Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Mbti

oylesinegeldim

Trainee
Tepki
45
buyuk ihtimalle infp ama her zaman isfpyle cok yakin cikiyo farkli yerlerden cozsem de 😭😭

• Kalp
Reactions: ask

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,197
Geçen yıl falan sanırım bir kere yapmıştım entj çıkmıştı, kısmen uyduğu noktalar vardı diye hatırlıyorum

• Kalp
Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
buyuk ihtimalle infp ama her zaman isfpyle cok yakin cikiyo farkli yerlerden cozsem de 😭😭
Daha cok kendi dunyanda takilan biriysen infp ama daha cok etrafidna ne olup bitiyor farkindaysan isfp
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Önceden ınfjdim son 3 yıldır ınfp çıkıyor. Bir de bu testler gerçekten doğru mu emin olamıyorum
Testler genelde cok dogru cikmiyor fonksiyon arastirmani oneririm

digustingshaat

Trainee
Tepki
202
Mbti tiplerinizi biliyor musunuz? Bilmiyorsaniz ogrenmenizi tavsiye ederim cunku ben ogrendikten sonra hayatim daha iyiye gitti. Mesela nasıl bilgileri daha kolay kavrayabilecegimi dunyaya bakis acimin ne oldugunu nasil biri oldugumu daha iyi kavradım. Ben estpyim siz?
ENFPPPPPPPPPPPPPPPPPP

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Testlerde isfp,intp,infj,infp çıkıyor.Tam bir infpyim, ennegramım da 4w5 bazen çok bunaltıcı olsada kendimi seviyorum doğrusu
Infpler bana cok hayalci geldigi icin bazen konusmak bayıyor ama iyi niyetliler diye dusunuyorum

Ü

Üye silindi 192

Mbti tiplerinizi biliyor musunuz? Bilmiyorsaniz ogrenmenizi tavsiye ederim cunku ben ogrendikten sonra hayatim daha iyiye gitti. Mesela nasıl bilgileri daha kolay kavrayabilecegimi dunyaya bakis acimin ne oldugunu nasil biri oldugumu daha iyi kavradım. Ben estpyim siz?
INTJ

• Kalp