Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Sevmediginiz Idolleri/Gruplari Neden Sevmiyorsunuz?

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 187

twice-chaeyoung :başkası o tshirt olayını yaşasa faaliyetlere ara verirdi hatta Berlin konserine bile çıkmazdı.Bu kızın twice'ın sonu olacak çok ergen gibi takılıyor önce o dövmeci olayı sonra bu yani bir yeteneği de yok neye bu kadar güveniyor anlamıyorum.Rapçi güya ama rapinde bir gelişme yok vokali de aynı tzuyu bile gelişti bu kız hala aynı.
jay park-GD-Zico bu dörtlüyü sevmiyorum
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

1. twice chaeyoung. nazi olayini bilmedigini hic sanmiyorum kendisi sinefil biri. bilmiyorsa da o yasta cahil olmak...

2. gidle shuhua ve soyeon. soyeonun produktougunu yaptigi sarkilari seviyorum ama kendini cok one cikariyormus gibi geliyor ve sesinden hoslanmiyorum. shuhua ise cok kaba.

3. le sserafim yunjin. fake woke
10/10 analizler.Soyeon en son kadınların objeleştirilmesini eleştiriyordu ama son şarkısında bunun da fos çıktığını gördük

Konu Sahibi
M

mevsim

Yapay davranışlar beni irrite ediyor ya, garip hareketler yapılması New Jeans’in şarkılarını seviyorum ama Danielle hariç diğer kızlar bana öyle geliyor biraz.
Bir de bazı gruplarda çok bilmiş ve saldırgan karakterler oluyor öyle şeyler olunca da hoşuma gitmiyor

eirene

Rookie Idol
Tepki
371
Saydığın isimler
Chaeyoung-Twice
Shindong, Heechul-Suju
Yunjin, Kazuha-Le Sserafim
Sincan konusunda Çin'i destekleyen idoller (Jackson başta olmak üzere)

Shuhua sevmemek değil de garipsemek

aslı

Rookie Idol
Tepki
702
twice-chaeyoung :başkası o tshirt olayını yaşasa faaliyetlere ara verirdi hatta Berlin konserine bile çıkmazdı.Bu kızın twice'ın sonu olacak çok ergen gibi takılıyor önce o dövmeci olayı sonra bu yani bir yeteneği de yok neye bu kadar güveniyor anlamıyorum.Rapçi güya ama rapinde bir gelişme yok vokali de aynı tzuyu bile gelişti bu kız hala aynı.
jay park-GD-Zico bu dörtlüyü sevmiyorum
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

10/10 analizler.Soyeon en son kadınların objeleştirilmesini eleştiriyordu ama son şarkısında bunun da fos çıktığını gördük
Soyeonun yaptığı şarkı ironi kendisi bizzat açıkladı bunu demeyi bırakın artıo