Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Okul Nasıl Gidiyor?

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,362
Okul hiç iyi gitmiyor.Çok kötü😭.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Okul hiç iyi gitmiyor.Çok kötü😭.

Siz hala haftanın 5 günü her gün sabahın köründe okula mı gidiyosunuz puhahaha
Ben 5 gün deil 6 gün gidiyorum😭

Son düzenleme:

hibluesky

Rookie Idol
Tepki
686
Daha başlamadı o yüzden gitmiyor xabsnjskd

Başlamadı ama şimdiden aptal bir hata yapıp ders kaydımı yanlış yaptım jxnsnbd inşallah değiştirebilirim yoksa ortalamam düşücek belli.
Ekle bırak haftası falan oluyor genelde orda halledersin en kötü tarihleri takip et

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,197
Daha başlamadı ama stresi başladı mlsf, evdeki son birkaç günüm, şu lanet olası stresten kel kalacağım diye korkuyorum.

hibluesky

Rookie Idol
Tepki
686
25 eylülde başlıyor ama anlamadım. Bu seneki seçmeli derslerim hep yükseltme olarak geldi. 3. sınıfım hiç böyle olmamıştı. Seç-1 de yükseltme olarak DC olan bir dersimi seçmişim Seç-3 de iki dersimde AA olduğu için mecbur AA olanları yükseltmeye aldım. Seç-2 de BB ve AA iki ders seçeneğim vardı AA olanı yükseltmeye almışım. BB olanı almalıydım. Bunu geri çıkartıp düzeltip ekleyebiliyor muyum mesela ?

Son hangi harf notuysa 2 ders içinde aynı harf notunu veriyormuş. Ben o kadar emekle AA yaptığım dersleri DC düşürebilirim. Bir tane AA mecbur verdim ama diğerini BB olan dersi almalıyım. Aynı dersler değil birde farklı dersleri alarak yükseltme yapıyorum. Hocalar farklı ders farklı her şey farklı.

Kayıt haftaları sıfır çalışıyorlar. Bizle ilgilinecek danışman hoca hasta falan olmuş. Bu sene seçmeli ders seçimi bizi sınıfça sinir etti. Bildiğin 3 dersimin harf notu değişme tehlikesinde istemediğim şeye mecbur bırakılıyorum
Ekle birakta ders seçme ekranını görüp eski aldığını silip yenisini alabiliyorsun mantığı bu zaten. Tek sıkıntı kontenjan, bizde normal zamanda bile açlık oyunları dönüyor kontenjanda, ekle bırakta kontenjanın k'si yok 🥲 Ama en kötü aldığın AA dersi bırakırsın

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,197
Aynı şekilim, saçım dökülmuyor ama beyazlıyor. Ciddiyim 17 yaşında saçımda beyaz çıktı resmen ananemin bile beyazı yok sjkdksmdkms
Olsun demek ki evren bizden farklı renk saçlar denememizi istiyor o yüzden saçımız beyazlıyor ki açmakla uğraşmayalım, di mi 😭 😭 😭