Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

K-Pop Fanları Best 🚫🧠Moments

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
3,903
Bir sürü var ama benim için top 5
5-Sm satanist idolleri ölü gibi gösteriyor diyenler
4-Wonyoung a çileğini bitirsin sonra konuşuruz diyen amipler
3-İdolleri annesi babası gibi savunan fanlar.Mesela bir idolün vokali kotuyken o çok geliştirdi kendini tmm mi?diyip savunanlar birde idolleri problematik bir davranış yapsa bile savunanlar.
2-Shipperlar özellikle taekook.İdolleri cinselleştiriyorlar sonra diyoruz ki bu yaptığınız normal değil diyorlarki izlemeyin o zaman.Tam 🚫🧠
1-Oppacılar
Efsaneyi hatırlayalım
Hiçbir zaman idollerinizle sevgili olamayacaksınız sorry not sorry 🤗🤗🤗
Sonra şunu fark ettim bunlara 5 sığmıyor o yüzden devam
•İdol olmak isteyenler.
•y/n videoları yapanlar ve bunları severek izleyenler.İdol olmak isteyenlerle oppacılar karışımı bir kitle zaten bu.
•kpop şirketlerini masum sananlar(özellikle jyp)sm satanist diyenlerle ve Kpop idolü olmak isteyenlerle aynı kitle.Bilmiyorlarki hepsi ş€refsiz.Jyp oppaniz tarikat üyesi ve p€dofili😘😘😘

Son düzenleme:

eirene

Rookie Idol
Tepki
370
1)Küçücük olayları fil yapan ve büyük olayları görmezden gelenler
2) İdollerinin problematik olduğunu kabullenmeyenler (Örnek-->Uenalar )
3)"İdollerim tekledi" diyip kavga çıkaranlar
4) Bodyshaming, slutshaming yapanlar

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,016
Dün bu reels karşıma çıktı. Yorumlardan birisi BTS olmasa Exo'nun E'sini bile göremezsiniz yazmış. Baya sinirlendim o kadar boş bir yorum ki 500+ like almış bir de. Ona cevap verenlere de siz baya kudurmuşsunuz yazıyor şaka gibi.
Bu gereksizlerin nesli tükenir mi sanmam
Sürekli karşılaştırma ve bir tarafı küçük görme eğilimindeler. Bu yorumu yazacağını bi gidip Exo'nun başarılarına baksaydın ya. Bir Exol'l değilim ama Exo da başarı konusunda hakkı yenecek bir grup değil.

Only Once🍭

Trainee
Tepki
464
Dün bu reels karşıma çıktı. Yorumlardan birisi BTS olmasa Exo'nun E'sini bile göremezsiniz yazmış. Baya sinirlendim o kadar boş bir yorum ki 500+ like almış bir de. Ona cevap verenlere de siz baya kudurmuşsunuz yazıyor şaka gibi.
Sürekli karşılaştırma ve bir tarafı küçük görme eğilimindeler. Bu yorumu yazacağını bi gidip Exo'nun başarılarına baksaydın ya. Bir Exol'l değilim ama Exo da başarı konusunda hakkı yenecek bir grup değil.
O sırada 3. Jeni açan Exo sjsbdjbdjdndksnhsbsj

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,016
YouTube shortdaki baby fan kitlesini bilen vardır yok olsunlar artık
Bir ara Skz eski üyesi Woojin'i sürekli linçliyorlardı. Bir ara cevap verdim onlara bana beyinsiz ,mal demeye başladılar salaklar.
Sonra Woojin doğum gününü tek başına kutlarken bir yayın açmıştı herhalde o zamandan sonra çocuğu desteklemeye başladılar. Şuan nasıllar bilmiyorum

Konu Sahibi
Sweet Mimosa

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
3,903
Fanların bu iki grubunda başarılı olduğunu kabullenmesi lazım.Bts tamam bencede best g ama bu exo nün başarısız vs olduğunu göstermez

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,550
Bir sürü var ama benim için top 5
5-Sm satanist idolleri ölü gibi gösteriyor diyenler
4-Wonyoung a çileğini bitirsin sonra konuşuruz diyen amipler
3-İdolleri annesi babası gibi savunan fanlar.Mesela bir idolün vokali kotuyken o çok geliştirdi kendini tmm mi?diyip savunanlar birde idolleri problematik bir davranış yapsa bile savunanlar.
2-Shipperlar özellikle taekook.İdolleri cinselleştiriyorlar sonra diyoruz ki bu yaptığınız normal değil diyorlarki izlemeyin o zaman.Tam 🚫🧠
1-Oppacılar
Efsaneyi hatırlayalım
Hiçbir zaman idollerinizle sevgili olamayacaksınız sorry not sorry 🤗🤗🤗
Sonra şunu fark ettim bunlara 5 sığmıyor o yüzden devam
•İdol olmak isteyenler.
•y/n videoları yapanlar ve bunları severek izleyenler.İdol olmak isteyenlerle oppacılar karışımı bir kitle zaten bu.
•kpop şirketlerini masum sananlar(özellikle jyp)sm satanist diyenlerle ve Kpop idolü olmak isteyenlerle aynı kitle.Bilmiyorlarki hepsi ş€refsiz.Jyp oppaniz tarikat üyesi ve p€dofili😘😘😘
İdol olmak isteyenler asyalıysa anlasilabilir de avrupalı gorunumu varsa çok hayal hatta imkansız

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,550
Konu Sahibi
Sweet Mimosa

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
3,903
Bu arada geçen yt shorts da bir video gördüm.Wonyoung a sallıyordu.Kanalin diğer videolarına baktım.Sulliye edit yaptığı ve çok özledim dediği bir video vardı.Sulli niye öldü peki?Aile sorunları ve sizin gibi sorunlu fanlar yüzünden.Sizin yaptığınızdan dolayı Wonyoung kendi canına kıysa nasıl hissedersiniz acaba?

Konu Sahibi
Sweet Mimosa

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
3,903
Ya özellikle bp fanlarının bebek kitlesi çok kötü. Yok Jennie sahnede regl oldu, yok şu üye müslüman küfür etti gibi videolar yapıp arkaya seslerini ekleyip paylaşıyorlar. Bunu izleyip yorum yapan kitle var bir de. Hayır youtube videolarını da engelleyemiyoruz ki o saçma sapan kitlenin videoları sürekli karşıma çıkıyor değişik başlıklarla. Keşke anne babaları telefonları ellerinden alsa. Okuma yazmayı öğrenir öğrenmez ellerine telefon alıp sosyal medyaya giriyorlar resmen.
Soft Jennie's oslsldlckc.O kanal yasaklansın lütfen.Birde 140 bin abonesi var.

liloş

Trainee
Tepki
162
Kimse kusura bakmasın da 2014'te türkiye'de bile sağın solun exol kaynıyordu hangi kpop stan görsem exocuydu ki bts o dönemler ünlenmemişti

Only Once🍭

Trainee
Tepki
464
İsim vermek istemedim cjwnxuwjuxwj ama sürekli çıkıyor ve her çıktığında kriz geçiriyorum. Sesinden de belli yaşı da küçük. Yg şuna bir dava açsa da ailesine kağıt gitse diye dua ediyorum resmen içimden. Global kitleden olunca tabii korkusuzca karalama yapıyorlar.
Ayyy yorumlar videodan daha kötü valla birde buna teşekkür ediyorlar yaa bizi haberdar ediyorsun olanlardan fln tam kafalarından tutup duvara sürteceksin bunları aptal embesil topluluğu yemin ederim yaa

Konu Sahibi
Sweet Mimosa

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
3,903
Bir de Sulli, Goo Hara, Jonghyun ve Moonbin'i tanımayıp daha sonra 5 yıllık fanlarıymış gibi konuşmaları, prim kasmaları
Daha sonra giderler başka idolü linçlerler
Cidden.İnsan bir ders alır birinin ölümünden.Onları özlüyorlar ama diğer idollere sallamaya devam ediyorlar.