Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Part 2: Beğenin Isim Vermeden Eleştireyim

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
10) uhuhuhuhu diğer evladım 😭😭😭 aynı zamanda nasıl bu kadar havalı ve tatlı olmayı başarıyorsun söyle bana. bi an wow çok cool doyorum diğer an yanaklarını sıkmak istiyorum. tabii bi de seni koruma isteğim de var 😭😭 çok şirin çok minnak olmandan ötürü tüm dünyadan korumak istiyorum seni. çok güzel çok pozitif bir enerjin var lütfen koru onu. ve son olarak ne zaman konuşmak istersej ben hep buradayım bil.
BUNUN BEN OLDUĞUMU SÖYLE 🔪🔪

Tepki
1,364
eveeeet bir etkinliğimizin de sonuna geldik. hoşlanmadığım kullanıcıların artık aktif olmamasından mıdır yoksa bunu beğenen userların dünyanın en tatlı varlıkları olmasından mıdır bilmiyorum ilk parta göre inanılmaz pozitif oldu oldu. 24 saat içerisinde en çok tatlı kelimesini kullanan kişi oldum resmen 😭😭😭 bir de fark ettim ki hep çok etkileşimimiz olmadı, ileride daha yakın olalım yazmışım bu aktifsizlik bejim sonum olmuş cidden ben hepinizle daha yakın olmak istiyorum 😭😭😭

bu arada hangisi olduğunuzu söylemem ama doğru bilirseniz söylerim
Çok güzel ve pozitif şeyler yazmışsın herkes hakkında ❤️. Bayıldım ama bazıları o kadar genel yorumlar ki bana yazılmış olan varsa bile anlamam mümkün değil 😬

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,773
21) seninle çok konuşmuyoruz ama neden seninle çok konuşmuyoruz? bana inanılmaz kafa dengi biri gibi geliyorsun. seninle hemen hemen herhangi bi konuda aynı şeyleri düşünür aynı şeyleri savurunurux gibi hissediyorum. yorumların oldukça hoşuma gidiyor, kendini ifade ediş biçimini seviyorum. daha yakın olalım 🩷🩷
bu muu😭😭

Tepki
1,364
oyle miii 😭😭😭 oysaki sana yazdigimda spesifik oldugumu dusunmustum benim hatam 😭😭
Yaşımla ilgili bir şey yazılmayınca asla anlayamıyorum 😂. Bundan dolayı "çok iletişimimiz yok, ama yakın olmak istiyorum" yorumlarından biri olur bana 😂❤️. Nasıl olsa hepsi çok güzel yazılmış