Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Bugün Yasanan Exosal Olaylar ✍️🏼

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Öncelikle Kyungsoo'nun sm'den ayrıldığı haberiyle güne basladık. Kasım ayında sözlesmesi bitiyomus ve eski sm yöneticisiyle beraber bir ajans kurmuslar ismi de "SooSoo Company" burada kendi solo ve oyunculuk islerini yönetecek aynı zamanda sm'de EXO faaliyetlerine de devam edicek.

bu da sirketin insta hesabıymıs
inbound1921031461886550214.jpg

--------------

Chanyeol'un Good Enough sarkısı icin mv teaserı yayınlandı kyungsoo, jongdae ve baekhyunla beraber cekim yapmıslar 😭

sarkı yine tam chanyeolluk ben simdiden cok beğendim cjskxjskd

inbound7227108552872075399.jpg

---------------

Junmyeon'un bubble mesajları

"EXO aktiviteleri hakkında endiselenmeyin,
Suho burada
We Are One"

inbound943331825870916060.jpg

bu adam benim babamm 😭😭😭 verdiği güvenin haddi hesabı yok cok seviyorummmm 😭

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Bizim için güzel bir gündü. Daha güzelini de görürüz umarım.
umarımm 🥹
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Öyle deme lazım olur diyesim geldi aniden dlsbdjdk
Ama haklıyım😶 Ekli dosyayı görüntüle 16850
tam bi dilf ya yine yükseldik ckskxjskc

Demiştim işte suho duvar duvar aşkım hep içime su serpiyo 😎😎
junmyeonum da junmyeonumm

Umarım her günümüz böyle geçer bu arada chanyeolun mvsinde üyeleri görmek 🥹🥹 aşırı mutlu oldumm acaba baekin şirketinin adi ne olucak
ay evett ben hic beklemiyodum üyeleri twitterda karsıma cıkınca sok oldum asırı tatlı olmuslar 😭 baeki hic tahmin edemiyorum ama o da adının kısaltımını yaparmıs gibi geliyo zkslxjsjd

Son düzenleme:

Lili Beth

Fanbase Starter
Tepki
1,358
Öncelikle Kyungsoo'nun sm'den ayrıldığı haberiyle güne basladık. Kasım ayında sözlesmesi bitiyomus ve eski sm yöneticisiyle beraber bir ajans kurmuslar ismi de "SooSoo Company" burada kendi solo ve oyunculuk islerini yönetecek aynı zamanda sm'de EXO faaliyetlerine de devam edicek.

Ekli dosyayı görüntüle 16847

--------------

Chanyeol'un Good Enough sarkısı icin mv teaserı yayınlandı kyungsoo, jongdae ve baekhyunla beraber cekim yapmıslar 😭

Ekli dosyayı görüntüle 16848

---------------

Suho burada
We Are One"

Ekli dosyayı görüntüle 16849

Mv cok minnos duruyooooo
Suho cabuk uykuya dalin dedi ya orda bi rahatladim :)

Tepki
1,364

Ekli dosyayı görüntüle 16847

--------------

Ekli dosyayı görüntüle 16848

---------------

Suho burada
We Are One"

Ekli dosyayı görüntüle 16849

Chanyeol'un şarkısını sabırsızlıkla bekliyorum. Bebeklerim yine birbirlerine destek vermeye gelmiş. Çok sevindim. Chanyeol elinden geldiğince üyelerin solo işlerine destek verdi hep. Üyelerin de ona bu şekilde desteklerini göstermeleri çok iyi oldu. Çok tatlılar ya 😍😍

Tepki
122
Cidden Suho çok iyi bir lider kim ne derse desin elinden gelen her şeyi yapmaya çalışıyor hiçbir grubun liderinin yaşamak istemeyeceği olayları yaşadı ona rağmen hâlâ grubunu ayakta tutmaya çalışıyor iyiki böyle güçlü bir liderimiz var 🫶🏻

Üyeler keşke bir üyenin şirketini altına geçseydi ama böylesi bile muhteşem şuan döcllc inşallah bundan sonra güzel haberler alırız 🙏

Ayy chanyeolun üyeleri de klibe koyması şahane bir şey olmuş çık mutlu oldummmm😍

Muhteşem sözle kapatayım barı fckfkf
WE ARE ONE💪❤️

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Aşkım sen olmasan Exo haberi olmicak
yaaa 👉🏼👈🏼🥹 mutlu oldum bak

Cidden Suho çok iyi bir lider kim ne derse desin elinden gelen her şeyi yapmaya çalışıyor hiçbir grubun liderinin yaşamak istemeyeceği olayları yaşadı ona rağmen hâlâ grubunu ayakta tutmaya çalışıyor iyiki böyle güçlü bir liderimiz var 🫶🏻

Üyeler keşke bir üyenin şirketini altına geçseydi ama böylesi bile muhteşem şuan döcllc inşallah bundan sonra güzel haberler alırız 🙏

Ayy chanyeolun üyeleri de klibe koyması şahane bir şey olmuş çık mutlu oldummmm😍

Muhteşem sözle kapatayım barı fckfkf
WE ARE ONE💪❤️
ay keske öyle olsa ama smin sözlesme kosullarına bakınca hepsinin solosu icin kendi ajansını acması gerekiyomus böylesi daha iyi oldu ama ya hepsi kendi isinin patronu artık 🥳

Son düzenleme: