Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Sitenin Jennie Nefreti

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
beni her seferinde şok ediyor oradaki yorumlar. haberde jennie ingilizce bildiği için direkt rape yönlendirildiğini çıkış yaptıklarında da bunalıma girdiğini söylüyor orada biri çıkmış diyor ki bu kız rap yapmak istemediği için vokal partları aldı onun yüzünden hem lisa çok rap yapıyor diye linçlendi hem de jisoo yetersiz görüldü, jennie bencil. yahu bu kadın ana rapper ve lider vokalist jisoo da lider vokalist aynı da söylerler biri diğerini de geçer bencillikle ne alakası var pozisyonları aynı aynı. kadın rapper olmak istemedim falan da dememiş yine lafı evirip çevirip bu rap partlarını almak istemedi diye lisa linçleniyora getirmişler, cidden şaka gibiler.

en üstteki yorum daha da komik. diğer üçü vücut olarak daha güçlü ve jennie zayıfmış bunu kendi söylemiş hatta covidden sonra kaslarını geliştirmek için çalışmış vs. vs. ama gel gör ki yorumda yalan söylüyor demiyorum ama...cümlesi geçiyor bir de neymiş
zaten jennie'nin evet tembelim ben, diyecek hali yokmuş. tanımadığınız insanlar hakkında atıp tutmak cidden bu kadar mı kolay ya? hayatınızda hiç mi farklı insanlar tanımadınız, hiç mi herkesten daha zayıf bir dayanıklılığa sahip kişiler görmediniz ben anlamıyorum. bazı insanlar kolay yorulur, kendilerini kolayca incitebilirler. mesela bir arkadaşım var en ufak ters hareket yapsın bileğinde sargıyla geziyor çünkü bilekleri falan kolayca inciniyor. ne diyeyim şimdi bu kıza oturup herkesin sitede yaptığı gibi yalancı olduğunu tembellik yapmak için bileğini sardığını mı söyleyeyim?

ben demiyorum ki jennie aşırı profesyonel şöyle böyle. bu kadının o günki ruh halinin sahne hakimiyetine yansıdığını zaten söyledik, kabul ettik ama oturup sağlığı hakkında bedeninin dayanıklılığı hakkında sanki jennie sizmişsiniz de o bedeni çok iyi biliyormuşsunuz gibi atıp tutmayın, yapmayın bunu cidden.

blink falan da değilim bu arada, çıkıp da blinkler zaten her durumda savunur diyen biri olursa diye altyazı geçme gereği duydum blackpink ilk tanıdığım gruplardan biri ve şarkılarını da grubu da severim o kadar. sağlıkla ilgili bile oturup eleştiri yapılmasına sinir olduğum için böyle bir başlık açmak istedim

Son düzenleme:

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
beni her seferinde şok ediyor oradaki yorumlar. haberde jennie ingilizce bildiği için direkt rape yönlendirildiğini çıkış yaptıklarında da bunalıma girdiğini söylüyor orada biri çıkmış diyor ki bu kız rap yapmak istemediği için vokal partları aldı onun yüzünden hem lisa çok rap yapıyor diye linçlendi hem de jisoo yetersiz görüldü, jennie bencil. yahu bu kadın ana rapper ve lider vokalist jisoo da lider vokalist aynı da söylerler biri diğerini de geçer bencillikle ne alakası var pozisyonları aynı aynı. kadın rapper olmak istemedim falan da dememiş yine lafı evirip çevirip bu rap partlarını almak istemedi diye lisa linçleniyora getirmişler, cidden şaka gibiler.

en üstteki yorum daha da komik. diğer üçü vücut olarak daha güçlü ve jennie zayıfmış bunu kendi söylemiş hatta covidden sonra kaslarını geliştirmek için çalışmış vs. ama gel gör yorumda yalan söylüyor demiyorum ama...cümlesi geçiyor bir de neymiş
zaten jennie'nin evet tembelim ben, diyecek hali yokmuş. tanımadığınız insanların hakkında atıp tutmak cidden bu kadar mı kolay mı ya? hayatınızda hiç mi farklı insanlar tanımadınız, hiç mi herkesten daha zayıf bir dayanıklılığa sahip kişiler görmediniz ben anlamıyorum. bazı insanlar kolay yorulur, kendilerini kolayca incitebilirler. mesela bir arkadaşım var en ufak ters hareket yapsın bileğinde sargıyla geziyor çünkü bilekleri falan kolayca inciniyor. ne diyeyim şimdi bu kıza oturup herkesin sitede yaptığı gibi yalancı olduğunu tembellik yapmak için bileğini sardığını mı söyleyeyim?

ben demiyorum ki jennie aşırı profesyonel şöyle böyle. bu kadının o günki ruh halinin sahne hakimiyetine yansıdığını zaten söyledik, kabul ettik ama oturup sağlığı hakkında bedeninin dayanıklılığı hakkında sanki jennie sizmişsiniz de o bedeni çok iyi biliyormuşsunuz gibi atıp tutmayın, yapmayın bunu cidden.

blink falan da değilim bu arada, ilk tanıdığım gruplardan biri ve şarkılarını da grubu da severim sağlıkla ilgili bile oturup eleştiri yapılmasına sinir olduğum için böyle bir başlık açmak istedim
Katılıyorum cogu haberde bir saldırı modu acıyorlar iclerinde pis ne varsa döküp iclerini temizliyorlar

Konu Sahibi
inx

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
Çoğu the idol dizisinden sonra kıza daha fazla yüklenmeye başladı ben bu konuda nötrüm yorum yapmak istemiyorum ama şunu fark ettim bpnin genel olarak diğer fandomlardansa stanleri daha fazla nefret kusuyor. Bu tarz haberlerde sürekli jisoo jennie ya da diğer üyelerin karşılaştırılması cidden kötü blink olsam çıldırırdım kesin. Bazıları kızdan zaten nefret ediyordu fırsat bu fırsat diyip habere atlıyorlar hemen. İyi yaptığı bir şey konuşulsa bile artık eski olaylarını ısıtıp ısıtıp öne çıkaran olacaktır. Malesef bizimkilerin de koreli netizenlerden farkı yok siteye girmeden önce bizden de bu kadar tepki olduğunu bilmiyordum (twitter da kullanmıyorum şükür fanwar görmüyorum). O eleştirdikleri korelilerden hiçbir farkı yok çoğunun malesef ki
the idol yüzünden dibine kadar eleştirilebilir bu kadar nefret sağlığına değil de oynadığı dizinin konusuna gelseydi hiçbir şey demez hatta ben de eleştirenlerden biri olurdum ama dizi haberlerinde bile eleştirdikleri (aslında nefret kustukları) şey oyunculuğu, giydikleri ve dansıydı bunlara diziden daha çok nefret kustular hani korelileri aşırı duyarsız olmakla falan suçluyorlar ama senin de dediğin gibi onlardan bir farkları kalmadı artık
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

cok guzel yazmissin ben de senin gibi dusunuyorum... artik bu durum benim icin bunaltici olmaya basladi oyle ki sitede blackpink haberlerine girmek istemiyorum artik. zaten jennie haberinin yorumlarina bakmamistim burdan ogrendim ne yazdiklarini. artik bu 'kpop idolu' olmaktan da cikti. herhangi bir insan icin olsa da yazilmaz boyle yorumlar. onlar idol linc yemeye alismalilar demek kolay kalplerinin kirini jennie'ye akitiyorlar. tek istegim jennie'nin kendine bir sey yapmamasi...
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

the idol'dan once de nefret ediliyordu jennie'den simdi de nefret ediliyo. the idol nefretlerine bahane oldu sadece kizi dizinin senaristinden fazla linclediler ayrica senaryo falan umurlarinda degil. birkac kisi gordum ben senaryodan bahseden, digerleri duyarci rolu kesip jennie'nin dansini konusuyordu anca.
gidip bakıyorum yorumlara ama çeviriyi yanlış görmüş birini düzeltmek için direkt kadının söylediği cümlenin birebir aynısını yazan birine bile eksiyi bastıkları için hiç laf anlatasım gelmiyor onlara, o kadar enerjim yok maalesef zaten nato mermer nato kafalar kendimi yormaya değmez

Son düzenleme: