Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Sevmediginiz Idolleri/Gruplari Neden Sevmiyorsunuz?

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,565
baslik yeterince acik bence.

benim sevmedikleri bigbang, zico, jay park vs nedenini aciklamiycam gerek var mi ayol

hadi sizde
Saydigin isimler artı shuhua. Cunku gercek hayatta tanissam anlasabilecegim biri gibi gelmiyor hiç sonra gordugumden daha cok one cikmayi seven biriyse yunjin cunku ben de cok severim

aslı

Rookie Idol
Tepki
703
bigbangle alakalı kimseyi sevmiyorum. sevmeyeceğim de. lesserafimden bile soğudum şu muhabbet yüzünden.
Olay ne le sserafimin?
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Saydigin isimler artı shuhua. Cunku gercek hayatta tanissam anlasabilecegim biri gibi gelmiyor hiç sonra gordugumden daha cok one cikmayi seven biriyse yunjin cunku ben de cok severim
Shuhua biasım…

• Beğen
Reactions: ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,565
Olay ne le sserafimin?
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Shuhua biasım…
Lesserafim kazuha ve yunjin gdnin nike icin olan yemegine katilmisti. Yunjine de madem sektoru degistireceksin kadin haklari savunucususun gd ile partilerde isin ne diye tepki gosterdiler ayni sekilde kazuhaya da

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

shuhua sevmiyorum degil de pek hosuma girmiyor kiz. ne biliyim biraz simarik ve dusuncesiz geliyor. yunjin de endustriyi degistircem dedikten sonra gd partisine kstildigi icin yaptigi her sey sinirimi bozuyor artik

aslı

Rookie Idol
Tepki
703
shuhua sevmiyorum degil de pek hosuma girmiyor kiz. ne biliyim biraz simarik ve dusuncesiz geliyor. yunjin de endustriyi degistircem dedikten sonra gd partisine kstildigi icin yaptigi her sey sinirimi bozuyor artik
Yunjin’in orada olmasına üzüldüm cidden öyle şeyler diyip bunu yapmadı garip olmuş

aslı

Rookie Idol
Tepki
703

aslı

Rookie Idol
Tepki
703
Saydığın isimleri ben de sevmiyorum bunlar dışında twice chaeyoung geldi aklıma sevmiyorum diyemem ama nazi olaylarından sonra soğudum severdim önceden
Chae biasım 3 yıldır bu olayda kesinlikle haksızdı en azından özür dilemesini bildi

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
senin yazdıklarını sevmiyorum onun haricinde ilk gördüğüm andan beri ısınamadığım birkaç kişi var ama herhangi bir sebebe bağlı değil. haklarında kötü de düşünmem yeri gelir överim, takdir ederim ama arkadaş ortamındaki bir türlü samimiyet kuramadığınız o kişi vardır ya hani işte öyle hissettiriyorlar

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Saydığın isimleri ben de sevmiyorum bunlar dışında twice chaeyoung geldi aklıma sevmiyorum diyemem ama nazi olaylarından sonra soğudum severdim önceden
aynisi. sevmiyorum diyemem ama o olaydsn sonra bayaaaaaa bi sogudum. eskiden twicein en yetenekli uyelerinden goruyordum simdi twice videolarinda onu gordugumde skipliyorum

aslı

Rookie Idol
Tepki
703
aynisi. sevmiyorum diyemem ama o olaydsn sonra bayaaaaaa bi sogudum. eskiden twicein en yetenekli uyelerinden goruyordum simdi twice videolarinda onu gordugumde skipliyorum
Hala yetenekli bu arada olayda haksız olması bunu değiştirmez

aslı

Rookie Idol
Tepki
703
jimin,jk,Tae bu üçlüye ısınmayı kaç kez denedim sevmiyorum değil ama asla ısınamıyorum bir samimi geliyorlar bir gelmiyorlar anlayamadım gitti