Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Seventeen'in 10. Mini Albümü 'Fml' 6 Milyon Satışı Aşan Ilk Kore Albümü Olarak Tarihe Geçti

NetizenAdmin

Üst Yönetici
Tepki
580
1688611223-fml.jpeg

Seventeen'in 10. mini albümü 'FML' resmi olarak tarihteki tüm Kore müzik albümleri arasında tüm zamanların en çok satan albümü oldu.

Circle Chart'ın 25 Haziran - 1 Temmuz haftası için yaptığı en son güncellemeye göre, Seventeen'in 'FML'i 2023'ün 26. haftasında 392,998 kopya daha sattı. Bununla birlikte mini albümün toplam satışları Nisan ayında yayınlanmasından yaklaşık 2 ay sonra 6,233,008 kopyaya ulaştı.

Seventeen'in 'FML'i 6 milyon satışı aşan ilk Kore müzik albümü olarak tarihe geçerken, aynı zamanda tüm zamanların en çok satan Kore albümü oldu.

8 Temmuz haftasında 'FML', 'Billboard 200' listesinde 198. sırada yer alarak üst üste 9. hafta albüm listesine girdi.

Ü

Üye silindi 248

ay seventeeni gerçekten çook seviyorum tüm programlarını falan takip ederim ama korede her çöpün yanında koli koli albümlerini bıraktıklarını gördüğüm için bu satışlar bana çok anlamsız geliyor. fotokartları alıp bedava albüm alabilirsiniz diyip öylece bırakıyorlar, en az 10 koli bir çöp kutusunun yanında. umarım sene sonunda büyük ödülleri alırlar super ve albümdeki diğer şarkılar çok başarılıydı

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,082
Albüm gerçekten çok güzeldi.🧚 Bütün üyeler güzel çalıştılar. Ama Woozi'yi de ayrı olarak çok tebrik ediyorum🌹Rose :rose:" src="https://cdn.jsdelivr.net/joypixels/assets/6.0/png/unicode/64/1f339.png" data-shortname=":rose:" />. Gerçekten çok çalışkan birisi ve bu albüm için de çok uğraştı. İnşallah emeklerinin karşılığını en güzel şekilde almaya devam ederler. 🌟

Ü

Üye silindi 248

Albüm gerçekten çok güzeldi.🧚 Bütün üyeler güzel çalıştılar. Ama Woozi'yi de ayrı olarak çok tebrik ediyorum🌹. Gerçekten çok çalışkan birisi ve bu albüm için de çok uğraştı. İnşallah emeklerinin karşılığını en güzel şekilde almaya devam ederler. 🌟
ay woozim benim 4 senedir biasım o kadar çok seviyorum ki 🥺🥺 cidden hepsi çok çalışkan çok daha iyi yerlere gelmeyi hak ediyorlar