Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Maddi Olarak Her Şeye Nasıl Yetişiyorsunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
tuzu kuru insanların şu sahte üzüntülerine katlanamıyorum
Ne demiş kız sanki. Günlük hayatında kötü olaylar yaşıyor olabilirsin burada da anlatıyor olabilirsin anlarım ama bu kimseye kötü davranma hakkı tanımıyor sana. Diyorsun ya hani kimse sevmiyor beni burada diye. Bunun tek sebebi sensin çünkü herkese nefret besleyip her şeyin altında art niyet arıyorsun. Sınav senen stresli geçtiği için üzgünüm ama biz terapist değiliz senin tavırlarını çekmek zorunda değil hiç kimse.

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
konumu istila etmeseniz olmuyo mu? yine birileri toplanıp üstüme geliyo birileri oturmuş sephora konuşuyo bu başlığı bunun için mi açtım?
insanların başlığına yazmasını istemiyorsan şey yapabilirsin.. başlık açmayabilirsin

Konu Sahibi
stormysukuna

stormysukuna

Trainee
Tepki
-78
Ne demiş kız sanki. Günlük hayatında kötü olaylar yaşıyor olabilirsin burada da anlatıyor olabilirsin anlarım ama bu kimseye kötü davranma hakkı tanımıyor sana. Diyorsun ya hani kimse sevmiyor beni burada diye. Bunun tek sebebi sensin çünkü herkese nefret besleyip her şeyin altında art niyet arıyorsun. Sınav senen stresli geçtiği için üzgünüm ama biz terapist değiliz senin tavırlarını çekmek zorunda değil hiç kimse.
amacım stresimi buraya akıtmak değil eskisi gibi sohbet edebilmek istiyorum ama herkes bir anda üstüme yüklenince ne yapmalıyım?

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
amacım stresimi buraya akıtmak değil eskisi gibi sohbet edebilmek istiyorum ama herkes bir anda üstüme yüklenince ne yapmalıyım?
herkesin üstüne yükleneceği saçma sapan şeyler dememelisin çok minicik beynini zorlasan ulaşabileceğin sonuçlar bunlar

Elenor

Trainee
Tepki
120
İyi de daha yeni geldim ve diğerleriyle bir iki etkileşimimiz oldu diye yalaka diye bağırmaya başladın ben ne yaptım sana?
Eskisi gibi sohbet etmek istiyorsan saygılı olmayı dene.

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
konumu istila etmeseniz olmuyo mu? yine birileri toplanıp üstüme geliyo birileri oturmuş sephora konuşuyo bu başlığı bunun için mi açtım?
Bence terapi al çok işine yarar. Başlıklarda sephora konuşmak yasak mı? Eğer rahatsız ediyorsa görmezden gelebilirsin tavsşye yorumlarını görmezden gelip en küçük şeyi görüp olay çıkardığın gibi

Son düzenleme:

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
İnsanlara agresif yorumlar yapmamalısın mesela? Kız işletmelerinde bile artık türk halkı alamıyor demiş hemen laf etmişsin. Sen herkese kötü davranırken kimse seni bağrına basamaz

Konu Sahibi
stormysukuna

stormysukuna

Trainee
Tepki
-78
Bence test kitabı değilde terapi al daha çok işine yarar. Başlıklarda sephora konuşmak yasak mı? Eğer rahatsız ediyorsa görmezden gelebilirsin tavsşye yorumlarını görmezden gelip en küçük şeyi görüp olay çıkardığın gibi
üstten tavır dediğimde tepki gösteriyorsunuz :d maddi olarak yetişemiyorum diyorum terapi al diyo vay teki zeki sensin benim aklıma gelmedi terapi herkesin sizin gibi imkanlar önüne serili değil

Konu Sahibi
stormysukuna

stormysukuna

Trainee
Tepki
-78
Benim arkadaşlarımın çoğu fotokopisini çektiriyordu. Yasak ama bu ekonomide de kitap almak zor. İnternette pdf halinde sorular var bıyıklı mat tam pdf koyuyordu videolarına. Ya da ben yayınevlerinin uygulamalarını indiriyordum (video çözüm) oradan tek tek çözüyordum. Başarılar <3
çok teşekkür ederim cevabın için.

Elenor

Trainee
Tepki
120
üstten tavır dediğimde tepki gösteriyorsunuz :d maddi olarak yetişemiyorum diyorum terapi al diyo vay teki zeki sensin benim aklıma gelmedi terapi herkesin sizin gibi imkanlar önüne serili değil
Gerçekten istersen seni ailemizle yakın bir terapiste yönlendirebilirim
Seni hayata kazandırmayı çok isterim
Lütfen yanlış anlama

Elenor

Trainee
Tepki
120
ne hakareti etmişim bana beynini azcık kullan dediklerinde hakaret olmuyo benmikler mi hakaret?
Abla sen papatya suyuyla üç gün üç gece yıkansan sakinleşmezsin onu anladım
Saygıyla empatiyle yaklaştıkça seçemediğim yaşama sahibim diye tartaklamaya kalkıyorsun
Yeter artık

Konu Sahibi
stormysukuna

stormysukuna

Trainee
Tepki
-78
Her şey çok pahalı şuan dediğin gibi test kitapları fiyatları uçmuş. Ben kendi ales sınavıma hazırlanmak için iki kitap aldım ve lise zamanından sakladığım kaynakları kullandım. Birde geçen senelerin sınavlarını fotokopi çektirdim söylenmiş zaten kitapları fotokopi çektirince daha ucuza geliyor. Onun dışında şimdi internette bir sürü ücretsiz pdf testler var test kitabına benzemez ama o soruları da cozebilirsin veya cektirebilirsin. İkinci el kaynaklar da ucuz okulunda mezun olanlar varsa onlarla iletişime geç. Birde biraz gerginsin bence sakin ol maddi durumu iyi olsa da kimsenin ne yaşadığını ne sıkıntılar çektiğini bilmiyoruz kızın ailesinin işletmesi olması sarayda yaşadığı anlamına gelmez kendince fikrini yazmış. İnsanların hoşgörülü yaklaşmasını istiyorsan sende hoşgörülü olmayı dene sen gerilene kadar kimse tepki koymamış zaten. Sınavında başarılar dilerim sana 💗
düzgünce yorum yapanlara çok çok teşekkür ediyorum sayenizde iyi hissediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...