Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Sehun Askere Gidiyo..

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
henüz belli değil ama büyük ihtimalle ağustosta gidicek 😭
19 ağustosta sechan bir etkinliğe katılıcak 27 ağustosta da exo scarlet markası icin jakarta'ya gidicek markanın bugün yayınladığı fotoğraflarda da sehun yoktu.. eğer baska bir sey yoksa cok büyük ihtimalle bu tarihler arasında askere gitmis olucak 😭
inbound4260678851951942209.jpg

zaten bk gibi bir cb erası gecirdik daha fazla görebilirdik ama sm onu da mahvetti 🥺 cok üzülüyorum ama iyi yanından bakarsak bu son üyemiz ondan sonra da asker erası bitiyo bizim icin

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Annemin favori üyesi o bile üzüldü Anneme göre Sehun askerden geldiği gibi evlilik açıklaması yaparmış ki bana da öyle geliyor
evlilik mi
Cukur Yamac GIF by Show TV

Ü

Üye silindi 187

Benim fanı olduğum gruplar hep mi bahtsız olur ya.4 yıldır tam üyeli cb için bekliyoruz kaisiz sadece 4 gün promo aldık şaka gibi ve şimdi de sehun gidiyor.Bir 4 yıl daha üyeleri bekleyeceğiz büyük ihtimal exo yine sololarla devam edicek baek kaisiz konser turu yapamayız demiş.SM ahirette sakın benim karşıma çıkma! Üyeler solo yapıyor ona da exoller destek vermiyor baek ve kai hariç hiçbirinin solosu tutmadı.Suho çok güzel iki tane albüm yaptı 500 bin bile satamadı üye ayrımcılığı yüzünden,D.O. güya korede çok popüler onun da satışı azdı SM zaten destek vermiyor bari fanlar verse ama o da yok.Ben nct fanıyım aynı zamanda Allah bilir sm 127'a neler yapacak seneye askerlik başlıyor.

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Benim fanı olduğum gruplar hep mi bahtsız olur ya.4 yıldır tam üyeli cb için bekliyoruz kaisiz sadece 4 gün promo aldık şaka gibi ve şimdi de sehun gidiyor.Bir 4 yıl daha üyeleri bekleyeceğiz büyük ihtimal exo yine sololarla devam edicek baek kaisiz konser turu yapamayız demiş.SM ahirette sakın benim karşıma çıkma! Üyeler solo yapıyor ona da exoller destek vermiyor baek ve kai hariç hiçbirinin solosu tutmadı.Suho çok güzel iki tane albüm yaptı 500 bin bile satamadı üye ayrımcılığı yüzünden,D.O. güya korede çok popüler onun da satışı azdı SM zaten destek vermiyor bari fanlar verse ama o da yok.Ben nct fanıyım aynı zamanda Allah bilir sm 127'a neler yapacak seneye askerlik başlıyor.
4 yıl sürmez ya 2025'te toplanıyoruz tabi o zamana kadar sm'de kalır mıyız orası belli değil

Lunaly

Trainee
Tepki
133
Bir yandan üzülüyorum bir yandan seviniyorum Zaten cb için promo da bitti en azından askerliği bitirsin gelsin istiyorum Kai ile beraber gelirler Zaten Sehun aktif degildi çoğunlukla pek değişen bir şey olmayacak belki askerlik vasıtasıyla daha aktif olur Umaarim her ay yüklemek için vlog çekmiştir

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Bir yandan üzülüyorum bir yandan seviniyorum Zaten cb için promo da bitti en azından askerliği bitirsin gelsin istiyorum Kai ile beraber gelirler Zaten Sehun aktif degildi çoğunlukla pek değişen bir şey olmayacak belki askerlik vasıtasıyla daha aktif olur Umaarim her ay yüklemek için vlog çekmiştir
jongin gibi habersiz gitmediği icin icerik hazırlamıstır diye düsünüyorum ben de zaten dediğin gibi aktif değildi en azından bunlarla aydan aya görmüs oluruz onu

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Askerlik ve şirket grubu bitirdi ya exo bir zamanlar çok popülerdi keşke bts'in yaptığı stratejiyi yapıp tüm üyeler 2 yıl içinde gidip askerliğini yapıp gelseydi ve şirket yurtdışı promosu yapsaydı şuan exo çok başka yerlerde olurdu
topluca askere gitselerdi bile sm yine global promo vermezdi maalesef

Tepki
1,364
henüz belli değil ama büyük ihtimalle ağustosta gidicek 😭
19 ağustosta sechan bir etkinliğe katılıcak 27 ağustosta da exo scarlet markası icin jakarta'ya gidicek markanın bugün yayınladığı fotoğraflarda da sehun yoktu.. eğer baska bir sey yoksa cok büyük ihtimalle bu tarihler arasında askere gitmis olucak 😭
Ekli dosyayı görüntüle 4791

zaten bk gibi bir cb erası gecirdik daha fazla görebilirdik ama sm onu da mahvetti 🥺 cok üzülüyorum ama iyi yanından bakarsak bu son üyemiz ondan sonra da asker erası bitiyo bizim icin
Artık üzülemiyorum bile. Evde boş oturacağına askerliğini erkenden yapıp gelsin ki, üyeler toplu bir karar alsın. Sehun'umun zaten solo aktivitesi olmuyor. Üyeler sololara yönelmişken o kayboluyordu. Canım yine boş durmamış da vokalini de geliştirmiş en azından ❤️

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,901
127'ye de bir şey yaptığı yok rahat olun. Nct deki tüm promosyonlar dreame yapılıyor onda da albüm yapılıyor youtube'a içerik yapılıyor. Tv şovlarına ve radyolara çıkmıyorlar genelde. 127 ye 2 senedir doğru düzgün yotube içeriği bile yapılmıyor. Taeil bu sene askere gidecek 127 hala geri dönüş yapmadı. Eylülde mi ne yapacakmış. Taeil'e solo albüm yapılmadı ki sm de askerlik öncesi albüm yapılmayan bir ana vokal o var şuan. (Bir de d.o. var. O aceleyle ve erken gitmişti hadi ondan yapılmadı da Taeil'in bu sene gideceği belli ama herhangi bir solo etkinliği yok). Bir youtube kanalı açtı o kadar. 127 nin 2 senedir albümleri hep sene sonuna sıkıştırılıyor ve doğru düzgün promosyon yapılmıyor. Bu sene de sene sonuna bırakıldı. Yani exo'dan farkı yok 127 nin de. Exo'da en azından üyeler solo olarak faaliyet yürütüyorlar. 127 de birkaç üye hariç solo bir şey yapan üye de yok. Yani bence nct ile exo'yu karşılaştırmayalım şu promo işlerinde. Çıkışlarından 5 seneye kadar exoya yapılanlar da nct ye yapılmadı. Nct dreame 3 senedir düzgün bir promosyon yapılıyor öncesinde yoktu, 127 ye de her zaman yarım yamalak promosyon yapıldı zaten. Tek düzgün promosyonlarını 2020 de yaptılar. Ben hem exo hem nct fanıyım ve ikisine yapılanları da yapılmayanları da görebiliyorum. Sadece exo takip edenler nct ye çok promosyon yapılıyor sanıyor ama aslında öyle değil. Exo dan farklı olarak youtube u aktif kullanıyorlar sadece ama onun da korede tanınırlıklarına pek etkisi olmuyor.

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
finall finally exoLllerin yüzü asker erası bitince güler umarım bir türlü bitmemişti şu era. Hatta ben bir keresinde Suho hiç dönmeyecek gibi hissetmiştim askerlik yaptığı zaman günler geçmiyormuş gibi ve hiç bitmeyecekmiş gibi hissettiren tek idol oydu benim için (şu yıla-2023e-kadar)

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Siz toplanın tüm Exollar olarak büyü, ayin, manifest ne varsa yapın
biz ne istesek hep tersi oluyo valla fandomda bi sıkıntı vae
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

finall finally exoLllerin yüzü asker erası bitince güler umarım bir türlü bitmemişti şu era. Hatta ben bir keresinde Suho hiç dönmeyecek gibi hissetmiştim askerlik yaptığı zaman günler geçmiyormuş gibi ve hiç bitmeyecekmiş gibi hissettiren tek idol oydu benim için (şu yıla-2023e-kadar)
ay cidden junmyeonun askerlik erası o kadsr uzun sürdü ki bi an ben de hic gelmicek sandım cok sükür o günleri atlattık xkskxkskx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
biz ne istesek hep tersi oluyo valla fandomda bi sıkıntı vae
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

ay cidden junmyeonun askerlik erası o kadsr uzun sürdü ki bi an ben de hic gelmicek sandım cok sükür o günleri atlattık xkskxkskx
evet neyseki bitti o günler

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515