Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Kpop Stanlerin Exo Hakkında Yalan Bilgiler Uydurmaları!?

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
ya bu konu o kadar sinir bozucu ki yıllardır sacma sapan bilgilerle birbirlerinin beyinlerini yıkıyolar resmen mesela bu tiktok videosu
inbound6354388582121990776.jpg

NE ALAKA ABİ NE ALAKAAAAA jongin niye tae'yi engellesin ya da tam tersi olsun ne alaka aw yorumlarda da kanıt isteyenleri engellemis sonra da silmis bunu yemin ederim kafayı yicem bu sacma söylentiyi 2 3 hafta önce yaymaya baslamıslar ama hepsi o kadar cahil ki ellerinde kanıt diyebilecekleri hicbir sey yok resmen yalan söyleyip karsı tarafı zan altında bırakmaktan baska bir sey yapmıyolar.
olay sadece bu da değil yıllardır kpopcular exo hakkında sacma sapan fikirlere sahipler neymis efendim baska gruplara zorbalık yapmıslar, sıkıstırıp dövmüsler, baska gruplara küfretmisler, hepsi birbirinden nefret ediyomus cart curt yani cok sıkıldım bu durumdan cidden
önceden gülüp eğleniyoduk ama artık bu sacma sapan yerlere evriliyo insanlar gerceği arastırmadan bu aptalca söylentilere inanıp laf atmaya baslıyolar 🥴 inbound3322663114581897062.jpg

ay bir de bunlar var tabi jonginin birileriyle flört etmesi nasıl garip gelebilir ya bu tipler aynı zamanda jongdae evlenip baba olduğu icin de ona kin güdüyo??? anne ve babasının sevistiğini öğrenince nefret etti mi acaba onlardan yoksa bu sadece exo'ya mı özel onu da anlayamadım da neysee

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,077
baska gruplara zorbalık yapmıslar, sıkıstırıp dövmüsler, baska gruplara küfretmisler, hepsi birbirinden nefret ediyomus
Çok gerçekçi geldi şahsen inanmayan da ne bileyim KDKCMFLFVKVK.Music bank çıkışı sıkıştırıp bıçak çekmişler öbür gruplara kesin bilgi yayın.

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Çok gerçekçi geldi şahsen inanmayan da ne bileyim KDKCMFLFVKVK.Music bank çıkışı sıkıştırıp bıçak çekmişler öbür gruplara kesin bilgi yayın.
sirket maaslarını ödemeyince ksoo sigara parasını cıkarmak icin gelen geceni kösede sıkıstırıyomus lütfen üstüne gitmeyin 😭
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bu 3'lüden istedikleri kaosu alamadılar. Kendileri uyduruyor bir şeyler. Geçen de Kai ve Taehyung askerde karşılaşsa n'olurdu onu konuşuyorlar.
ay evettt taennie haberleri geldiğinden beri sürekli jongini de buna alet etmeye calısıyolar kafayı yicem böyle bir sacmalama yok ve bunlar tiktokta 200-300k like alıyo gelen etkilesimler korkunc

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Bizi engelleyenler ya da engellediklerimiz başkaları tarafından görülüyor mu ki? Niye engellesin ayrıca çok saçma

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Birini engelleyince (Kai öyle bir şey yapmamıştır bence de, genel konuşuyorum) niye kıyamet kopuyor anlamıyorum, engelleme özelliği var uygulamada neden bunu kullanamayalım?
evett birini engellemek dünyanın en normal olayı ben birini görmek istemiyosam direkt engeli basarım mesela bunu yapmayan yoktur bence aynı sey idoller icin de gecerli ama bu hayatsız tayfa icin tamamen drag malzemesi haline geliyo maalesef o yüzden böyle sahte söylentilere direkt damlayıp karsı tarafı gece gündüz zorbalıyolar

Bizi engelleyenler ya da engellediklerimiz başkaları tarafından görülüyor mu ki? Niye engellesin ayrıca çok saçma
görülemiyo diye biliyorum

Ü

Üye silindi 192

evett birini engellemek dünyanın en normal olayı ben birini görmek istemiyosam direkt engeli basarım mesela bunu yapmayan yoktur bence aynı sey idoller icin de gecerli ama bu hayatsız tayfa icin tamamen drag malzemesi haline geliyo maalesef o yüzden böyle sahte söylentilere direkt damlayıp karsı tarafı gece gündüz zorbalıyolar

görülemiyo diye biliyorum
Spotify dahil sevmediğim herkesi sosyal mecralardan engelledim, engellemek anormal olsaydı uygulamalar bu kadar önem vermezdi bu olaya.

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Görende Kai ve Tae lise çocuğu ve gece gündüz kavga ediyorlar sanır
Allah bilir Tae Jen'den önce kimlerle çıkmıştır
Aynı sekilde Kai ve Jen de ayrıldıktan sonra birden fazla ilişki yaşamıştır
Üçünün de bunu sorun ettiğini sanmıyorum keşke başkalarının ilişkilerine bekçilik yapmayı bıraksalar.

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
nee tae kai'yi mi engellemisss fanwarrr hemen armylere küfredelimmm exoya da küfredelim ama cünkü kai "jeanie"yle birlikte oldu ve jeanie sirkete girmek icin yg'yle yatmissss off oppamm keske koruyabilsem seni o kadındannnn

britney spears crying GIF