Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Part 2: Beğenin Isim Vermeden Eleştireyim

Tepki
1,364
4) forumun kafa dengi userlarından biri. sen beni inanılmaz güldürürsün gibi hissediyorum bence seninle kafalarımız oldukça uyuşur. onun dışında çok sakin bi hava da alıyorum senden ki bu oldukça huzur verici. pek yakın değiliz gibi umarım bu yakında değişir ve daha yakın oluruz 🩷🩷

21) seninle çok konuşmuyoruz ama neden seninle çok konuşmuyoruz? bana inanılmaz kafa dengi biri gibi geliyorsun. seninle hemen hemen herhangi bi konuda aynı şeyleri düşünür aynı şeyleri savurunurux gibi hissediyorum. yorumların oldukça hoşuma gidiyor, kendini ifade ediş biçimini seviyorum. daha yakın olalım 🩷🩷

23) forum deyince aklıma gelen isimlerden bir diğeri de sensin. çok komik biri olduğunu düşünüyorum yorumların beni oldukça güldürüyor. daha önce pek konuşmadık o yüzden senden bi tık çekiniyor olabilirim ama bunda asla ama asla senin herhamgi bir hatan yok. çok iyi kalpli biri olduğunu da düşünüyorum. seni de forumda pek sık görmüyorum sanırım günlerin yoğun geçiyor. seni daha çok forumda görmeyi isterimmm

Bunlardan biri olabilir mi acaba 🤔?

Tepki
1,364
Bunlardan biri olabilir mi acaba 🤔?
Çok güzel yazmışsın, teşekkür ederim ❤️. Aslında yoğun değilim biraz telaşlıyım. O yüzden kafan çok dolu. İkinci kez anne olacağım hem de bu sefer bir kızım olacak. Ona hazırlanmak kafamı biraz meşgul ediyor ❤️. Bebeğimin ismine karar vermek bile strese sokuyor beni 🥲

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,082
3) inanılmaz bir etkileşimimiz olmadı pek ama ben seni oldukça kada dengi buluyorum. oturup bir şey hakkında tartışsak ikimiz de bu tartışmadan oldukça zevk alışmışız gibi hissediyorum çünkü aynı zamanda çok aklı başında ve ne demesini bilen biri gibi duruyorsun. ayrıca oldukça komiskin bence. daha samimi olduğumuz günlerin umuduyla o zaman.
Ayyyyyy yerim You💋
Hemen bi tartışma ortamı hazırlamamız gerekiyor 🥱

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,773
Çok güzel yazmışsın, teşekkür ederim ❤️. Aslında yoğun değilim biraz telaşlıyım. O yüzden kafan çok dolu. İkinci kez anne olacağım hem de bu sefer bir kızım olacak. Ona hazırlanmak kafamı biraz meşgul ediyor ❤️. Bebeğimin ismine karar vermek bile strese sokuyor beni 🥲
Hayırlı olsunnnnnn😻😻😻😻😻😻😻😻😻 çok sevindimmmmmmmm🥹🥹🥹🥹🥹🥹

Tepki
1,364
Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

hayirrr
Ben var mıyım ona göre ariyacagim
evettt
yiaa çok tebrik ederim. allaj analı babalı büyütsün 😭🩷 kızının birsürü teyzesi oldu şimdi 😭😭😭
Ben hepsini okudum ama galiba yoktum jfjdklel
varsın

Tepki
1,364
Yaaa 🥺🥺 hayırlı, uğurlu olsun çok çok sevindim. Eminim sizin gibi çok tatlı ve çok güzel bir kız olacak.🥹🫶🫶 O kadar sevindim ki sizin adınıza Allah hayırla kucağınıza almayı nasip etsin.💓💓💓💓
Amin, çok teşekkür ederim ❤️
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

yiaa çok tebrik ederim. allaj analı babalı büyütsün 😭🩷 kızının birsürü teyzesi oldu şimdi 😭😭😭
Amin, çok teşekkür ederim ❤️ Şükür ki bir sürü teyzesi var 🥰

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,071
11) küçük kardeşim olarak görüp korumak istediğim bir diğeri de sensin ve evet yine yaşın hakkında en ufak fikrim yok fxjzvnxbx seni pek tanımıyorum ama bana oldukça hayat dolu, enerjik, komik, yanındaki insanlara yalnızca yanlarında bulunarak bile oldukça iyi gelen biri vibeı veriyorsun. eminim seninle vakit geçirmek oldukça eğlencelidir.
Birtek bunlar var bende
20) evladımmmm 😭😭😭 aramızda o kadar bi yaş farkı yok diye biliyorum ama yine de çocuğumsun sen 😭😭😭 seni böyle hep korumak, kanatlarımın altına almak istiyorum. gün ışığı gibisin benim için, beni her daim mutlu ediyorsun ve ben de senin hep mutlu olmanı istiyorum. be zaman bi sorumla karşılaşsan gelip bana anlat olur mu 😭😭😭

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Birkaç tane arasında kaldım ama hangisi emin olamıyorum😭😭 azcık ipucu alasam🥺

ben de ipucu talep edebilir miyimm?🤧🤧

ben de ipucu alabilir miyimm
hayirrr ipucu yok xhjzbxnvx ama bu gece ya da yarin kimin kim oldugunu soylerim diye dusunuyorum
Pıçaklar bana mı :D
evet 😭😭😭
evetttt 🩷🩷🩷
Birtek bunlar var bende
20 sensin
evettt

Lili Beth

Fanbase Starter
Tepki
1,358
Demek öyle ha 🙄

@augustine Hanım 1 dk
Ekli dosyayı görüntüle 26209
I can explain
Screenshot_20240302-004410_Chrome.jpg

Yaşımla ilgili bir şey yazılmayınca asla anlayamıyorum 😂. Bundan dolayı "çok iletişimimiz yok, ama yakın olmak istiyorum" yorumlarından biri olur bana 😂❤️. Nasıl olsa hepsi çok güzel yazılmış
Sen forumun defne samyelisisin tassin tass
Exo-l'lerin saviour mommysi @ahjummademebozuluyorum

Cok sevindim hayirli olsun insallah saglikla gelir bebisin ve inan ki senin bebisin senin gibi cok tatli naif ve exo-l bir birey olacak:love:

@augustine canim taylor swift askina hangisi ben olabilirim direkt soyleyebilirsin hic gocunmam

Son düzenleme:
Tepki
1,364
Sen forumun defne samyelisisin tassin tass
Exo-l'lerin saviour mommysi @ahjummademebozuluyorum

Cok sevindim hayirli olsun insallah saglikla gelir bebisin ve inan ki senin bebisin senin gibi cok tatli naif ve exo-l bir birey olacak:love:
Defne Samyeli mi 🤣 O kadın gerçek bir taş. Bu kadar güzel bir iltifat hiç almamıştım 🤧🥰
Amin, çok teşekkür ederim ❤️