Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Nmi̇xx'e Yeni̇ 2 Üye Mi̇ Eklenecek?

WorldLove

Trainee
Tepki
42
Bilmiyorum fark edeniniz oldu mu? Nmixx'in "Roller Coaster" klibinde ve albüm kapaklarında "new member" ilanları asılı.

Klipte 8 sıra ve asılı "new member" ilanı
nmixx01.png

Klipte gözüken 2 kız
nmixx02.png

Bae and...
nmixx03.png

Arka panoda Kyujin'in etek hizasında ki "new member" ilanı..
İlanda tam içerik gözükmese de tarih olarak roller coaster klip çıkış tarihini gösteriyor..
nmixx05.jpg

Siz konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Jyp'nin oyunu mu? Gerçekten gelebilme ihtimali var mıdır? Yeni üye/üyeler eklendiğinde grup nasıl olur bilmiyorum. Çok severek dinliyorum ve gerçekten çok yetenekliler. Eklenip eklenmeme durumu önümüzde ki promo döneminin başarılı olup olmamasının bir etkisi de olabilir mi diye de düşünüyorum..

Dixon

Trainee
Tepki
249
Uzun suredir gruplara sonradan uye eklemesi yapilmiyordu sasirdim
Gruba eklenecek kizlar yetenekli degildir umarim yoksa onlarda feci harcanacak
Lily ve sullyoon(?) gibi

mirai

Trainee
Tepki
334
Yani bence eklenebilir daha grup sinerjisinin oluştuğunu düşünmüyorum hem bu şekilde dikkat çekebilirler

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,507
Pek sanmıyorum ya eklenecek olsa LMLT zamanı eklenirdi

Uaua

Trainee
Tepki
218
Ben onları debut öncesine gönderme falan sandım hiç yeni üye ihtimalini düşünmemiştim dırırırım aptal gibi hissettim şu an nskxmfkfp ama bence olursa güzel olur genelde sinerjilerine uymaz diye istemem ama bu grupta eksik hissedilen bişiler var yeni üyelerle düzelir belki 🤔

hibluesky

Rookie Idol
Tepki
686
Bilmiyorum fark edeniniz oldu mu? Nmixx'in "Roller Coaster" klibinde ve albüm kapaklarında "new member" ilanları asılı.

Klipte 8 sıra ve asılı "new member" ilanı
Ekli dosyayı görüntüle 3824

Klipte gözüken 2 kız
Ekli dosyayı görüntüle 3828

Bae and...
Ekli dosyayı görüntüle 3830

Arka panoda Kyujin'in etek hizasında ki "new member" ilanı..
İlanda tam içerik gözükmese de tarih olarak roller coaster klip çıkış tarihini gösteriyor..
Ekli dosyayı görüntüle 3836

Siz konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Jyp'nin oyunu mu? Gerçekten gelebilme ihtimali var mıdır? Yeni üye/üyeler eklendiğinde grup nasıl olur bilmiyorum. Çok severek dinliyorum ve gerçekten çok yetenekliler. Eklenip eklenmeme durumu önümüzde ki promo döneminin başarılı olup olmamasının bir etkisi de olabilir mi diye de düşünüyorum..
Ya düşününce çıkmış gruba üye eklenmesi hep gruplarda o kişilerin fanlar tarafından dislanmasina sebep oldu. Fakat Kpop bu belki de grubun gidişatını değiştiren olay olur. Umarım bu olay onları iyi yönde etkiler. İçimden bir ses eğer eklenen olursa bu kişinin ryuujin gibi auralı biri olacağını söylüyor. Grubun en büyük açıklarında birini kapatabilir bu hamle.

marin

Trainee
Tepki
639
JYPE'nin daha önce yaptığı bir şey bu. Hyuna Wonder Girls'den ayrıldıktan sonra Yubin geldi, Sunmi ara verince Hyerim geldi. Bence NMIXX'e yeni bir soluk getirebilir yeni üye gelirse. Ben o kadar da karamsar bakmıyorum yeni üye olayına. Hatta heyecanlı da. NMIXX aşırı yetenekli ve bence yetenek ortalaması en yüksek gruplardan biri ama Yeji veya Ryujin gibi sahne karizması yüksek ve star ışığı kuvvetli bir üye grubun duruşunu olumlu yönde etkiler. Bu şekilde ufak ipuçları sonunda iyi bir hype yakalayıp eklerlerse üye ya da üyeleri dikkatte çeker. Umarım doğru sinyaldir bu ipuçları 🤭

Hellobaby

Fanbase Starter
Tepki
838
Bence bu grupta zaten bir uyumsuzluk var. Halbuki beraber stajerlikte yapmışlar. Kendi dönemlerinde ive ve ls hiç stajerlik yapmamasına rağmen özellikle ls daha uyumlu günü geliyor bana. O yüzden iki üye eklenmesinin grubu bozacağını düşünmüyorum. Eğer uyumlu 2 üyeyse grubu toplama ihtimali de çok fazla. Birde aurası yüksek idollerden olursa

Lili Beth

Fanbase Starter
Tepki
1,357
Nmixx'e yeni uye eklenecegine komple pr ekibini degistirsinler