Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Paranormal Olaylar

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
Şu an evde kapı kolu nun gıcırdama sesi geliyor kendi kendine bu ses çıkamaz biri zorlaması gerekiyor.annemle küçük kardeşim misarfilikte diğer kardeşimde işte.hırsızdan girmiş olamaz 7. Kattayız ve ben hemen dış kapının yanındaki odadayım yani girse farkederdim.şuan korku filimlerindeki her sese giden aptal karakter gibi olmak istemediğim için yerimde oturacam

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
887
Şimdi şöyle söyleyeyim görene kadar içindeki korku geçmiyor.Evde tektim ve sesler duyuyordum eve biri girmiş gibi geldi.Ben o sırada banyodayım.Saldırı için fıs fıslı deterjandan tut banyo terliğine kadar düşündüm sonrasında ben bunlarla bir halt edemem en iyisi çıkayım bakayım dediiim kimse yoktu.Yani git bak için rahatlar
Şu an evde kapı kolu nun gıcırdama sesi geliyor kendi kendine bu ses çıkamaz biri zorlaması gerekiyor.annemle küçük kardeşim misarfilikte diğer kardeşimde işte.hırsızdan girmiş olamaz 7. Kattayız ve ben hemen dış kapının yanındaki odadayım yani girse farkederdim.şuan korku filimlerindeki her sese giden aptal karakter gibi olmak istemediğim için yerimde oturacam

Blabla

Rookie Idol
Tepki
1,785
Evde yalnız yatak odamda oturuyordum bir anda odanın ışığı açıldı arkadaşlar EVET ODANİN IŞIĞI AÇILDI. bildiğim bütün duaları okuyarak uyudum şuan kendimi lamba tutukluk yaptı falan diye avutuyorum. İyiyim😵💫

LadyDiana

Trainee
Tepki
202
Ne kadar paranormal bilmiyorum ama bu yaşadığım şey hala devam ediyor. Bir ara Exo- Monster'ı çok dinlerdim. 2019'dan sonra ise şarkıyı her dinlediğimde sondaki rap partında kendi sesimle kendi adım9 söyleip duruyorum. Kendi kenime sesleniyorum gibi. İlk başta uygulamada sorun vardır dedim başka uygulamada dinledim değişmedi, kulaklıktandır dedim ama ondan da değildi, telefondan dedim ondan da değil, yalnız olduğumdan da dedim kalabalıkta dinleyince de oluyor. Sonuç olarak artık Monster'ı dinlemiyorum 😭