Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Kötü Karakteri Oynaması Gereken Idoller

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
İtzy-yuna
ana karakteri hırsları uğruna hayatı dar eden ve sonrada izleyicilerin travmatik aile geçmişiyle sempati beslemesini sağlayan zorba kız grubunun ele başı
Bts-Rm
Tam mafya lideri Vibe veriyor
İve- wonyoung
Erkek baş karaktere aşık olmamasına rağmen sırf egosu yüzünden kız ana karakteri hor gördüğü için "ben dururken nasıl ona bakar"diyerek erkek karakteri elde etmek için ana karaktere zorbalık yapar Adını Feriha koydumdaki Hande gibi
Twice- Momo
Alakasız ama mafya liderinin seksi kadın yardımcısı olur ya tam o Vibe alıyorum genelde geçmişte hayati bir iyilikte bulunduğu için kötü karaktere sadakatla bağlıdır
Exo-D.O
Evet herkes ne alaka çok safe place Vibe veriyor diyecek ama bana nedense öğrencisi zorbalığa uğrarken sırf zengin ebebiyenlere yalakalık olsun diye zorbalığa sesiz kalan kdrama lardaki öğretmen vibe veriyor özellikle o saç modeli aynısı.
Red velvet-irene
Yuna da bahsettiğim aile travmanısa sahip zorba karekterin dikdatör annesi

Konu Sahibi
Eren yeager

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
Jennie'nin bence çok baskın ve akılda kalıcı bir yüzü var bu tip bir rol yakışır diye düşünüyorum.Irene konusunda da kesinlikle katılıyorum.
Jennie ilk aklıma gelendi ama bazenleri çok sevimli olabiliyor o yüzden kararsız kaldım

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,565
İtzy-yuna
ana karakteri hırsları uğruna hayatı dar eden ve sonrada izleyicilerin travmatik aile geçmişiyle sempati beslemesini sağlayan zorba kız grubunun ele başı
Bts-Rm
İve- wonyoung
Erkek baş karaktere aşık olmamasına rağmen sırf egosu yüzünden kız ana karakteri hor gördüğü için "ben dururken nasıl ona bakar"diyerek erkek karakteri elde etmek için ana karaktere zorbalık yapar Adını Feriha koydumdaki Hande gibi
Twice- Momo
Alakasız ama mafya liderinin seksi kadın yardımcısı olur ya tam o Vibe alıyorum genelde geçmişte hayati bir iyilikte bulunduğu için kötü karaktere sadakatla bağlıdır
Exo-D.O
Evet herkes ne alaka çok safe place Vibe veriyor diyecek ama bana nedense öğrencisi zorbalığa uğrarken sırf zengin ebebiyenlere yalakalık olsun diye zorbalığa sesiz kalan kdrama lardaki öğretmen vibe veriyor özellikle o saç modeli aynısı.
Red velvet-irene
Yuna şey mi ya true beautyde bir kız vardı aynı anlattigin rolde. Asiri yakisirrrr

Konu Sahibi
Eren yeager

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
Yuna şey mi ya true beautyde bir kız vardı aynı anlattigin rolde. Asiri yakisirrrr
Ay evet netizenler kötü karakter olsa bile nefret edemem diyorlardı yazar kesin o yüzden yunaya böyle bir seneryo yazardı aklıma ilk o geldi

• Alev
Reactions: ask

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,141
Wonyoung-irene-Sana:femme fatale tiplemesi kesinlikle
Jennie:Lisedeki zorba kız (tipi ve havası kötü katakter gibi oldugu için jennie lisede zorbalık yaptı falan diyenlerden değilim.)
Momoya aynen katılıyorum tam bir japon kadın Mafya
Giselle:Jennieninki gibi veya femme fatale
Karina:Zekasını kullanıp ana karakteri yenen ve ana karakterin aşık olduğu kötu kadın
Twice mina:Karina ya benzer ama karina ile başrol arasında birşey varken mina başrol erkek ile ilgilenmiyor.Birde karina nin kötü karakter olduğu biraz açık ama mina daha sinsi böyle iyi karakter gibiyken bir anda herşeyin altından çıkıyor.
Rosè: Yukarıda demişler lia diye onun gibi özellikle kahverengi saçlı hali boyle basit bir kore lise dizisinde zorba kız(jennie daha böyle the glory gibi bir dizide)

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,078
İtzy-yuna
Bts-Rm
İve- wonyoung
Twice- Momo
Exo-D.O
Red velvet-irene
Cuk oturdu hepsi kafamda

Melike

Trainee
Tepki
135
Twice Jihyo : Aslında dizinin başlarında iyi bir kadın olup sonradan ona yapılan acımasızlıklara karşı kalbini karartıp tek tek intikam alan ve asla acımayan ama dizinin finalinde de herkesin onu anladığı ama aynı zamanda da hiçbir şeyin düzelmediği, belirsiz bir sonla biten bir yapımda yer alabilir. Karadayı dizinin uyarlama versiyonu ile kadın kabadayılar dan olabilir. ☺️