Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Ls×Demi Ve Txt-Alan Walker-Jb

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
İşbirlikleri görünce şaşırdım.İki isim de büyük isimler.Daha dinlemeden hemen buraya haberini vereyim dedim.

Ayrıca Jonas brothers işbirliği harcandi.Verilecek prodüksiyonla mükemmel bir işbirliği çıkabilirdi ama klibe hiç özenilmemişti.Jb klipleri özenilmiş güzel oluyor.Neyse amannnnn

Ayol yazıyı bitirmiştim ama remixleri konuşuyorken has grubumun yaptığı remix aklıma geldi dedim onu da arada promo edeyim hxhdhdd

Son düzenleme:

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
İşbirlikleri görünce şaşırdım.İki isim de büyük isimler.Daha dinlemeden hemen buraya haberini vereyim dedim.

Ayrıca Jonas brothers işbirliği harcandi.Verilecek prodüksiyonla mükemmel bir işbirliği çıkabilirdi ama klibe hiç özenilmemişti.Jb klipleri özenilmiş güzel oluyor.Neyse amannnnn

Ayol yazıyı bitirmiştim ama remixleri konuşuyorken has grubumun yaptığı remix aklıma geldi dedim onu da arada promo edeyim hxhdhdd
Hybe 5 liralık sırf beyaz klip yapmayı bırakınca dünyamız

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Demi'nin sesi çok yakışmış txt nin şarkısını zaten beğenmiştim

Lili Beth

Fanbase Starter
Tepki
1,358

Ayyy sarkiyi daha dinlemedim ama ayni sarkida demi ve sakurayi duymak cok absurt olacak