçekten dediklerine göre tanınmasa ne olacak ki? İlla tanınması mı lazım bir grubun?