Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

My Happy Marriage

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Hiçbir'in önerisi ile izledim ve çok beğendim 12 bölümlük 24 dakikalık çerezlik bı anime
Konusu :
Tacizci bir aileden gelen mutsuz genç bir kadın, korkunç ve soğuk bir ordu komutanıyla evlendirilir. Ancak ikisi birbirleri hakkında daha çok şey öğrenirler, aşkın bir şansı olabilir.

Başrol kızın silik olması beni bazen azıcık sinirlendirse de küçüklüğünden beri zulüm ve zorbalığa maruz kalmasından dolayı normal aslında ama bunun dışında gerçekten tatlı bı anime
Çift çok sevimli ve birbirine çok yakışıyor zamanınız varsa bakmanızı öneririm ve eğer bunun gibi izleyip beğendiğiniz yapımlar varsa yazın lütfen 😍😍
e2e6e067dad8c9f16aa95d12905a9ff8.jpg

Son düzenleme:
Konu Sahibi
Arven

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Çizimi güzeldi ama konu bakımından eksikti bence. Aralarında doğru düzgün aşk göremedik 🤧
Evt doğru aslında mesela çocuk kız gelir gelmez yumuşamaya başladı ben başta biraz katı davranır sonra yavaş yavaş aşık olurlar sanmıştım bı de birazcık daha gösterişli bı final beklemiştim 🥲

Zzz

Always act like you are wearing an invisible crown
Trainee
Tepki
1,126
Evt doğru aslında mesela çocuk kız gelir gelmez yumuşamaya başladı ben başta biraz katı davranır sonra yavaş yavaş aşık olurlar sanmıştım bı de birazcık daha gösterişli bı final beklemiştim 🥲
Bende aynı şekilde bekledim, bu adama niye canavar diyorlar diye düşünmüştüm. Önce neden öyle olduğunu gösterseler iyi olurdu ama kıza gayet iyi davrandı tanımamasına rağmen. Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçermiş diye boşuna dememişler 😂
Entrika seven ben bunu beğenmedi 😂
Ben de bunu çok hissettim olması gereken birçok şey yoktu ve eksik kaldı.

Son bölüme kadar beklentiyi artırıp bi anda drama, entrika, bilgi filan bastılar. Sıkış tıkış bi şey oldu 😔
Evet ya güzel bir konuyu mahvettiler. Doğaüstü olaylara fazla vakit ayırmışlar. Bizim görmediğimiz sırada birbirlerine aşık oldular herhalde. Hadi o kısmı göstermiyorsunuz bari güzel bir düğün sahnesi yapın. Netflix'ten fazla bir şey beklemiyorum anime için ama insan yine de umut ediyor 🥹

Konu Sahibi
Arven

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Ben animesi yerine live action izlemiştim devamı gelecek mi bilmiyorum ama keşke daha detaylı çekselermis o zaman daha iyi olabilirdi live action ama animesi nasıl bilmiyorum
Anime de öyle çok detaya girmemişler ,derin bı kurgusu yoktu

Konu Sahibi
Arven

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
O zaman filmini izlemekte güzel bir tercih yapmısim bu arada kızın ailesine aşırı antiyim hele ki üvey kardeşine
Bende ya sinirlerim bozuluyordu izlerken kıskanç cadı 😑
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

O zaman filmini izlemekte güzel bir tercih yapmısim bu arada kızın ailesine aşırı antiyim hele ki üvey kardeşine

Umarım devam filmleri gelir
Bende 2. Sezonun çıkmasını istiyorum, düğünlerini görmek istiyorum 😭

Konu Sahibi
Arven

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Umarım kısa zamandan çıkarırlar yeni sezonlarıni eskiden her sene aynı dönemde dizilerin ve animelerin yeni sezonları gelirdi şimdi ise ara ya 1.5 ve ya 2 yıl filan koyuyorlar öyle geliyor yeni sezonlari hatta bazen daha da uzun sürüyor kim Böyle fikir bulduysa onunn ben aklını sevim.....
Aynennnnn...
Yeni sezon gelene kadar diğerini unutup baştan başlaman gerekiyor 😭