Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Seventeen On Yedi?

Ü

Üye silindi 189

bu kizi hatirladiniz mi? ilk izledigimde ne gulmustum ama bcnxbxnxbnxnx yalniz bpin bari sunlarin sahasina girin dedigi gruplarin yarisina girmis olmasi alfaligi AHAHAHAHAHAHAHA

kpop turkiye aka cringefest. ayy sizin hatirladiginiz anlar var mi boyle arada atin gulelim

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

gereksiz bilgi olarak geçeyim bu videoyu ortaya çıkaran kişi önceden bir arkadaşımdı. bir blink grubunda mı ne ortaya düşmüş bu video sonra indirip kendi herkese açık hesabında paylaşmış. bir anda bayağı dalga konusu olunca korkup silmiş videoyu şimdi nerede ne yapıyor bilmiyorum jsakhdkalhldksclbnklsdg
KIZ DEME bxjbxnxnxnxb harika olay offff kiz simdi napiyor acaba ya ayayayay harika olay bayildim bu bilgiye

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

ay bi de sey vardi

QLSMWOSMWOSK biraz sinirlenmistim moralim toplandi su an
KIZ BEN BUNU NASIL UNUTURUM allah razi olsun simdi saatlerce buna gulcem nxnxbxmx simdi bu videoyu gorunce aklima geldi jimin odul toreninde hwasaya bakiyor diye cocuga soven ben biasimi kadin gorunce kacan jungkook yapcam diyen bi kiz vardi jxbxnxn ona noldu acaba

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

ay evet oyle bir sey daha vardi sanki QODMOQKDOWKDOW jimin ne cekmis biasli turk fanlardan
jimin turk fanlardan cok cekti cidden ozellikle 2017 18 gibi. tanidigim her atmy jimin biasliydi. jimin kocamin dudaklari cok guzel diye geziyorlardi bxnzbxmxn ah ah ozledim o zamanlari be

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Türkiye'de özellikle YouTube da aşırı küçük kpop hayranları var 60 bin abonesi olan kanallar vardı.Bir kanal var sürekli BP hakkında normal olan olayları sırf ilgi çekmek için saçma saçma başlıklar atarak paylaşıyor ve baya da izleniyor.
haklisin ask baya hesaplar var oyle aileler cocuklarina susmalari icin telefon verince boyle oluyor

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Peki benim şu paragrafı tüm yazım yanlışlarına kadar ezbere bilmem ŞDBELCJKSJDJEJESJE gözüm kapalı yazarım şuraya cnsbcj en az 100 kere izlemişimdir. Her seferinde de kahkaha atıyorum kxbskxjsj
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Offf ksvslchkwhckehd ben 2018'de BTS ile Kpop'ı tanıdım. Öncesinde Kpop'ı bilmezken her YouTube videosunun altında Jimin aşkımlı yorumlar profiller ve usernameler görürdüm. Sürekli kim lan bu herif diyordum jdhejdh hatta bir keresinde Nihat Hatipoğlu videosu yorumlarında Jimin yorumları görmüştüm o zirve olmuştu ldhwldjwkd BTS adını, Jimin'den daha az görüyordum. Acayip popülerdi.
cidden ya bak simdi dusunuyorum da jimin en populeriydi turkiyede adam grubundan cok konusuluyordu. kpop hakkinda 0 bilgi ven bile neler neler duymustum cocuk hakkinda. nasil bu kadar popi olmustu ya hayret cidden