Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Sehun Ve Miranda Kerr

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
sehun'un bir dönem imkansız askı olan miranda kerr ve yaptığı sapsallıklardan konusalım fjskcjdlcn
jisoo ve bohyun'un lovestagramı konusuluyoken aklıma direkt sehunun miranda kerr'le yaptığı (aslında tek taraflı olan) lovestagramı geldi inbound6223786768667279542.jpg

her gördüğümde anıra anıra gülüyorum buna

beyefendi dayanamayıp 2015'de kendi versiyonu olan exodus albümünü yolluyo kadına fjskcjskdkslx sapsall kadın da tesekkür edip hem weiboda hem de instagramda sehunu takip ediyo
inbound1392260690678642498.jpg
tabi sehun bir ümitleniyor bir ümitleniyor o takipten sonra gün icinde 10 tane post paylasıp altına ingilizce acıklamalar yapıyo cjslckslfkx

inbound6406333656604878274.jpg inbound8977052985565319192.jpg

iste bu da böyle bir anı fkdlcjdpd miranda hala sehunu takip ediyo bu arada ne güzel hic etkilesimi kesmemisler fkclckxlck

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
miranda en son sehunla bi etkilesim vermisti sehun geri donmemisti diye hatırlıyorum, maalesef miranda gec kaldı ahshahah
sehun bu iliski(!) icin cok cabaladı ama olmayınca olmuyo maalesef gerisini miranda düsünsün artık cıdkcjskx
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bir bu bir de çevirmenin evliliğini öğrendiğindeki Sehun… asla gülmeyi bırakmayacağım
ordaki tepkisi cok komikti yaa cjdkcjdkck

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Sehun çok tatlı ya. EXO’nun bana göre en samimi üyelerinden biri ve kalbinde bi kötülük olabileceğine inanmıyorum. Umarım hiç yanılmam bu konuda
sehun cok saftirik biri ya ve cok da duygusal her sene cocuklar gününde yetimhaneye ziyarete gider onlara hediyeler alır güzelce ilgilenir ben de kötü birisi olduğunu hic düsünmüyorum

Tepki
1,364
sehun'un bir dönem imkansız askı olan miranda kerr ve yaptığı sapsallıklardan konusalım fjskcjdlcn
jisoo ve bohyun'un lovestagramı konusuluyoken aklıma direkt sehunun miranda kerr'le yaptığı (aslında tek taraflı olan) lovestagramı geldi Ekli dosyayı görüntüle 6487

her gördüğümde anıra anıra gülüyorum buna

beyefendi dayanamayıp 2015'de kendi versiyonu olan exodus albümünü yolluyo kadına fjskcjskdkslx sapsall kadın da tesekkür edip hem weiboda hem de instagramda sehunu takip ediyo
Ekli dosyayı görüntüle 6490
tabi sehun bir ümitleniyor bir ümitleniyor o takipten sonra gün icinde 10 tane post paylasıp altına ingilizce acıklamalar yapıyo cjslckslfkx

Ekli dosyayı görüntüle 6489 Ekli dosyayı görüntüle 6491

iste bu da böyle bir anı fkdlcjdpd miranda hala sehunu takip ediyo bu arada ne güzel hic etkilesimi kesmemisler fkclckxlck
Ünlüler dünyasının en ikonik lovestagramı. Sehun'um tek taraflı aşka tutulmuştu. Ergenlik işte 🤣