Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Mbti

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,565
Mbti tiplerinizi biliyor musunuz? Bilmiyorsaniz ogrenmenizi tavsiye ederim cunku ben ogrendikten sonra hayatim daha iyiye gitti. Mesela nasıl bilgileri daha kolay kavrayabilecegimi dunyaya bakis acimin ne oldugunu nasil biri oldugumu daha iyi kavradım. Ben estpyim siz?

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,565
INTP çıktım ben. Destan gibi olduğu için pek okumadım ama içe dönük olduğum için doğru olduğunu düşünüyorum wşkfşemf
Genelde intpler en azindan benim cevremdekiler zeki oluyor. Bir intp sinif arkadasim sporlar konusunda asiri zekiydi bir tanesi de muhendislik okuyordu.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

En son yaptığım da INTP çıkmıştı normalde inanmıyorum ama bazı şeyler tam uyuyor ve gerçek hayatta karşıma çıkıyor o yüzden inanıp inanmamak arasında kaldım fmfmfmmf🤔🤔
Vay ne cok intp varmis burada
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

İşte bildiğim bir konu infj 🤫
En yakin arkadasim infj😭 beomgyu da infj mesela benim arkadasimla benziyorlar. İlk girdikleri oetamlarda sessizler utangaclar somra aciliyorlar ama tam aciliyorlar

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,565
michaal caloz genelde infj diyor kinkedigin karakterler de infj yw da infp oluo (armin,atsushi) baya zit fonksiyonlar kullaniyorlar ama ikisi bi de intp de uyuyor arkadaslarim beni genelde intp karakterlere benzetio
Hmm infpler bir tık daha sosyal ve hayalci diyebilirim infjler daha temkinliler ni'den dolayi zaten sagliksiz ni'de paranoya vs vardi diye hatirliyorum. Intp olsan infj ya da infp oldugunu dusunmezdin bence intpler duygulari biraz zor hesaplarina katarlar

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,565
Ben çözüyorum ama hep değişiyor bir entj çıkıyor bir intp hangi siteden çözmemi önerirsiniz
Siteden ziyade fonksiyonlari arastirmani oneririm mesela entj fonksiyonlar yazarsan aciklamalariyla cikar. Bethy diye bir kanaldan da izleyebilirsin bir de kinledigin karakterlerden cikarabilirsin. Entjler bayagi dişli dominant oluyor genelde intpler pasif kaliyor yardimci olur mu bilmem ama

Ü

Üye silindi 160

Ya bu bana çok geliyor. Dışardan soğuk, umursamaz gibi görünüyorum, ondandır.
Burçlara inanmıyorum ama oğlak desem anlarsın heralde.
Burçları hiç bilmiyorum desem ve isfjler fe kullanıyorlar kendi duygularından çok diğer kişilerin duygularını önemserler fi ise tam tersi

• Kalp
Reactions: ask

kaorii

Rookie Idol
Tepki
1,449
Her yaptığımda intp çıktı sanırım intpyim

Youtube Reaction GIF

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,462
yanlış hatırlamıyorsam infp-t benimki

• Kalp
Reactions: ask
Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,565
bu mbti olayini cok bilmiyorum burclarda kaldim en son sadece intj oldugumu biliyorum aciklamalari falan cok uzun bir de ekstra ozellikler vardi yakalayamadim bu olayi
Intj isen benim hem profil hem gif hem de kapak fotografim olan William James Moriartyye bir bakmani oneririm o da intj ve cok zeki bir bey masallah. Animesini de cok oneririm