Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber Kyungsoo × Ji Chang Wook

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
inbound5064098607905213840.jpg Naver'de yayınlanan makaleye göre Kyungsoo "Carved City" adlı dizide yer alacak!!

Company Soosoo, dizi icin Kyungsoo'ya teklif yapıldığını doğruladı ve Kyungsoo'nun teklifi olumlu olarak değerlendirdiğini bildirdi!!

"Carved City", normal bir sekilde yasayan bir adamın hayatının bir gün aniden tepetaklak olduğunda cehennemden geri dönmesini konu alan bir intikam dizisi olacak!!

Kyungsoo dizide kötü adam rolünü üstlenecek ve gercek bir cehennem yaratmak icin insanların hayatlarını sekillendiren bir mimar rolünü oynayacak!

Dizinin yönetmeni Kim Changjoo, senaristi Oh Sangho olacak. Dizinin bütcesi ise 35 milyar won olacak!!

Çekimlerin 2024 yılının 2. yarısında yapılması planlanıyor!!

cr.exomagazintr

ayrıca diğer basrol ise Ji Changwook olucak 🥳
benim yıllardır hayalini kurduğum o haber sonunda geldi 😭😭😭😭

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Ne kadar sevindim anlatamam hem kötü karakteri oynaması hem de ji Changwook daha ne istenebilir smden gerçekten bi üyemiz de olsa kurtulduğumuz bu kadar mı belli olur bu arada ellerine sağlık 😊😍
ay cidden sm'den ayrıldığından beri güzel haberler geliyo hep asırı mutluyum 🥳 ayrıca tesekkür ederimmm 🩷😚

Lili Beth

Fanbase Starter
Tepki
1,358
Ekli dosyayı görüntüle 18407 Naver'de yayınlanan makaleye göre Kyungsoo "Carved City" adlı dizide yer alacak!!

Company Soosoo, dizi icin Kyungsoo'ya teklif yapıldığını doğruladı ve Kyungsoo'nun teklifi olumlu olarak değerlendirdiğini bildirdi!!

"Carved City", normal bir sekilde yasayan bir adamın hayatının bir gün aniden tepetaklak olduğunda cehennemden geri dönmesini konu alan bir intikam dizisi olacak!!

Kyungsoo dizide kötü adam rolünü üstlenecek ve gercek bir cehennem yaratmak icin insanların hayatlarını sekillendiren bir mimar rolünü oynayacak!

Dizinin yönetmeni Kim Changjoo, senaristi Oh Sangho olacak. Dizinin bütcesi ise 35 milyar won olacak!!

cr.exomagazintr

Allahuakbarrrrrr👆 sevincten imana gelen ben

Tepki
1,364
Ekli dosyayı görüntüle 18407 Naver'de yayınlanan makaleye göre Kyungsoo "Carved City" adlı dizide yer alacak!!

cr.exomagazintr

Ya bu haber beni niye bu kadar çok sevindirdi? Diziyi sabırsızlıkla bekliyorum. Kyungsoo her rolünün hakkını sonuna kadar verdiği gibi bu rolünün de hakkını verecek eminim. Keşke hemen yayınlansa da izlesek. Ji Chang Wook 'la uyumu nasıl olacak merak ediyorum bu arada.