Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Karşı Cinste Red Flagleriniz Neler ?

mineonere

rocket puncher
Moderatör
Tepki
15,982
ANA KUZUSU
YALAN
SAYGISIZ
İŞİ GÜCÜ HEDEFİ OLMAYAN
Adaletli olmayı bilmeyen
Her cümlesinde küfür kullanan
Yalan ağzına yuva yapmış olan
Saygı nedir bilmeyen
İnsanların fikirlerini alaya alan
Dünya görüşü olmayan
Irkçı tiplerle uğraşamam

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
3,448
(erkeklerin geneline kırmızı bayrak kaldıyorum ama yinede sayayım)dürüst olmayan, eşitçi olmayan, yalancı, duygularından emin olamayan, fazla ciddi olan, başkalarının düşüncesini önemsemeyen, sorunları konuşmadan çözmeye çalışan...

Son düzenleme:

Only Once🍭

Rookie Idol
Tepki
705
Adaletli olmayı bilmeyen
Her cümlesinde küfür kullanan
Yalan ağzına yuva yapmış olan
Saygı nedir bilmeyen
İnsanların fikirlerini alaya alan
Dünya görüşü olmayan
Irkçı tiplerle uğraşamam
Resmen bizim sınıftaki erkeklerin aynısı ghcgzjbjcy her bir maddeyi okuyunca aaa bizim sınıftaki çocuk dedim

Ü

Üye silindi 25

ana kuzusu+1
kaba olması
travmalarım var sana karşı değil herkese karşı böyleyim kızım ben deliyim tripleri
eski sevgilisi hakkında atıp tutması
bakımsızlık

Only Once🍭

Rookie Idol
Tepki
705
Kız sizi nasıl sınıfta okutuyorlar? Baygınlık geçiricem şimdi
Hgghnjvhdtfgivucg Valla onlar ayrı bir grup oluşturmuşlar hiç onlarla muhattap olmuyoruz genel olarak zaten 1 senemiz kalmiş onlarla kavga gürültü falan çıkmasın diye hiçbir şekilde iletişim kurmuyoruz ama her ağızlarını açtıklarında saç baş yoldurtuyorlar yani

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
4,149
Irkçı-seksist-homofobik olmaması lazım. Bunlardan %90'ı eleniyor zaten fmmdmcmm Bir de dünya görüşüme yakın bir görüşü olmalı, ilişkiden beklentilerimizin ve yaşam tarzlarımızın benzemesi lazım.

mineonere

rocket puncher
Moderatör
Tepki
15,982
Hgghnjvhdtfgivucg Valla onlar ayrı bir grup oluşturmuşlar hiç onlarla muhattap olmuyoruz genel olarak zaten 1 senemiz kalmiş onlarla kavga gürültü falan çıkmasın diye hiçbir şekilde iletişim kurmuyoruz ama her ağızlarını açtıklarında saç baş yoldurtuyorlar yani
Ay aman öylelerinden hayır gelmez, en iyisi muhatap olmamak.

Tepki
113
Burada yazılanlara artı olarak görgü kurallarını bilmeyen biri fikrimce. Görgüsüzlüğe tahammül edemem.

Tenebris

CumberLay'in Fanboyu
Fanbase Starter
Tepki
3,946
Akpli olması, hijyen nedir bilmemesi, aşırı tüylü olması, kitap okumaması, kendini geliştirmeye kapalı olması
Tüy ne alaka onu anlamadım. İlk olarak insanlarda tüy yoktur kıl vardır onu söyleyeyim.
İkincisi biz, kadınlarda örnek olarak koltuk altında ya da bacaklarında kıl gördüğümüzde söylersek 'sanane, almak zorunda mı?, kıl doğal bir şeydir.' gibi tepkiler gelirken neden biz erkeklerin kıllı olması bir sorun?

Ü

Üye silindi 25

Yanlış yazmış olabilirim özür. Ben iki cinste de kılı hijyenik bulmuyorum, kendimde de bu konuya dikkat ettiğim için karşımdaki kişinin kıllı olması beni rahatsız eder.
aşkım haklısın ben de hiç sevmem kıl tüy hem kendimde hem karşı tarafta ama bunu red flag olarak nitelendirmemek gerekiyor herkesin kendi vücudu

Beria

Narcissistic, My god I love it 🩷
Moderatör
Tepki
4,976
aşkım haklısın ben de hiç sevmem kıl tüy hem kendimde hem karşı tarafta ama bunu red flag olarak nitelendirmemek gerekiyor herkesin kendi vücudu
Aslında demek istediğim şuydu ama eksik yazmışım. Hani şu kendisi 'mağara adamı' gibi gezip karşısındaki kadının azıcık bıyıkları çıkınca 'ıyk öyk' tarzı konuşanlar

Ü

Üye silindi 25

Aslında demek istediğim şuydu ama eksik yazmışım. Hani şu kendisi 'mağara adamı' gibi gezip karşısındaki kadının azıcık bıyıkları çıkınca 'ıyk öyk' tarzı konuşanlar
buna katılıyorum hayatlarında hiç gerçek kadın görmemiş oluyo bu kişiler wkfowpsşdlfrlşw

eirene

Rookie Idol
Tepki
627
Her şey yazılmış ama ben ve diğer yakınlarının arkasından konuşan biri benim için en büyük red flaglerden biridir
Siz böyle bir şeye denk gelirseniz göz yummayın ben yumdum tepeme çıktı