Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Kai Wonyoung Yuna Üçlüsü

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Ben bu ilişki üçgeninde kendimi yunaya daha yakın hissediyorum böyle hep uzaktan bakan ve genellikle belli etmeyen (gerçi yuna belli ediyor ama hgffhn)
Yuna cok belli ediyor cok komikBDKQHDKQJWK yunanin kisiligini buyuk olcude yansittigini hissediyorum ya cocuksu biri

marin

Trainee
Tepki
639
Yuna debut zamanlarında tam bir bebekti. Duygularını asla saklayamıyordu. Yalnız Yuna beğendiği herkese karşı böyle. Mesela Twice üyelerine hatta bazen ITZY üyelerine de böyle hayran hayran bakar. Kai'ye de öyle baktığı zamanlar vardı. Özellikle debut yıllarında. Sonra bence saklamayı öğrendi biraz. 😄 Yani şu an Kai ya da başkası farketmez duygularını çözmek biraz zor.
Ben Kai'nin Wonyo'dan da hoşlandığını düşünmüyorum ama. İkisine de ilgisi yok gibi. Wonyo'nun da Kai'den. Varsa eğer Yuna'dan vardır bir hisler o da şimdiye kalmamıştır.

Hellobaby

Fanbase Starter
Tepki
838
Bu olayı ben bilmiyorum varsa videosu falan atar mısınız? Woo’yu da yunayı da severim ama benim için yuna ya. Kai ile daha çok yakıştırıyorum. Kai ve woo fazla prens prenses kalıyor. Yuna daha böyle heyecanlı tez canlı hareketli biri

• Kalp
Reactions: ask
Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Bu
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bana da söyleyin lütfen 👉👈
Wattpadde dlie diye bir kizin saesang kitaplari vardi onceden unpopular kpop opinion falan okurdum o ara okuyordum tekrar bakayim dedim kiz hepsini cat cat tutturmus mesela sour candyydi galiba onun sarkisini video cikmadan atmaiti kendi kanalina ben o zaman dinlemistim kanalindan da ihtimal vermemistim sonra fark ettim stay gold da ayni sekilde

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Aa tehlikeli biriymiş he
İyi biriydi de lisa solosundan sonra gitti geri gelmedi bir de vnin bir eski sevgilisini paylastigini hatirliyorum daha sonra silmis resimleri ama ben gormustum ss de almistim ama eski telefonumda kaldi 2022de telefon degistirdim ama o kiz 2020de yazmaya baslamisti galiba bir de kpop idollerinin numaralarini verince kakaotalkdan kaydediyordum (kakaotalkta biriyle numara vermeden konusabiliyorsunuz sonra karsidaki size link atiyor numarasi olan onu kaydediyorsunuz ve profiline ekledigi fotolari gorebiliyorsunuz ya da kendiniz de bir numarayi kaydedebilirsiniz linksiz) bakiyordum verdigi idollerin fotolari oluyordu gercekten aileleriyle falan

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
Ah be yunam kalbim kırıldı. Ulan kai kız sana ne güzel bakıyor ne demek rahatsız olmak. Erkek değil misiniz hepiniz aynısınız. Annem nasıl içli içli bakıyor. Bağrıma basasım geldi
Kai'nin rahatsız olması normal bence. Aralarında on yaş var. Yuna biraz çocuksu Kai'nin tipi olduğunu hiç sanmıyorum. Şu ana kadar çıktıklarından - Krystal, Jennie -anlayabiliriz tipini az çok.

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Kai'nin rahatsız olması normal bence. Aralarında on yaş var. Yuna biraz çocuksu Kai'nin tipi olduğunu hiç sanmıyorum. Şu ana kadar çıktıklarından - Krystal, Jennie -anlayabiliriz tipini az çok.
Huening kai txtden

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Heeeee kdmfkfkkfj bu çok komik oldu. Ben o çocuğu Kai diye algılayamıyorum aklımda huening kai diye tam ismiyle beliriyor
GDKQBEKQBW evet cok komik oldu ben de nerede 10 yas farki var diyorum