Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Siteye Gelse Iyi Olur Dediginiz Ozellikler

mirai

Trainee
Tepki
334
Bence eksi arti butonunu tek butonda toplamaktansa kac eksi kac arti var gormek daha iyi olur. Zaten vardi bir ara boyle bir ozellik
Bence cevap kısmı düzenlenmeli kim kime cevap vermiş anlamıyorum ve yorumlar çoğalınca hemen diğer sayfaya geçmesin geri dönmek zor oluyor
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bence cevap kısmı düzenlenmeli kim kime cevap vermiş anlamıyorum ve yorumlar çoğalınca hemen diğer sayfaya geçmesin geri dönmek zor oluyor
Bunu forum için yazmıştım soruyu yanlış anlamışım

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
Bence sitedeki yorum özelliği kalkmalı.
Site sadece haber yayınlamalı. Haberin altında yorum için foruma yönlendirilmeli.
Admin bilir bunun eklentileri var, sitede haber açtığında aynı haber foruma otomatik olarak düşüyor.
Yok ya sitedeki kesimin buraya gelmesini ben istemiyorum. Şu zamana kadar doğru dürüst sıkıntı çıkaran olmadı ama sitede her yorumun altında hakaret, kavga gırla.

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
Yorum gif uyumu cok guzel. Emin ol!!HDKAHWKW sirin
O gülümseyen emoji bana çok pasif agresif geliyor neden bilmiyorum. Öyle bir his uyandırıyor sadece.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

sitede foruma yönlendiren kısım kaldırılsın lütfen toxiclerden birinin yolu düşer diye korkuyorum
Bence ziyaretçi olarak gelip okuyorlar ama üye olmuyorlar gibime geliyor. İşlerine gelmiyor.

Only Once🍭

Trainee
Tepki
464
+ben eksi ve artıların toplanmasıyla insanların daha fazla eksi bastığını düşünüyorum bu yüzden eski haline dönmeli
+yorum sınırını neden koyduğunuzu anlıyorum ama bence olmamalı önemli bir şey konuşurken hoş olmuyor
+özelden mesaj atma süresi kalkmalı
+kullanıcılar kısmı forumda görünmeli tek tek konulara girip oradan kişilere girip kullanıcılara girmek uzun sürüyor
+eski konulara gidebilecek geri tuşunu bulamadım
+bazen yazdığımız cevaplar birleştiriliyor ilk yorumumdaki fikrime katılıp alttaki yorumuma katılmayan olabilir o üstteki yorumlar içinde beğenme yanıtlama gibi şeyler olabilir
+bir de forumdan duruma geçiş yapılıyor ben yaptım ama nasıl yaptığımı hatırlamıyorum daha iyi bir noktaya koyulursa daha güzel olur
Aşagıda keşfet kısmına tıkla oradan biraz aşagı in sonra durum mesajlarının hepsini görebilirsin