Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Kai Ve Chen'in Hear Me Out Teaser Fotoğrafları Yayınlandı!

Tepki
1,364
Ekli dosyayı görüntüle 3251 Ekli dosyayı görüntüle 3253 Ekli dosyayı görüntüle 3254 Ekli dosyayı görüntüle 3255 Ekli dosyayı görüntüle 3256 Ekli dosyayı görüntüle 3257 Ekli dosyayı görüntüle 3258 Ekli dosyayı görüntüle 3259
ben hepsine bayıldımm jonginin pembe sacları jongdaenin fresh görüntüsü cok iyi geldi bundan sonra da toplu teaser fotoğrafları gelicek gibi onları da cok merak ediyorum
Bu şarkı da bu konsept de bizi kalpten götürecek belli oldu. O kadar tatlılar ki krize giriyorum her gördüğümde 😍

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Bu şarkı da bu konsept de bizi kalpten götürecek belli oldu. O kadar tatlılar ki krize giriyorum her gördüğümde 😍
bu sarkı kesin title'dan daha iyi olucak ya hmo producerları sarkıyı öyle bir övüyo ki tam exo tarzı dedikleri icin herkesin beklentisi nirvanaya ulastı resmen xjslxj umarım sm bu sarkıya güzel bir promo yaptırır

Tepki
1,364
bu sarkı kesin title'dan daha iyi olucak ya hmo producerları sarkıyı öyle bir övüyo ki tam exo tarzı dedikleri icin herkesin beklentisi nirvanaya ulastı resmen xjslxj umarım sm bu sarkıya güzel bir promo yaptırır
Umarım Let me in gibi önümüze atıp kaçmalar bu şarkıyı. Albüm çıkınca her bir şarkı için ayrı ayrı performans videoları bekliyorum. Hiçbir şarkının arada kaynamasını istemiyorum. EXO'ya freah konseptler de çok yakışıyor ve bu şarkı bence de başlık şarkısından daha çok ilgi görecek fan olmayanlar tarafından.

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Umarım Let me in gibi önümüze atıp kaçmalar bu şarkıyı. Albüm çıkınca her bir şarkı için ayrı ayrı performans videoları bekliyorum. Hiçbir şarkının arada kaynamasını istemiyorum. EXO'ya freah konseptler de çok yakışıyor ve bu şarkı bence de başlık şarkısından daha çok ilgi görecek fan olmayanlar tarafından.
daha hear me out icin teaser videosu paylasmayan sirket her sarkıya performans videosu yayınlar mı emin olamadım.. yine de üyeler bu konuda bir seyler yapar ya onlara bu konuda güveniyorum xjskxjskcs

Tepki
1,364
daha hear me out icin teaser videosu paylasmayan sirket her sarkıya performans videosu yayınlar mı emin olamadım.. yine de üyeler bu konuda bir seyler yapar ya onlara bu konuda güveniyorum xjskxjskcs
DFTF albümüne yaptıklarından sonra ben üyelere de zerre kadar güvenemiyorum açıkçası 🤣. Fanlardan dayak yemeyeceklerine güvenseler bu albümü de önümüze atıp kaçıverirler valla 🤪

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
DFTF albümüne yaptıklarından sonra ben üyelere de zerre kadar güvenemiyorum açıkçası 🤣. Fanlardan dayak yemeyeceklerine güvenseler bu albümü de önümüze atıp kaçıverirler valla 🤪
bu sefer hepsi baya heyecanlı yaa o yüzden dftf kaderini tekrar yasatmazlar bize fkskxjskxj

Tepki
1,364
Güvenemiyorum poh da çıkabilir 🤣 Şaka bir yana bu geri dönüşten çok ümitliyim. Umarım hem üyeler hem de biz fanlar istediğimizi alacağız bu sefer.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Kai'nin bu klipte ve albüm promolarında olmayacağı gerçeği kafama yeni dank etti. Biz pembe saçlı Kai'yi bu MV'de mi göremeyeceğiz ki 😭 Bu gerçek beni bir kere daha yıktı 🥺😭😭😭😭😭

Son düzenleme:
Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Güvenemiyorum poh da çıkabilir 🤣 Şaka bir yana bu geri dönüşten çok ümitliyim. Umarım hem üyeler hem de biz fanlar istediğimizi alacağız bu sefer.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Kai'nin bu klipte ve albüm promolarında olmayacağı gerçeği kafama yeni dank etti. Biz pembe saçlı Kai'yi bu MV'de mi göremeyeceğiz ki 😭 Bu gerçek beni bir kere daha yıktı 🥺😭😭😭😭😭
hear me out'da var ama title'da yok 🥲 neyse ki albüm sarkılarında da sesini duyucaz ama keske onu da promolarda görebilseydik diğer üyelere kıyasla daha da heyecanlıydı bu cb icin 😭

Tepki
1,364
Ben sadece Let me in MV'sinde var sanıyordum. Sevindim Hear me Out'da da olduğunu duyunca. 💃💃💃 Bayram hediyesi oldu bana 🥰

Not: Herkese hayırlı bayramlar dilerim 🌷