Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber 9 Yıl... 'Seventeen'in Küçük Kardeşi' Gelecek Yılın Ocak Ayında Çıkış Yapacak

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,222
Pledis'in erkek grubu Ocak 2024'te çıkış yapacak.

Ayın 7'sindeki müzik endüstrisi yetkililerine göre, Pledis'in Seventeen'den dokuz yıl sonra başlattığı yeni erkek grubu, önümüzdeki yılın Ocak ayı başlarında resmi çıkışı için tüm hazırlıkları tamamladı.

Bu sefer çıkış yapacak grup Seventeen gibi çok üyeli bir grup değil. 5-6 üyeli bir grup olarak çıkış yapmayı planlıyorlar ve yabancı üyeleri de dahil ediyorlar. Seventeen'in çıkışı kendi kendini üreten bir grup olarak dikkat çektiğinden, bu grubun onları diğer gruplardan ayıran benzersiz güçlü yönlerini sabırsızlıkla bekliyoruz. Pledis, Seventeen'in başarısı için çok çaba harcadıktan sonra 9 yıl sonra ortaya çıkan ilk grup olduğu için yetkililer de Pledis'i önemsiyor.

Pledis_Entertainment_logo.png

-

-Dino Seventeen'e katılmasaydı 9 yıl bekleyecekti...

-Seventeen'in küçük kardeşi nihayet doğdu mu?

-Eğer 5-6 üyeli bir grupsa üyeler henüz onaylanmadı.

-Yine ertelenecek gibi görünüyor

-Ah, ne harika bir makale.

- Bu sefer Çinlileri dışarıda bırakın

-O zamana kadar sadece söylentiler vardı ve herhangi bir makale yoktu, ama bu ilk onaylanan makale değil mi? İtilip atılacağını düşünmüyorum

-Ah, sabırsızlıkla bekliyorum

-O zaman I'll-It daha sonra çıkış yapacak
En çok Lee Da-eul'un orada olup olmadığını merak ediyorum haha.