Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Seventeen Jun'un Visuali

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Az önce şu videoyu gordum

Ve vuruldum sahsen. Normalde yeonjunu asiri begenirim yorumlarımı bilen bilir. Yalnız bu çocuğun çene hattı, dansı, dans ederkenki mimikleri asiri iyiymis niye visuali abartılmıyor? (Ben daha once visual konusunda cocugu neredeyse duymadım bile diye diyorum) Bana asiri hitap etti boyu da uzun (Yeonjunun yanında bir tık uzun duruyor) fav visualim artık
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Az önce şu videoyu gordum

Ve vuruldum sahsen. Normalde yeonjunu asiri begenirim yorumlarımı bilen bilir. Yalnız bu çocuğun çene hattı, dansı, dans ederkenki mimikleri asiri iyiymis niye visuali abartılmıyor? (Ben daha once visual konusunda cocugu neredeyse duymadım bile diye diyorum) Bana asiri hitap etti boyu da uzun (Yeonjunun yanında bir tık uzun duruyor) fav visualim artık
Video çıkmamış tekrar deneyeyim

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Jun’un korkunç iyi bir visuali var, düşünce sistemini desteklemesem de. Harika bir auraya sahip. Annem instada birkaç kez gördüğünde “Kız bu çizim falan olmasın?” diye sormuştu hatta ki şok fazla Asyalı erkekleri beğenmez.
Benim dusunce sistemim mi yoksa junun mu

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Ya şu Çin pamuğu, Uygur Türkleri meselesinde Hong Konglu bir insan olmasına rağmen kalkıp Çin tektir falan dedi.
Bu çocuk çinli mi... Uygur meselesini destekleyen idolleri desteklemiyorum keske boyle demeseymis bir de çinli visualler harbi visual oluyor ha

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Hong Konglu. Yani bunu söylememin nedeni ben HK-Çin olaylarında oldum olası HK tarafındayım ve onu Çinle bağlı görmüyorum ansjwjswk Ama gördüğümüz kadarıyla o Çinli görüyor kendini, yapacak bir şey yok. Ben de desteklemiyorum aynı şekilde. Yani Bireysel olarak. Yoksa SEVENTEEN dinlemeye, izlemeye devam ediyorum.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Visual konusunda Çin > Kore > Japonya bence
Japon visual diyince jaejoong(?) Ve yuta geliyor aklıma

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562