Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Pledis New Boy Group

liikyaliikya

Trainee
Tepki
385
Seventeen'den sonra Pledis yaklaşık sekiz senedir herhangi bir erkek grubu çıkartmadı ve uzun zamandır beklenen stajyerlerin görüldüğü gün bugün. Belçika da çekim yaparken yakalanmışlar. Beş - altı kişilik bir grup olacağı söyleniyor ve eski Trainee A üyesi Jihoon da mevcut.

F_Xn_rgbMAAtmbF.jpeg

Ekose ceketli, uzun boylu kişinin adının Kim Dohoon olduğu söyleniyor. Yanındaki kulaklık takmış Çinli ve 05'li, adı Hanzhen. Arkasında kalan kot ceketli 03'lü ve Seo Junho diyorlar.

F_XF1wTXAAASLvS.jpeg

Kamer tutan uzun boylu çocuğun adı Lee Kyungmin ve 07'li olduğunu söylüyorlar. Kyungmin'in yanındaki bilinmiyor.

F_Yh9kRacAAFQmg.jpeg F_Yh9vQb0AA88K1.jpeg

Bu da eski Trainee A üyesi Jihoon.06'lı.

F_Ye7EraoAAzQQn.jpeg F_Ye7hCbAAAmNgo.jpeg F_Ye8NIbwAAF-5N.jpeg

Bu da Çinli dediğimiz Hanzhen, çok yakışıklı görünüyor. Bir yıllık stajyermiş, pozisyonu ne acaba.

Son düzenleme:
Konu Sahibi
liikyaliikya

liikyaliikya

Trainee
Tepki
385
Kot ceketliyi begendim baya yakisikliymis 🤭
Daha çok predebut fotoğrafı çıksın da bakayım diye bekliyorum, ben de onu beğendim 🤫🤫
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Jihoon sonundaa😍. Ama ben JJ ve daniel'i de bekliyodum😭
Ben de JJ olur diye umut etmiştim, çocuğun dans şekli çok hoşuma gidiyordu, bir de şu an çıkış yapmış isimlerden daha farklı bir yüzü olduğu için dikkat de çekerdi.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Hani Daniel vardı hanii😭
Daniel hiç tanımıyorum ama bekleyen büyük bir kitlesi varmış, birçok yabancı fan Twitter üzerinden bunları söylüyor

Ü

Üye silindi 187

Baya yakışıklılar ama çok küçük yaşları, yok ya 5.nesil olmadı 20 yaşında kadınım 14 yaşında çocuklara fanlık mı yapıcam? Konseptleri umarım yaşlarına göre olur.