Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Yarın Okulda Nöbetçi Olacağım

Jesé

Trainee
Tepki
377
Arkadaslar disardan baya sacma ve onemsiz duruyor -ki zaten oyle- ama ben nedense aşırı stres oldum lisede ilk defa nöbetçilik yapicam ve duyuru yapacagimi vs düşünmek beni çok stres ediyor elim ayağıma dolasacakmisgibi hissediyorum

Konu Sahibi
Jesé

Jesé

Trainee
Tepki
377
Ben nöbetçi öğrenci yerine nöbetçi öğretmen kartını alıp tüm okula sınıf defteri dağıtmıştım 11de asla unutamıyorum.
Bende böyle şeyler yaşarım diye korkuyorum stres olduğum anlarda bir şeyi doğru duysam anlasam bile kafamda 100 kere kurup yanlış şeye yoneliyorum bu yüzden cok hata yapiyorum umarim yarın yanlış şeyler yapmam
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bende bu ayın başlarında nöbetçi oldum lisede ilk kez ve benim için çok da yorucu değildi,manyak insanlarla da tanıştım ama ağır değildi yaptığım işler ve duyuru yaparken stres olmana gerek yok sakince sınıfa gidip duyurunu yapıp uzaklaşacaksın oradan
Pazartesi günü olmasa bende bu kadar stres olmazdim ama pazartesi çok yoğun geçer bizim okulda😢😢

Ahh be nöbetçi olmak ne kadar hoşuma giderdi düşünsene hem derste yoksun hem yok yazılmıyosun dlsjdkdkd
Bence çok zevkli tadını çıkar
En güzeli sevdiğim biriyle nöbetçi olcam ama şu olumsuz düşünceleri kafamdan atamiyorum

Konu Sahibi
Jesé

Jesé

Trainee
Tepki
377
Hiç stres olma müdür yardımcısı bana o sınıfta olmayan birinin adını vermişti sonra hoca o isme benzer olan kişiyi göndermişti ve o arkadaşmış. Yine olsun yine nöbetçi öğretmen kartıyla dağıtırım defterleri. Güzel zamanlardı keyfini çıkarın. 12 de idare katında tek başıma nöbetçi olmuştum mahvolmuştum kızın teki eyelinerımı silsene demişti mesela.
Bir arkadaşım çay goturmsutu hocaya hocada begenmeyip camdan dışarı dokmus 😶😶 bunları ogrendikce stresimi buyuyor ama yinede en güzel sekilde geçirmeye calisicam sonuçta fizik ve mat gidiyor🥳🥳🥳

Korkma ya ben de hafif gerilmiştim ama yanında biri daha varken rahat oluyor
Anksiyete yanımdaki arkadaştan korktugu için biraz rahatım aslindansidnjw

sunnfloweer

Rookie Idol
Tepki
841
ilk aşkımı ortaokulda nöbetçiyken bulmuştum ne romantik gündü sınıf defterlerini taşımama yardım etmişti...

stres olmamaya çalış çabucak geçer zaten bir gün sonuçta

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
965
Arkadaslar disardan baya sacma ve onemsiz duruyor -ki zaten oyle- ama ben nedense aşırı stres oldum lisede ilk defa nöbetçilik yapicam ve duyuru yapacagimi vs düşünmek beni çok stres ediyor elim ayağıma dolasacakmisgibi hissediyorum
Merak etme bana nerdeyse hiçbirşey yaptırmamışlardı akşama kadar oturmuştum.Kolay zaten bir hocaların sevdiği öğrencilerdensen sürekli bugün sen mi nöbetçi oldun diyorlar o var+birde biliyorsundur nöbetçilerin telefonları nöbetçilerde kalıyor.